Şimdi Ara

Acer Aspire Nitro VN7. i7 16gb ram vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ürün mağaza teşhir ürünüdür. Alıcı adına faturalanıp, 2 yıl garantisiyle birlikte, kutusunda ve tüm aksamlarıyla tertemiz sıfır bir şekilde teslim edilicektir. Piyasada daha ucuzunu bulmanızın imkanı yoktur.

http://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NX.MQREY.002

Daha fazla bilgi ve sorularınız için 5073447070 numaramdan veya forumdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

Fiyat : 3099 TL

Saygılar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justcontrol -- 25 Şubat 2016; 19:30:42 >

• Bimeksten mi alınıyor? Taksitle alıp nakit mi satıyorsunuz :) 3400 den aşağı yok outlet bimekste. 3100 fena değil güzel cihaz canlı gördüm ama tabi ısınır mı sorun çıkarır mı kronik sorunu var mı bilinmez, görseli çok güzel, özelliklere göre güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 29 Şubat 2016; 13:00:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Bimeksten mi alınıyor? Taksitle alıp nakit mi satıyorsunuz :) 3400 den aşağı yok outlet bimekste. 3100 fena değil güzel cihaz canlı gördüm ama tabi ısınır mı sorun çıkarır mı kronik sorunu var mı bilinmez, görseli çok güzel, özelliklere göre güzel fiyat.

1 ay önce aynı cihazı 2400 e forumda bir arkadaş satıyordu kimse almadı.10 gün önce sordum açtım kullanıyorum satabilirim de dedi
  • Fiyat yüksek. Q6700qm işlemciler çıktı. Halen eski nesli 3100den ve de Outlet satıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.