Şimdi Ara

ACER NİTRO 5 NİTRO SENSE AÇILMIYOR (AN515-55)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
8.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler öncelikle. Yakın zamanda Nitro 5 serisinden bir laptop aldım win 10 home single kurulumunu yaptım. Fakat bilgisayarın nitrosense uygulamasını kurduğumda bilgisayarı kapattım açtım nitrosense tıklasam da ekrana gelmiyor ne yaparsam yapayım nitrosense uygulamasını açamıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hata veriyor mu? Veriyorsa paylaşmanız yardım almanızı kolaylaştırır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Nitrosense setup.exe uygulamasını kuruyorum fakat nitrosense tuşuna bastığımda yada programdan çalıştırdığımda mouse imlecine yükleniyor işareti geliyor ama ekrana hiçbirşey gelmiyor uygulama açılmıyor. Winrardan çıkan kısayola tıkladığımda Nitrosensev31'i kurmak için setup çalıştırın diye hata veriyor ama setupı açınca zaten yüklü kaldırmak istiyor musunuz diyor.

• 29ama07 2 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Forumda bu bilgisayarı kullanan çok kişi var diye biliyorum. Bilgisayarın konusu varsa oraya sormanızı öneririm. Ben de bir bakayım hatta.

• 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Çok ayrıntılı bişey bulamadım hocam genelde hallettim diyip geçiştirmişler yanlış yere konu açtıysam affola forumda yeniyim.

• 29ama07 2 kullanıcısına yanıt
    Yok ya estağfurullah yanlış anladınız. Ben daha kolay bulursunuz diye yardım etmek amaçlı dedim. Sıkıntı yok.

Bilen biri görürse yardımcı olur hemen.

• Bu sorunu kurcalayarak kendi imkanlarımla çözdüm. Acerin sitesinden indirmiş olduğum AN517-51 kurulum dosyalarının içerisine AN515-55 için indirmiş olduğum plugins klasörünü kopyaladım ve program normale döndü. Nitro tuşuda çalışıyor şuanda. Acer AN515-55 için çalışan uygulamayı paylaşıyorum.

Buradan ulaşabilirsiniz.
  • Hata çok basit gencler..
    Basit bir dll hatası. Kurulumu yaptıktan sonra c de program dosyaları nitro sense kurulu klasörün içine girip orda gözüken tüm uygulamaları tek tek calistiriyorsunuz. Sonra eksik olan dll dosyası ni system 64 icerisine atıp nitro senseyi tekrar kaldır kur yapıyorsunuz ve tatatammm açılıyor. win pro ile falan alakasi dll hatası.... İnternette başka bütün yöntemlerin cozumle uzaktan yakından alakası yok 2 gün ugrastigim için biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tektemur -- 29 Eylül 2020; 1:7:31 >
  • erener32 kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşımınız için öncelikle teşekkür ederim benim pc modeli AN515-55 zaten onun dosyasını kurduğum zaman Nitrosense yazısı ekrana dahi gelmiyordu naptıysam olmadı pes ettim 2 hafta sonra bir daha kurmaya çalıştım tekrardan sitesinden indirdim bu sefer sorunsuz açıldı hiçbirşey yapmama gerek kalmadı.

• Tektemur T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim paylaşımınız için ben 2 hafta sonra denediğim zaman kendiliğinden çalıştı ama buda çok mantıklı çözüm yapamayan arkadaşların belki işine yarar sanırım. Ben an515-55 modelini türkiyeye ilk girdiğinde aldım hemen kurulumunu yaptım sanırım yeni sürüm veya güncelleme geldiyse nitrosense için o yüzden açılmışta olabilir naptıysam olmadı 2 hafta sonra tekrar yüklediğimde sorunsuz açıldı

system 64 nerde bulamadım

• yüklemeyi kopyalama işleminden öncemi yaptınız sonramı

dosyadaki uygulamalar açılmıyor abi imlece yükleniyor ibaresi geliyor ama tepki yok.

ana uygulamada ekrana nitrosense yazısı geliyor 2-3 saniye sonra kapanıyor.

• youtube
    Hello friend in this video i have shown how to solve NitroSense not Opening/working problem. You can watch full video for detailed steps. Steps :-1. Uninstal...
    https://www.youtube.com/watch?v=Gu7VuD5_ygA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.