Şimdi Ara

Acer Aspire Nitro VN7. i7 16gb ram vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
344
Tıklama
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Dizüstü >> Cihaz >> Acer Aspire Nitro VN7. i7 16gb ram vs.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    145 Mesaj
    Referanslar: 9

Katılım Zamanı
    23 Nisan 2012

Durum
    Forumda değil

Merhaba, ürün mağaza teşhir ürünüdür. Alıcı adına faturalanıp, 2 yıl garantisiyle birlikte, kutusunda ve tüm aksamlarıyla tertemiz sıfır bir şekilde teslim edilicektir. Piyasada daha ucuzunu bulmanızın imkanı yoktur.

http://www.acer.com/ac/tr/TR/content/model/NX.MQREY.002

Daha fazla bilgi ve sorularınız için 5073447070 numaramdan veya forumdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

Fiyat : 3099 TL

Saygılar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justcontrol -- 25 Şubat 2016; 19:30:42 >

|
    |

Katılım Zamanı
    06 Şubat 2007

Durum
    Forumda değil

12 Not
    Bimeksten mi alınıyor? Taksitle alıp nakit mi satıyorsunuz :) 3400 den aşağı yok outlet bimekste. 3100 fena değil güzel cihaz canlı gördüm ama tabi ısınır mı sorun çıkarır mı kronik sorunu var mı bilinmez, görseli çok güzel, özelliklere göre güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 29 Şubat 2016; 13:00:37 >

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
    Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
    cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
  • Binbaşı
    1144 Mesaj
    Referanslar: 91

Katılım Zamanı
    06 Haziran 2008

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Bimeksten mi alınıyor? Taksitle alıp nakit mi satıyorsunuz :) 3400 den aşağı yok outlet bimekste. 3100 fena değil güzel cihaz canlı gördüm ama tabi ısınır mı sorun çıkarır mı kronik sorunu var mı bilinmez, görseli çok güzel, özelliklere göre güzel fiyat.
    quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

1 ay önce aynı cihazı 2400 e forumda bir arkadaş satıyordu kimse almadı.10 gün önce sordum açtım kullanıyorum satabilirim de dedi
    |
    |

• Binbaşı
    1943 Mesaj
    Referanslar: 78

Katılım Zamanı
    10 Temmuz 2007

Durum
    Forumda değil

Fiyat yüksek. Q6700qm işlemciler çıktı. Halen eski nesli 3100den ve de Outlet satıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    RYZEN 5 2600//ASUS B450 TUF PLUS GAMİNG//2X8=16 GB CORSAİR 3000 MHZ DDR4//MSİ RTX 2060 VENTUS 6 GB OC //ADATA 240 GB 3D NAND SSD//2TB TOSHİBA HDD//BOOST GAMİNG KASA //CORSAİR CX 750M/REGAL 40U6080U 4K TV//XBOX 360 CONTROLLER//

PS4 5.05 PS4 FAT
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.