Şimdi Ara

Acer Aspire VX 15 (VX5-591G) | Ana Konu | i7-7700hq | 1050 TI | 256 GB SSD | 16 GB RAM (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
10
Favori
36.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Ben bu modelin corei5'li versiyonunu hepsiburada'dan aldım. Dün akşam ancak windows güncellemelerini yapabildim ama kulağıma fandan cızırtı sesleri geliyor gibi hissettim. Bu problemi yaşayan ya da bunun çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAMMLIED

ürün ellime ulaştı arkadaşlar şuan ürünün klavyesinden yazıyorum zaten klavyeye bakmadan yazdığımdan türkçe sıkıntı olmuyor ilk olarak söylebileceğim ürün beklediğimden çok daha iyi özellikle ekran aşırı iyi renkleri müthiş gösteriyor ve dolby ses sistemi aşırı iyi spotify açtım direkt müthiş

konu güncellenecek

Acer Aspire VX 15 (VX5-591G) | Ana Konu | i7-7700hq | 1050 TI | 256 GB SSD | 16 GB RAM

Hocam leptoptan memmunmusun?.. aşırı ısınma sorunları falan varm'mı veya? parmak izi bırakma kasada falan?

Leptobu sattığınızı gördüm diğer konuda sorun nedir?. bende almayı düşünüyorum hepsiburada.comdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luglio -- 5 Kasım 2017; 20:32:21 >

• ARKADAŞLAR BENDE BU ÜRÜNÜ ALMAK İSTİYORUM NASIL MEMMUNMUSUNUZ BU ÜRÜNDEN ACABA?.. ISINMA FPS DROP KASADA EL İZİ BIRAKMA VS. GİBİ SORUNLAR VAR'MI?
    ALACAĞIM ÜRÜN AŞAĞIDAKİDİR I5 VERSİYONU AMA?

http://www.hepsiburada.com/acer-vx5-591g-56b1-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000057E8K

@recepkskn
    satıcı kimdi kardeş birde üründen memmunmusun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luglio -- 5 Kasım 2017; 20:36:41 >

• Luglio kullanıcısına yanıt
    ürün tabiki ısınıyor ama soğutması iyi olduğundan hiç bir sıkıntı çıkarmıyor benim ürünü satma sebebim daha üst model almış olmam (gtx 1070 li monster)
  • quote:

ürün tabiki ısınıyor ama soğutması iyi olduğundan hiç bir sıkıntı çıkarmıyor benim ürünü satma sebebim daha üst model almış olmam (gtx 1070 li monster)

şarj konusu nasıl? çok gidiyormu şarjı? normal şartlarda kaç saat dayanıyor 4 saati görüyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luglio

quote:

şarj konusu nasıl? çok gidiyormu şarjı? normal şartlarda kaç saat dayanıyor 4 saati görüyormu?

3/3.5 saat arası gıdıyor tam olarak ölçmedim ama bazı şeyleri kısarak daha artabilir
  • quote:

ARKADAŞLAR BENDE BU ÜRÜNÜ ALMAK İSTİYORUM NASIL MEMMUNMUSUNUZ BU ÜRÜNDEN ACABA?.. ISINMA FPS DROP KASADA EL İZİ BIRAKMA VS. GİBİ SORUNLAR VAR'MI?
    ALACAĞIM ÜRÜN AŞAĞIDAKİDİR I5 VERSİYONU AMA?

http://www.hepsiburada.com/acer-vx5-591g-56b1-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000057E8K

@recepkskn
    satıcı kimdi kardeş birde üründen memmunmusun?

ısınma olmuyo.malum canavar gibi soğutması var kasada fazla parmak izi olmuyor,fps drop falan hiç yaşamadım,hergün oyun oynayan internette takılan biri olarak zerre tıkanma kasma drop falan yaşamadım,kesinlikle memnunum ve tavsiye ederim .bu arada vatandan aldım bilgisayarı.

• quote:

quote:

ekran süresi olarak 8 saati gördüğüm oldu,tabi ayarları kullanımınıza göre değiştirmeniz gerekiyor,haliyle ona görede ekran süresi değişmekte,ama şunu çok rahat diyebilirim,bu fiyat bandındaki diğer ürünlerden artısı var eksisi yok

• arkadaşlar başınıza geldi mi bilmiyorum ama benim pcmde nete bağlanıyorum diyelim sonra modemi aç kapa yaptığımda kendi netime bağlanamıyorum bir daha. Bağlanmak için ağ adını değiştirmem gerekiyor başka türlü bağlanamıyorum nete.(modemi aç kapa yapma diceksiniz ama ister istemez elektrikler gidiyor ve aynı şey oluyor.) eğer aynı durumu yaşayıp çözümünü bulabilen varsa paylaşabilir mi. Sürücülerin hepsi upgradeli eski sürüm ağ bağdaştırıcım da yok kaldırıp tekrar yükledim ama aynı sorun devam etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strangerZ -- 8 Kasım 2017; 18:54:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strangerZ

arkadaşlar başınıza geldi mi bilmiyorum ama benim pcmde nete bağlanıyorum diyelim sonra modemi aç kapa yaptığımda kendi netime bağlanamıyorum bir daha. Bağlanmak için ağ adını değiştirmem gerekiyor başka türlü bağlanamıyorum nete.(modemi aç kapa yapma diceksiniz ama ister istemez elektrikler gidiyor ve aynı şey oluyor.) eğer aynı durumu yaşayıp çözümünü bulabilen varsa paylaşabilir mi. Sürücülerin hepsi upgradeli eski sürüm ağ bağdaştırıcım da yok kaldırıp tekrar yükledim ama aynı sorun devam etti.

bende bu sorun olmadı ama bi arkadaşımın masaüstü bilgisayarında usb wifi adaptörü vardı,onda bu sorun vardı,windows 8.1 vardı,10 kurduk orjinal,tüm driverlerı güncelledik sorun çözüldü,bi dene derim

• ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    hocam her şey güncel win10 creators sürümü var anlam veremiyorum doğrusu neden böyle bişi yaptığını.(pcim acer vx15 i5 1050 ti)
  • quote:

hocam her şey güncel win10 creators sürümü var anlam veremiyorum doğrusu neden böyle bişi yaptığını.(pcim acer vx15 i5 1050 ti)

hocam bios sürümünüzü sorabilirmiyim?güncel değil ise onuda güncellemenizi tavsiye ederim,gerekli dosyalar acerin sayfasında var.
  • recepkskn R kullanıcısına yanıt
    bende de o sorun vardı foruma yazmıştım hatta ama alıştım yani, çözümünü de bulamadım maalesef
  • quote:

bende de o sorun vardı foruma yazmıştım hatta ama alıştım yani, çözümünü de bulamadım maalesef

laptopunuz hdd li modelmi yoksa ssd limi,cızırtı fandan değil harddiskten geliyor,ssd taktırırsanız sorun çözülür
  • ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    yok hocam ssdli modele sahibim büyük ihtimalle fandan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama aşırı rahatsız edecek bi sesi yok doğrusu
  • quote:

yok hocam ssdli modele sahibim büyük ihtimalle fandan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama aşırı rahatsız edecek bi sesi yok doğrusu

bende hddli model var,bildiğimiz hdd sesi bendeki,ama yük altına girmedikçe,mesela saatlerce dosya kopyalamadıkça cızırtı olmamakta
  • arkadaslar wd ile linkteki ürün arasında kalmıştım seagate sipariş ettim sizce iyi midir ?
    https://www.incehesap.com/seagate-barracuda-500gb-st500lm030-fiyati-32740/
  • quote:

arkadaslar wd ile linkteki ürün arasında kalmıştım seagate sipariş ettim sizce iyi midir ?
    https://www.incehesap.com/seagate-barracuda-500gb-st500lm030-fiyati-32740/

ürün iyide keşke biraz daha koyup 1tb alsaydın,daha makul olurdu bence
  • bu ürün içi soğutucu önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warofthe1

bu ürün içi soğutucu önerir misiniz?

bence kendi soğutma sistemi fazlasıyla yeterli,ekstra soğutucuya gerek bile yok
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.