Şimdi Ara

Acer Nitro 5-AN515-58-79YK laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Acer Nitro 5-AN515-58-79YK Bu laptobu alıp ramlarını ve m2 ssdsini yükseltmek istiyorum.Fakat laptobun içerisinde hangi markanın rami ve m2 ssdsi bulunduğunu bilmediğim için yeni takılacak parçaları kabul etmemesinden veya uyumsuzluk çıkaracağından korkuyorum.Vatan computerde çalışan arkadaşlarda laptobu alıp içini açmadığımız sürece içerisindeki ramin ve m2 ssdsinin markasını bilemeyiz diyorlar.İçini açıp 3200 mghzlik herhangi bir markanın ramini veya m2 ssdsini takarız.Fakat uyuşmamazlık olursa ürünleri açtığımız için mecbur almak zorunda kalacaksınız diyorlar.Bu laptobun içerisinde sanırsam ssd harddisk takma yeride yokmuş.Yani bu laptobun içerisindeki 8 gb rami çıkarttırıp yerine 16x2 3200 mghz olacak şekilde kit ram taktırsam ve m2 sini söktürüp 512 yerine 1 tblık taktırsam hangi markanın ürünlerini bu laptop sorunsuz çalıştırır ve destekler.Ayrıca orjinal üzerinden çıkan m2 ssdisinide masaüstü bilgisayarda kullanabilirmiyim?Diğer türlü laptobu alıp istediğim şekilde yükseltemeyince hem elimde kalıcak hemde işime yaramayacak.Beni detaylı aydınlatabilirseniz çok sevinirim,şimdididen çok teşekkür ederim

www.vatanbilgisayar.com
    Acer Nitro 5 12.Nesil Core i7 12700H-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Rtx3060 6Gb-Freedos fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en uygun taksit seçenekleri ile fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da!
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-nitro-5-12-nesil-core-i7-12700h-8gb-512gb-ssd-15-6inc-rtx3060-6gb-freedos.html

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.