Şimdi Ara

Acer E5-774G-52FV ve 774G-53XE İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
6.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam şimdi ısınma var birde aşırı ısınma var. Kaç dereceyi görüyor hiç baktınız mı? 70-75 felan oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Hiroshima- kullanıcısına yanıt
    normal kullanımda 50nin altında,oyunlarda dediğin gibi 70 - 75 - 78 oluyor (AIDA64 programından bakıyorum) Bu normal mi soğutucu almalı mıyım?
  • mert_reis M kullanıcısına yanıt
    Normal bence hocam ama soğutucuda fena olmaz daha rahat çalışır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şu modelinden Türkiye'de bulamaz mıyız? Oyun oynamadığım için ekran kartı aramıyorum:

https://www.notebookcheck.net/Acer-Aspire-E5-774-54HJ-Notebook-Review.185545.0.html
  • Render almak icin çok mu zayif kalir bu islemci ve ekran karti acaba? Ikilemde kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihaz için çanta önerisi olan varsa uygun fiyatlı yazabilirmi
  • Arkadaşlar aynı laptopa sahibim. Windowsu yüklerkenyanlışlıkla ssd yi komple formatladığım için recovery de gitti. İlk aldığım güne dönüş yapma şansı var mı?

İçinde ilk açılışta gelen tüm programlar gitti. Mcaffe ve ofis vardı. Bir de acer in kendi programları falan vardı. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  • sanctum22 S kullanıcısına yanıt
    aynı hayatı hp de hp turkiyeyi aradım cek cumhuriyetinden 3 günde recovery cd sini göndermişlerdi şansınızı deneyin :)
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Acer'i aradım. Laptopu servise göndermem gerektiğini söylediler. Servis İstanbul'daymış. Ben Ankara'da yaşıyorum. Gidip gelmesi bir sürü zaman alacağı için göndermek istemiyorum. Benim de bir önceki laptopum HP idi ve hp yi arıyorum gerçekten. :((

Aynı laptopa sahip arkadaşlardan recovery nin imajını alıp bana gönderebilecek varsa zahmeti için 50 TL öneriyorum. Yok mu yardım edecek?
  • Yok mu yardımcı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

2 gb lik rami söküp yerine 2400mhz ddr4 8gb samsung ram aldım, taktım. Taktığım saniyeden itibaren ne açılmasında nede işlevselliğinde en ufak bir soru işareti bırakacak bir hareketi olmadı. Ramlar dual kanal 2400 mhz de çalışıyor.
    Technet bluetooth mouse aldım.
    Hocam bendeki takılı RAM'lerin ikisi de 2133 Mhz. Sizde de öyle değil mi? 4 Gb'lık 2133 Mhz RAM ile sonradan taktığınız 8 GB 2400 Mhz RAM uyumlu çalışıyor mu? Teşekkürler.
  • sanctum22 S kullanıcısına yanıt
    Selam, bu makinanın ramleri ve hdd markaları her üretiminde aynı olmaması örneği var. .Bu başlıkta başka arkadaşında incelemesi var, bilgisayar aynı bilgisayar ama donanım markalarında ufak farklılıklar var. benimkiler 2400 idi. akşam evde emin olmak için tekrar bakmam lazım. Şimdiye kadar kendisi ile çok iyi anlaştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

Selam, bu makinanın ramleri ve hdd markaları her üretiminde aynı olmaması örneği var. .Bu başlıkta başka arkadaşında incelemesi var, bilgisayar aynı bilgisayar ama donanım markalarında ufak farklılıklar var. benimkiler 2400 idi. akşam evde emin olmak için tekrar bakmam lazım. Şimdiye kadar kendisi ile çok iyi anlaştık.
    Selamlar. Benim bilgisayarın üstünde gelen RAM'ler 2400 Mhz. Ancak i5 7200u işlemcinin 2400 Mhz desteği yokmuş. Alacak arkadaşlar için bilgi olsun. İki RAM'i de aynı anda değiştirecekseniz boşuna 2400 Mhz almanıza gerek yok.
  • Bu Acer in adaptörü bozuldu
    Nerden alabilirim

Acer E5-774G-52FV ve 774G-53XE İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 26 Nisan 2020; 16:32:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.