Şimdi Ara

ACER ASPİRE 5720G FAN CLUB (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
5
Favori
76.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu benim ikinci laptopum
    ilki tohshiba t1250 idi galiba 1995 model x86 işlemci 8 mb ram 1 mb vga vardı. kablo bağlantı floppy cdrom drive win 95 (hala çalışıyor) klasik araba gibi oldu. :)

acer e gelince 9 gündür kullanıyorum. makina ilk günlerde bayağı performanslıydı. ancak ben norton u ve office triali kaldırdım. ve f-secure kurdum makina çok kasmaya başladı fazla ram de yemiyo ama donmalar oluyo..

ha birde ilk gün media playerdan mp3 dinlerken parça tıkanıp kaldı. ctrl alt del de işe yaramadı mecbur düğmeden kapattım açtm. ve bunu bugün ikinci kez tekrarladı. etrafımdakilere rezil oldum yaaa..
    arkadaşlar asus al demişti ama ben bütçeme göre hareket edip bunu aldım acaba yanlış mı yaptım???
    sizlere sorarım

oyunda kurdum makinaya transformers ı çok mükemmel oyunuyorum 1024*768 de.
    nfs most wanted çok iyi 800*600
    bus driver 1024*768

• sevgili dostlarım herkese selamlarımı sunuyorum.. şimdi size xp nin bütün driverlerini veriyorum güle güle kullanın. http://****.de/files/38290349/ACER_ASPIRE_5720G_XP_DR__304_VERS.rar.html şifresiwww.notebook.gen.tr gerekli açıklamalar driver klasörünün içinde bu arada xp kurlumu hakkında da rar şifresi olarak verdiigim siteden de detaylı şekilde ögrenebilirsiniz. bluetooth bazı cihazlarda var bazılarında yok örnegin bende var modelimde AS5720G-302G16MN-GF bu eger bu modele sahip olupta bluetooth yoksa o zaman başka bi durum var..linkte yıldız olan yere ne yazacagınızı biliyosunuz saygılarr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohpa -- 25 Ocak 2008; 17:07:15 >

• berk_coupe kardeşim xp sorunsuz kurupta driverlerimi kuramadın ben anlayamadım ama kusura bakma biraz net yaz istersen.driverleri şimdi verdim,driver klasörünün içinde gerekli açıklamayı yazdım nasıl kurulacagı hakkında,şimdi xp yi d ye kurduysan naparsan yap vistaya geçemezssin bunun tek yolu var hatta iki sistemide aynı anda kullanman için formun başındada bahsetmiştim gerçe al sana link verim http://www.notebook.gen.tr/notebook-genel-f24/ayni-anda-hem-vista-hem-xp-nasil-kullanilir-burada-t74.html burda nasıl aynı anda iki işletim sistemi kullanılır yada xp den sora vistaya nasıl dönersin detaylı anlatılıyo herşey boot açılışıyla ilgili zaten anlarsn olayı okuyunca saygılarrr...

• mopha arkadasım bana cvb yok mu??
  • ua150 kardeşim hayırlı ugurlu olsun xp sevindim şimdi o mynette kasma derken sayfa geçişlerin den bahsettin sanıırm,sana olası şeyleri sölim, adobe flash player yüklümü,java yüklümü,net framework yüklümü,güncelleştirmeler tammı tabi xp yi orjinal yaptıktan sora açın güncelleştirmeleri ,bakın sayın arkadaşlar eger işletim sisteminizin iptal olmasını istemiyosanız kkesinlikle xp niz korsansa orjinal yapmadan sakın güncelleştirmeleri açmayın korsan xp yi orjinal yapmak çok kolay googlede aratırsanız bulursunuz nasıl yapılacagı hakkında. ua150 kardeşim benim aklıma gelen bunlar sorununun mynet e özel bi olsy degil sanırım bazı flash lı siteler animasyonlu siteler bu özellikler olmadan ya sayfayı dogru göstermez yada açılmaz yada agırlaşır..bende öle bi olay yok ben çok rahat giriom mynete ama bende tabi bu programların hepsi yüklü sende kontrol et yükle.ses te titreme olayı bazen bendede oluyo o donanımsal degil korkma ya ses driverinden yada sesi fazla açma ayarlarının orta ayar yap düzelir şimdilik xp ses driveri herkesdekiyle aynı güncel yada çok kusursuz olanını bulamadım ama arştırma içindeyim en kısa zamanda bütün driverleri çok saglam sorunsuz bişekilde upload edebilirim tabi bulursam bende şu an bi problem yok sesi fazla atkmayın vistadaki ses driverindede bazen cızırtı oluodu o dinlediginiz şeylede alakalı müzikse çekimi kötüdür filmse felanda aynı o çekimdende kaynaklanabilir şimdilik elimden gelen yardımlar bunlar gene dönücem saygılarımı sunuyorum herkese..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohpa -- 25 Ocak 2008; 17:29:52 >

• sewgili mopha kardeş
    xp yi d sürücüye kurudum aygıt yöneticisinde 10 taneye yakın soru işareti war driverleri yüklemedigim için internetten indiricem ama internete girmio sanırım ethernetin driweri kurmadan ozamn ben çift işletim sistemi programını baska bi bilgisayardan indirip usb bellege atıp acer norebook uma kuruyum bu üste werdigin link çalısmıo sanırsam
    saygılar.. .
    quote:

Orjinalden alıntı: mohpa

berk_coupe kardeşim xp sorunsuz kurupta driverlerimi kuramadın ben anlayamadım ama kusura bakma biraz net yaz istersen.driverleri şimdi verdim,driver klasörünün içinde gerekli açıklamayı yazdım nasıl kurulacagı hakkında,şimdi xp yi d ye kurduysan naparsan yap vistaya geçemezssin bunun tek yolu var hatta iki sistemide aynı anda kullanman için formun başındada bahsetmiştim gerçe al sana link verim http://www.notebook.gen.tr/notebook-genel-f24/ayni-anda-hem-vista-hem-xp-nasil-kullanilir-burada-t74.html burda nasıl aynı anda iki işletim sistemi kullanılır yada xp den sora vistaya nasıl dönersin detaylı anlatılıyo herşey boot açılışıyla ilgili zaten anlarsn olayı okuyunca saygılarrr...

• ben uyelıgımı ıptal ettırsem hıc kımse sallamıyor kı benı
  • berk_coupe kardeşim nasıl çalışmıo link şimdi ben girdim sen nete baglanamıyosun sanıırm.ama link kesin çalışıo.sen nasıl uygun görürsen öle yap.ama senin ilacın o link onu sölim saygılarrr....driver linki verdim bak yeni bütün driverler orda herşey nasıl kurulacagı felan o yıldız olan yerleri silip oraya ne yazacagınızı biliyosunuz burda engelleniyo.saygılar o driverin içinde not defteri var oraya yazdım nasıl yapılacagını o zaman soru işareti kalmaz..
  • ewet ewet link çalısıo çok pardon şimdi deneyip cewap yazcam işlh olur çok tşkrler mopha...
  • yahu arkadasım barı bılmıyorum yazsana ne benı delı etmek ıcın mı ugrasıyorsun......
  • xeriko kardeşim senin sorunun xp kurulumu ve driverl degilmiydi .defalarca 5720g dernegindede link verdim burdada verdim ama sen dikkat etmedin sanırım daha şimdi senin sorunun için link verdim ya.nasıl yapılacagı driverleri felan.ama biraz da sizlerin gayreti olması lazım arkadaşlar.ben size hazır pasta veriyom yiyin die size pastayı yemek kalıo daha ne yapim saygılarr eger üyeligini iptal ettirmek istersen de canın sagolsun genede kapımız açıktır herzaman...
  • mopha kardesım ben xpde de degılım vıstadayım suanda vıstada ses sorunu cızırdama yasıyorum ve engel olamıyorum aynı zamanda ekran kartı uyumsuz uyarısı alıyorum
  • xeriko kardeşim şimdi ben seni hala çözemedim ok anladım sen vistadasın xp geçmek istiyon ama ekran kartı driveri uyumsızlugunu hangi işletim sisteminde yaşıyosun vistada yaşıyosan neden indridin de sorun yaşıyon uyumsuzlugu.ben sana bi link verim orda bütün ekran kartı driverlerini sürümlerini bulabilirisn.ama ordan indirdigin driveri hemen kurma o zaman uymaz.önce driveri indir sora yanında ufak bi dosya daha var modded ınf dosyası var driverin yanında driveri indir bi klasöre aç sora o modded ınf masa üstüne aç o çıkan dosyayı driver dosyasının içine at ve kur o zaman sorunsuz kurarsın güle güle kullanman dilegiyle orda yalnız xp için ve vista için olanı var sen hangsini istersen onu indir zaten görürüsün vista için xp için diye yazar saygılarr... link http://www.laptopvideo2go.com/drivers/vista bu driverler senin ekran kartı için olanı 32 bit dedigimi unutma direk kurma modded ınf indir içine at ok kolay gelsin saygılarrr.... ses olayına gelince ses ayarı için acerin programı var ordan ayar yaptınmı .eger olmazssa sürücüyü kaldır yeniden kurrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mohpa -- 25 Ocak 2008; 18:03:13 >

• sevgılı kardesım ben suanda vısta kulanıyorum ve vıstada sorun yasıyorum tum drıverler kurulu ve guncellı ama vista yukseltme danısmanında taratıyorum orjınal mıcrosofttan ındırdım....ekran kartınız uyumsuz dıyor nasıl ıs anlamdım ses de zorlanınca makına ekranı kısıyor ve sesı tıtretıyor
  • arkadaşlar sizlere bir sorum olucak,ben bir firewire pcmcia aldım nedense acer 5720 ye takınca olmuyor ama toshiba laptop a takınca hemen tanıyor,içene baktıgında kart gırısının acer ın ki daha ufak dişlileri,acer daki experess cart girişinin modeli şekli şemali nedir aradaki fark ne toshibadakiyle ?
  • sen bana ekran kartı sürümünü sölesene biii yaa.nerden indirdiginin linkini felan ben sana o zaman daha saglıklı cevap verim.hadi bekliomm
  • soruma cvp buldum experess card 54 müş orası,peki ben experess card 54 için firewire kart bulabilirmiyim,bilgisi olan var mı ?
  • arkdaşlar selam herkese. ben de kulübünüze katıldım.
    xp kurup kurmamak konusunda kararsızım.
    tavsiyeniz nedir?
  • kontrgerilla vala o konu hakkında hiç bi bilgim yok ya kusura bakma.ama eminim konu hakkında bilgisi olna biri çıkar saygılarrr...
  • zangoch hoşgeldin.. vala kardeşim o sana kalmış eger vistayla sorun yaşamıyosan sen vistada takıl derim.ama yok o uymuyo yok wirelesse baglanamıyom vista modem tanımıyo,yada bazı oyunları açamıyom dersen sende bizim gibi vistadan xp ye terfi edersin.ama sorun yaşamazssan vistada da kalabilirisn.tamamen sana kalmış saygılarrr...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.