Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
21
Favori
427.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mcAfee antıvurıs kotu mu ben gayet memnunum yanı arkadaslar...onerısı olan soylesın...
  • ben norton kurdum sahsen mcafee ben pek alısık olmadıgımdan.nortonda guzel bence.
  • Ben Bastım Formatı Ucurdum Herseyi Sonra HDD i Bolumledim C Yi 90 Yaptım D Yi De 370 Fazlalıklar Uctu Yedeklemeyide Sildim 15 GB Yer İsgal Ediyo Simdi 470GB Bana Kaldı SP1 Vista Kurdum Bide Avastı Kurdum Cok Daha Rahat Calısıyo Makina
  • bende bende onun 2005 olanı vardı...guncellestırmıstım eskı bılgısayarda ama pek memnun kalmadım acıkcası...
  • 470 gbmı hangı model usta senınkı ya_?
  • 500 lık acer var ya o herhalde 4 gb ddr2 olan laptop
  • 6930 dur. Ama recovery kısmını silmen iyi olmamış. Antivirüs olarakda mcafee iyi yeterince. Nod32 öneririm mcafee yi beğenmediyseniz.
  • bencde recovery silmek pek dogru degıl kanaatimce.
  • 500 gb lık harddiscte 15gb nedir ki? keşke silmeseydin recoveryi ileride lazım olacağı tutar yanarak ararsın walla...
  • Ben de şaşırıyorum neden aynı fiyat ?? Halbuki bitecek deniyordu.Neyseee
    Laptop dan halen memnunum..Vista dan da ..Tabi ufak tefek şeyler oluyor ama alışacağım artık..
    Yarın 1 hafta dolacak ve deşarj edeceğim pili..Kitapçığında birşey yazmyor sizce 6 saat şarj etsem yeterli olur mu ? Tabi ki dolar ama pil ömrü için ne önerirsiniz Her hafa yapacağım bu şarj-deşarj işlemini.
  • alan herkese hayırlı olsun Crystal Eye Webcam bir türlü bulamıyorum heralde yanlışlıkla sildim birde fareyi hareket ettirebiliyorum ama tıklama yapmıyor sebebi ne oşabilir
  • Arkadaşlar .
    Bende bu LAPTOP'u 8 gün önce falan aldım. Ama dün masaüstü bilgisayarımda otururken kardeşim vardı LAPTOP'ta.
    Cinedash Medya Konsol bölümünde "Volume UP/Down" ve "SES KAPA" bölümü mavi olarak kitlenmiş şekilde duruyor.
    Basıyorum basıyorum işlemiyor.
    Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kflcevdet

Arkadaşlar .
    Bende bu LAPTOP'u 8 gün önce falan aldım. Ama dün masaüstü bilgisayarımda otururken kardeşim vardı LAPTOP'ta.
    Cinedash Medya Konsol bölümünde "Volume UP/Down" ve "SES KAPA" bölümü mavi olarak kitlenmiş şekilde duruyor.
    Basıyorum basıyorum işlemiyor.
    Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Hold tuşunu denediniz mi? Gerçi ben de daha almadım teknosada incelerken farkettim; gerçi o zaman da mavi ışıkları yanmaması gerekiyor da.. Reset denediniz mi?
  • benide eklermisiniz..
  • dün yazmıştım ama beni listeye eklememişsiniz arkadaşlar,dün itibariyle elime geçti.ayrıca herkese hayırlı olsun.

internetten alırken biraz korkmuştum ama hiçbir problem çıkmadı.zaten vistayı otomatik yükledi recovery de sadece 3dvd yanınızda bulundurursanız iş bitmiştir.

birsorum olacak:

1.mcafee diye bir antivürüs yükledi,yalnız ilk defa duyduğum için silmeyi düşünüyorum.birarkadaşım avira kullanıyor,memnunmuş.yükleyeyeyim mi tavsiye eder misniz avirayı?yoksa ne kullanalım,ne avsiye edersiniz.

-ses sistemi çok hoşuma gitti
    -dokunmatk ekran güzel,ancak ses konsülü biraz yoruyor insanı,ses açıp kapatmak zor oluyor.
    -ısınma problemi yok.
    -15.4 çantaya sığıyor.
    -özellikle parmak izi çok hoş.kardşlerimin iyice gözü korktu.açamıyorlar benden izinsiz
    -klavye tuşları biraz fazla ayrık,oda fazla ses çıkarıyor.tahminm zamanla kullandıkça yerine oturur.
    -web cam kaliteli.

herkese hayırlı olsun...

• Bendeki Acer 6930G-744G50MN Modeli 6930G Nin Klavye Bariz daha İyi Cok Daha Genis Ve Numreik Tus Takımı Vae Sagda P7450 2.13 CPU 4GB DDR2 9600GT 500 Seagate HDD Var Ve HDD Vista Puanı 5.8 2166 Fiyatı Var Dun 2160 Dı Kurdan Dolayı 3-5 Degisiyor Sanırım Ayrıca Normalde 15 Mart kampanya Sonuydu Ve Ertesi Gun 2066 Dan Satılacaktı 6935G Modeli Ben Acıkcası Fiyat İndiriminden Ziyade Artıs Bekliyorum O Modelde İddia Da Ediyorum Toshiba Logosu Koy 3 Milyar Min. 3650 AMD Li Toshiba 1800 Dolar Civarında Bir de Benim Acer İn T6600 İslemcili Olanı Var Teknosada O Da 1868
  • öncelikle herkese merhaba arkadaşlar az önce laptopuma PES 2009 yukledim oyun full çözünürlükte oynanabiliyor... Hiç bir donma ve benzeri problem olmuyor... Ama büyük bi sorunda var sorun klavye ile ilgili mesela çapraz koşarken pas yada şut ekemiyorsunuz bu benim eski bilgisayarımdada vardı... laptop klavyesinde de var ama merak ettiğim tek tarafta oluyor örneğin sağ çapraz yaparken pas verirken sol çapraz yaparken pas vermiyor bunun sebebini bilen bi arkadaş varsa ve yardım edebilirse teşekkür ederim...
  • arkadaşlar bugün aldım bende bilgisayarı çok hoş gerçekten.benide eklerseniz sevinirim.
  • arkadaslar web cam denıyorum 640*480 de mesele yok ama hd 720p de acınca 3 sanıyede bı donma yasanıyoo...acınca da bı anda fan calsımaya basladı...neden acaba??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oz61 -- 26 Mart 2009; 16:23:45 >
  • 3d mark05 puanlamadan 4844 aldı bılgısayar...6935G....yorumlarınızı ıletın bekler lutfen...
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.