Şimdi Ara

Acer Nitro 5 intel i7 7700HQ 16GB 1TB + 256GB SSD 4GB GTX1050Tİ 15.6 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
3.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip diyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4250 lira takipçiler için.
  • 5000tl yi gorunce gidip sifir aldim. Sifir 4200e aldim hepsiburada dan. Isimi fazlasiyla goren makina sizinki de aldigim da. Bu fiyatlarla zor yani 4200 lere inebiliyorken 5000den koyup beklemek anlamsiz degil mi? Hem elinizde uzun sure beklemez hem de ihtiyacinizi giderebilcek ucret elinize gecmis olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: onderkaan

5000tl yi gorunce gidip sifir aldim. Sifir 4200e aldim hepsiburada dan. Isimi fazlasiyla goren makina sizinki de aldigim da. Bu fiyatlarla zor yani 4200 lere inebiliyorken 5000den koyup beklemek anlamsiz degil mi? Hem elinizde uzun sure beklemez hem de ihtiyacinizi giderebilcek ucret elinize gecmis olur.
    işinizi fazlasıyla gören 4200'e aldığınız makina muhtemelen i7 yerine i5 işlemcili, muhtelemen 16gb yerine 8 gb ramli, muhtemelen 1050ti ekran kartına göre daha kötü ekran kartına sahip, muhtemelen 256gb ssd yerine 128gb ssd ile gelen, muhtemelen ekranı da ips yerine tn panele sahip bir makina.

Ne diyelim size hayırlı olsun. Ama aldığınız makina çok büyük ihtimalle bu ilandaki bilgisayara göre daha alt seviyede (ancak garantili bir bilgisayar).
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

işinizi fazlasıyla gören 4200'e aldığınız makina muhtemelen i7 yerine i5 işlemcili, muhtelemen 16gb yerine 8 gb ramli, muhtemelen 1050ti ekran kartına göre daha kötü ekran kartına sahip, muhtemelen 256gb ssd yerine 128gb ssd ile gelen, muhtemelen ekranı da ips yerine tn panele sahip bir makina.

Ne diyelim size hayırlı olsun. Ama aldığınız makina çok büyük ihtimalle bu ilandaki bilgisayara göre daha alt seviyede (ancak garantili bir bilgisayar).

Alıntıları Göster
    I5 8300h 4gb 1050ti 512 ssd 1tb hdd 8gb ram var yeterlidir. 200lira verip 16gb yaparim 4500 tlye garantili olur

• HP alırsan 480 lira da para iadesi olur...3500 liraya süper pc var hepsiburadada...
  • designersinan D kullanıcısına yanıt
    Acer aldim hp bulasmam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4150 TL
  • olabilecek son fiyatı yazmama rağmen daha düşük teklifler geliyor.
  • Satildi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.