Şimdi Ara

ACER ASPIRE 5745G NVIDIA EKRAN KARTI GUNCELLEMESİ YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar acer aspire 5745g kullanıcısıyım. bilgisayarıma need for speed the run ı kurdum ancak oyun ekran kartı güncellemesi istiyor. ekran kartı nvıdıa geforce gt330 m. sitesine girdiğimde ise güncellemeyi acer ın sitesinden indirmem gerektiğini söylüyor. acer ın sitesinde de 2010 güncellemesi mevcut. her ne kadar 2011 yazsada pc ye indirdiğimde 2010 çıkıyor. ne yapabilirim nasıl güncelleyebilirim bir bilgisi olan varmı bana yardım edebilecek birisi ??

• konuyu hortlatmış olabilirim fakat bendede aynı sorun var aynı laptopu kullanıyorum oyunlarda sürekli sorun çıkarıyor ekran kartını güncelle diye ama çözüm yolunu buldum ing. forumlarda

ilk olarak pc'yi kapat açılıken yani bios için F2 yada alt+F2'ye bas ondan sonra ayarlara gel en altta grafic mod vga mod tarzı bişey olcak onu switchble'dan ötekine çevir, pc'yi açtığında çözünürlük çok düşük olcak ama ondan sonra 5dk. içinde win7 sürücüleri yüklücek ardından nVidia'nin sitesine gir ve en son sürümü indir artık kurulacak ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.