Şimdi Ara

ACER NOTEBOOK eRecovery SiLİNMİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar elimde Acer 5755g modeli bulunmakta Yaklaşık 3 ay önce 1 kere format atmıştım bugunlerde bilgisarımda mavi ekran vb. gibi sorunlar var

Bende Format Atmak istedim Bilenler Vardır alt+f10 yapınca eRecovery açılıyor ama malesef silinmiş Ne Yapmam Gerekiyor bildiğim üzere Acer servisi bunun için ücret taleb ediyor Ne yapmam Gerekiyor şimdiden teşekkürler.

eRecovery alt+f10 yapıncada bu ekran geliyor

[simage][/simage]
     ACER NOTEBOOK eRecovery SiLİNMİŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mch26 -- 15 Şubat 2013; 15:57:29 >

• İlle de orjinal windowsum olsun istiyorsan mecbur servise gideceksin. -_-

Ama orjinal olmasa da olur diyorsan netten kurmak istediğin windowsun imajını indir Dvd'ye yazdır.

Ondan kurulumu gerçekleştir. Sürücü konusuna gelirsek büyük ihtimal acer'ın sitesinden laptopunun markasına uygun sürücüler vardır. Oraya gidip kurduğun windows için sürücüleri indirirsin olur biter.
  • Teşekkür Ederim. Ama saten PC min Altında Lisans Key Yazıyor Galiba onunla Windows Orjinalleştirebiliyor Diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mch26

Teşekkür Ederim. Ama saten PC min Altında Lisans Key Yazıyor Galiba onunla Windows Orjinalleştirebiliyor Diye biliyorum.

Her bilgisayar da ne yazık ki yazmıyor. Adamlar windows yedeğinin içine koyuyor ve sana da bunu dvd'lere yedekle diyorlar. Bir şey olunca sistem gitti mi dvd'ler de bozuldu mu ellerine kalıyorsun. :D
  • Kardeşim En İyi Saten CD Acaba Neden ACER Ürün Kurtarma CS si Vermiyor? Gerçi Artık Hiç kimse Vermiyor .
  • ++Güncel
  • ++Güncel
  • Merhabalar,imaj gittiyse kötü sizin için cunku bu tür bilgisayarlar için recovery cd si yapmanız gerekirdi.artık iş işten geçtiği için bir işletim cd si edinip tekrar normal format atar gibi format atın yalnız format attıgınızda bütün sürücülerde çalışmalarda çok sıkıntı olacak en az 4-5 saatinizi alabilir,sürücüleri bulup yüklemenizde.Tek çözüm bu gibi görünüyor.
  • Yorum İçin Teşekkürler Ben Kulladığım İmajı Çok Seviyorum Masaüstü Bilgisayarımda Window7ULtimate Var Pek Beğenmedim Yani Böyle Bir bilgisayara Windows7 Ultimate Yüklek istemiyorum. Birda Kulladığım İmajın Aynısını Bir Sitede Buldum ama İndir değimde İndirme işlemi İlerlemiyor Neden Olabilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.