Şimdi Ara

Acer Aspire 5024WLMI (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.456
Cevap
1
Favori
260.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dvd için çözüm önerisi olan yok mu arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: TT

bunun firmware ını yükseltsem acaba süre kısalır mı?

Denemeden birşey söylemek yanlış olur.

Kendi tespitimi aktarayım; Eğer kaliteli medya kullanırsan daha erken yazıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenya64

quote:

bunun firmware ını yükseltsem acaba süre kısalır mı?

Denemeden birşey söylemek yanlış olur.

Kendi tespitimi aktarayım; Eğer kaliteli medya kullanırsan daha erken yazıyor.

deneyeceğim bir firmware bulamadım ki,

ayrıca bir kaç farklı medya denedim, sonuç değişmedi,
  • quote:

Catalyst Mobility 6.4 yüklü. Bu driverden daha yeni driverlerde, Catalyst Mobility 6.1 'e kadar ve güncel omega sürücülerinde, oyunda iken veya oyunu kapatmak istediğim sırada birdenbire renkler birbirine giriyor. bazen de xp başlarken...

quote:

son zamanlarda dosyaların açılışında (zip, rar, doc. gibi uzantılarda) ortalama 5'er saniye beklemeye başladı laptop. c'de disk birleştirme yaptım ama sanırım fazla birşey değişmedi.

yardım lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: herokyar3

quote:

Catalyst Mobility 6.4 yüklü. Bu driverden daha yeni driverlerde, Catalyst Mobility 6.1 'e kadar ve güncel omega sürücülerinde, oyunda iken veya oyunu kapatmak istediğim sırada birdenbire renkler birbirine giriyor. bazen de xp başlarken...

quote:

son zamanlarda dosyaların açılışında (zip, rar, doc. gibi uzantılarda) ortalama 5'er saniye beklemeye başladı laptop. c'de disk birleştirme yaptım ama sanırım fazla birşey değişmedi.

yardım lütfen

1. sorun için aynı şey benim laptopta da oluyor neden olduğunu çözemedim
    2. sorun içinde pek bişe diyemeyeceğim o anda işlemci meşgul olabilir, windowstan olabilir.....

bende de ayrı bir sorun var benim batarya hiç dayanmıyor wear level %64 e geldi şubatta aldım ben laptopu ve doğru düzgün pilide kullanmadım genelde elektriğe bağlı olarak kullandım.... bi çözüm yada önerisi olan var mı ??

• quote:

quote:

quote:

quote:

yardım lütfen

2. sorun içinde pek bişe diyemeyeceğim o anda işlemci meşgul olabilir, windowstan olabilir.....

1 güncel driverlerde neden ekrandaki renkler birbirine giriyor ?
    2 o anda işlemci meşgul falan değil ve xpde güncel durumda, virüs taraması yaptım herhangi birşey bulmadı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yardım lütfen

1 güncel driverlerde neden ekrandaki renkler birbirine giriyor ?
    2 o anda işlemci meşgul falan değil ve xpde güncel durumda, virüs taraması yaptım herhangi birşey bulmadı

kesin çözüm istiyorsan format atmak çözüm olur. ama ben senin yerinde olsam 5 sn için format atmam. bide hdd nin performansı nasıl speedfan ile baktın mı ?? badsectore falan

• arkadaşlar notebook un kapağı bağlantı noktalarından çatladı. bir yıl kadar önce servise götürdüm ve böyle bir hatanın ilk olduğunu söylediler ve garanti kapsamına sokmadılar. Benzer problemle karşılaşan arkadaşlr var mı acaba.
  • 64 bit kullanan arkadaşların herhangi bir problemleri var mı ???

bir de şu linkteki ürüne bakar mısınız? harika birşeye benziyor, anakart destekler zannediyorum

1gb ddr 533 ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herokyar3 -- 10 Kasım 2006; 1:39:18 >

• 64 bit kurulumu için cd den boot ederken şöyle bir hata ile karşılaşıyorum. yardımcı olabilecek var mı ????

The following file is corrupted: toside.sys
  • bir zamanların süper konusu ne hallere düşmüş bee. bu forumda bir laptop hakkında ancak bu kadar yazı yazıldı, bundan sonra baska bi laptop için yazılcanı da zannetmiyorum. arasıra mesaj atıp ilk sayfaya tasıyım konuyu bari:) nostalji olsun.

bu arada benim laptopun bi problemi yok, maşallah tıkır tıkır calısıyo. ama bi 512 ram almayı düşünüyorum şöle ucuzundan, 2. elde olabilir. elinde satılık raamı olanlar varsa pm atarsa sevinirim:)
    saglıcakla kalın!
  • quote:

bir de şu linkteki ürüne bakar mısınız? harika birşeye benziyor, anakart destekler zannediyorum

Desteklemesi lazım bence de.

Olmazsa CAS değerinden kazanırsın.
  • "1gb ddr 533 ram"
    laptop ddr1 (ddr33 ddr400)destekliyor arkadaslar 533ü(ddr2) bu borda takamazsınız.
    The following file is corrupted: toside.sys
    bu hata icinde şöyle bir acıklama buldum "This issue may occur if one or more of the random access memory (RAM) modules that are installed in your computer is damaged or if the RAM configuration is incompatible" "bir veya daha fazla ram kullanıyorsanız ram lerden biri zarar gormus yada ram konfirigasyonunuz uyumsuz"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ereg -- 12 Kasım 2006; 19:01:57 >
  • ya arkadaşlar bu card reader ı nasıl kullanacağım konusunda sorun yaşıyorum,

şimdiye kadar hiç işim düşmedi card reader kısmına notebook un, elimde bir sony memory stick duo pro var

bunu nereye nasıl takıcam ve nasıl içini göreceğim, teşekkürler :)
  • quote:

ya arkadaşlar bu card reader ı nasıl kullanacağım konusunda sorun yaşıyorum,

şimdiye kadar hiç işim düşmedi card reader kısmına notebook un, elimde bir sony memory stick duo pro var

bunu nereye nasıl takıcam ve nasıl içini göreceğim, teşekkürler :)

hocam ben birkac kere sd kartı taktım, bildiğin usb disk gibi gördü. ama bildiğim kadarıyla sonynin bu pro duolar bi aparatla takılıyo. bi yuvanın içine koyup öle ittiriyosun. ama hiç kullanmadım. yanlış olmasın.
  • Merhaba Arkadaşlar!
    ben ''prens of persia the two thrones'' kurdum.oyun kurumunda hiç bir sorun olmuyor.fakat oynarken birden yavaş çekimde gibi oluyor.10-15 sn sonra oyun düzeliyor.sonra bikaç dakika sonra oyun tekrar yavaşlıyor.bunu nasıl engelleyebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.

not:kullandıgım driverlar 32 bit ve sürümleri bilgisayarı aldıgımdaki cd deki sürümleri.ayrıca ram 1 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktlms -- 16 Kasım 2006; 17:18:20 >
  • isterseniz sürücülerini güncelleyerek bir deneyin,
    http://www.ati.com/online/mobilecatalyst/
  • quote:

"1gb ddr 533 ram"
    laptop ddr1 (ddr33 ddr400)destekliyor arkadaslar 533ü(ddr2) bu borda takamazsınız.

yalnız ram ddr2 değil ki, sadece ddr
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalgul

arkadaşlar notebook un kapağı bağlantı noktalarından çatladı. bir yıl kadar önce servise götürdüm ve böyle bir hatanın ilk olduğunu söylediler ve garanti kapsamına sokmadılar. Benzer problemle karşılaşan arkadaşlr var mı acaba.

Bende de aynı problem var ama servise göndermedim. Daha doğrusu 1 ay kadar makinasız kalmaya gözüm kesmedi.
  • 64 bit xp var. messenger live 8 kurmaya çalıştığım zaman böyle bir hata veriyor.

ne yapmalıyım?

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.