Şimdi Ara

ACER İconia Tab A500 ve A501 Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben de geçenlerde Acer İconia Tab A501 alarak tabletliler klübüne katıldım.
    Acer'ın aynı zamanda Aspire serisi Laptop'unu da kullanıyorum ve üründen gayet memnunum.
    Aynı memnuniyetimi Tabletim için de söyleyebilirim. Forumdaşlardan Acer tablet kullananları da burada görmek isteriz.
    ........
    Aynı zamanda bir de soru sorayım, Tablette 3G özelliği var fakat henüz herhangi bir sim kart almadığım için 3G'sini deneyemedim.
    İphone telefonumda bulunan "Kişisel alan ağı" özelliğini laptop ile bluetooth üzerinden bağlanarak kullanabiliyorum ancak bu özelliği
    tablet ile yapamadım. Böyle birşey yapabilen var mı? Ya da bu özellik acaba kapalı da ICS içinde mevcutmudur?

• Cevap benden gelsin, iphone'da bulunan kişisel alan ağını aktive edip bluetooth'u açarak tablet ile bağlantı kurmayı denedim ancak yemedi, iphone yine kısıtlama kıllığını yaptı :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumman

Cevap benden gelsin, iphone'da bulunan kişisel alan ağını aktive edip bluetooth'u açarak tablet ile bağlantı kurmayı denedim ancak yemedi, iphone yine kısıtlama kıllığını yaptı :)

işte bu yüzden bu aptal ıphone na uyuz oluyorum cins telefon her şeye engel koyuyor amerika denen şahsiyetlerin malı değilmi sonuçta normal bence bu tür işler
  • tda 1562q kullanıcısına yanıt
    adamlar açıkça söylüyorlarmış, 8gb hafızayı 100-200 dolar arası bir fiyatla satmak varken neden Android telefonlar gibi hafızayı artırma seçeneği verelim ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.