Şimdi Ara

Acer Iconia A1-830 7.9'' Tablet Pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
5.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar, kitap okumak için sosyal ağ kullanmada rahat bir tablet arıyorum.

Acer bu ürünü yeni çıkarmış ve kimseden düzgün bilgi alamıyorum.

Aranızda bu alanda bilgili, ürünü inceleme ya da kullanma fırsatı bulmuş biri varsa bana yardım edebilir mi rica ediyorum.

Ayrıca 200-500 tl arası öneriler de değerlendireceğim.

Bu tableti özellikle sormak istedim çünkü herşeyi var, gps'inden tut 5.0 mp kamerasına kadar.

Yardım lütfen?

• pei şöyle sorayım. ....acer kötü marka mı abi kimse yorum yapmaz??!
  • çekçek Ç kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bunu almak istiyorum sen aldın mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullaniyorum tavsiye ederim :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Ben bir haftadır bu ürünü kullanıyorum. Daha önce başka tablet deneyimim olmadığı için kıyaslama yapamayacağım. Esas alış amacım çocuklar içindi fakat benimde hoşuma gitti. Pek çok işimi bilgisayar gitmeden halledebildim. Bir haftalık deneyim neticesinde şunları söyleyebilirim.
    - Batarya kullanım süresi sürekli oyun oynamayla 4,5-5 saat gibi bir süre götürebiliyor. Stand-by süresi konusunda bir şey diyemeyeceğim çocuklar aleti boş bırakmıyor
    -Performans olarak oldukça iyi. Takılma tekleme ya da reset gerektirmedi halen umarım da gerektirmez çünkü sabit bataryalı.
    -Ekran kalitesi oldukça iyi ama çok çok iyi de değil.
    - Dış tarım oldukça güzel
    - Oyun olarak Temple run, fifa14, ve real racing oyunlarını yükledim görüntü olarak ve performans olarak hiç bir problem yoktu.
    - Aksesuar olayı sanki problem olacak gibi gitti gidiyor da bir kılıf var ama hoş değil
    - Wi-fi çekim gücü oldukça iyi evde kritikte kalan balkonda iphone ve samsung telefonların çekmediği yerde 1-2 diş çekerek kopmadan çalışıyor.

kit kat güncellemesi alacak diye okudum fakat Acer sitesinde yada tablet güncellemesinde böyle birşey görmedim. Belki daha sonra gelir.

Alacak arkadaşlara tavsiye edebilirim.
  • Bu gece itibariyle bir güncelleme geldi ama ne değişti derseniz henüz birşey farkedemedim sürüm hala 4.2.2

• ben 5-6 aydır kullanıyorum beni kesinlikle telefonum ve bilgisayarımdan daha çok memnun etti diyebilirim. dün akşam güncelleme yaptım ve android kitkat 4.4.2 geldi almak isteyenler düşünmeden alsın bu fiyata f/p canavarıdır bunun fiyatındaki çoğu tablet android 4.2 de kalır ama acer buna android kitkat bile verdi ben memnunum.
  • alalı üç hafta felan oldu. çok güzel bir alet şarjı uzun süre dayanıyor. ses görüntü malzeme kalitesi çok iyi metal kasa sağlam. tek sıkıntısı bizimkinin ekranının içine toz kaçtı ekranı çık kolay tozlanıyor. sıfır alete göre bu kadar tozlanmamalı ama neyse sıkıntı değil.
  • Bende Uzun zamandır asus memopad7 me176c ve acer a1-830 u araştırıyorum.Asusun incelemesi var internette ama bu cihazda inceleme bulamadım. Bugun bakmaya gideceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafafb4535

ben 5-6 aydır kullanıyorum beni kesinlikle telefonum ve bilgisayarımdan daha çok memnun etti diyebilirim. dün akşam güncelleme yaptım ve android kitkat 4.4.2 geldi almak isteyenler düşünmeden alsın bu fiyata f/p canavarıdır bunun fiyatındaki çoğu tablet android 4.2 de kalır ama acer buna android kitkat bile verdi ben memnunum.

Merhaba
    ben cihazımdan kontrol ettim güncellme yok diyor hala 4.2.2 acaba sizin cihazını farklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold_man

quote:

Orijinalden alıntı: mustafafb4535

ben 5-6 aydır kullanıyorum beni kesinlikle telefonum ve bilgisayarımdan daha çok memnun etti diyebilirim. dün akşam güncelleme yaptım ve android kitkat 4.4.2 geldi almak isteyenler düşünmeden alsın bu fiyata f/p canavarıdır bunun fiyatındaki çoğu tablet android 4.2 de kalır ama acer buna android kitkat bile verdi ben memnunum.

Merhaba
    ben cihazımdan kontrol ettim güncellme yok diyor hala 4.2.2 acaba sizin cihazını farklı mı?

Hocam benimki a1-810 mus yaw kusura bakmayın. Ama bu guncelleme sizin cihaz da dahil bir kac urune daha verilcekti galiba zaten bnm tablete android 4.4.2 kitkat gelince app backup restore uygulamasinda hafiza kartini gorememe nfs mist wanteddi acmama gibi sorunlar var tabi sorunlar cihazda deil yazilimsal ama sonucta guncelleme ile geldi sorunlar yani pekte iyi oldugu soylenemez eski 4.2.2 ye donmeyi dusunuyorum en azindan adam gibi oyun uygulama kullanimi olur

• Merhaba arkadaşlar

bu cihaz ile Reeder A8i arasında kaldım .Reederin donanımı bu cihaza göre daha iyi fakat fiyatları aynı.Beni tek düşündüren Servis ve destek konusu.Yardımcı olabilir misiniz?
  • Arkadaşlar cihaza 10 gün önce 4.4.2 güncellemesi geldi güncelledim ancak ne değişti derseniz tableti çocuklardan alamadığım için neyin değiştiğini anlayamadım. Ama yaklaşık 3 aylık kullanım süresince cihazda kasma ve donmaya hiç rastlamadım. uzun süreli oyun oynandığı zaman ısınma oluyor. ama çok ciddi değil.
  • Gerek kalmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NJ -- 3 Kasım 2014; 20:29:18 >
  • Kullanan arkadaşlar 4.4.2 ile stabil çalışıyor mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Kullanan arkadaşlar 4.4.2 ile stabil çalışıyor mı?

problem yok
  • gold_man kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Ekran b.k gibi resmen piksel tarlası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 21 Şubat 2015; 16:30:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu tablet lollipop güncellemesi alacak mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.