Şimdi Ara

Acer Aspire 3 12.Nesil i5 1235U + Mx550 10.624 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acer Aspire 3 12.Nesil Core i5 1235U-8Gb-512Gb Ssd-15.6inc-Mx550 2Gb-W11 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-aspire-3-12-nesil-core-i5-1235u-8gb-512gb-ssd-15-6inc-mx550-2gb-w11.html#urun-ozellikleri

• ram ekleniyorsa çok iyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _anthology_ kullanıcısına yanıt
    RAM ekleniyor ama şu ürün ile kararsız kaldımhttps://www.garajonline.com.tr/acer-nitro-5-an515-46-amd-ryzen-5-6600h-8gb-ram-512gb-ssd-4gb-rtx3050-15.6-full-hd-144hz-windows-11-home-oyuncu-dizustu-bilgisayar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2 haftadır takipteydim bugün sipariş geçtim

• atarli ergen kullanıcısına yanıt
    Bende geçeyim dedim ama Vakıfbank World taksit yapmıyormuş :D şaka gibi sistem.

• Windows versiyonu tükenmiş sanırım freedos var

• brtzgr B kullanıcısına yanıt

ayrı kulvarlar hocam. konudaki pc biraz daha mobil icin. senin ki direkt game model. para varsa game al tabii ki :)

• brtzgr B kullanıcısına yanıt

oyun oynayacaksan bu tabi arada baya bi ağırlık farkı da var. kasa kalitesini bilmiyorum ama uygun fiyatlı oyuncu laptoplarında plastik kasa kullanıyorlar ve bazıları o kadar kötü oluyor ki orası burası esniyor yazı yazarken bile

• unununium U kullanıcısına yanıt
    Ps 5 mevcut oyun için onu kullanıyordum ama laptop ihtiyacım oldu mecburen bakıyordum ortalama laptoplar 12 13 arası olunca 15 16 ya böyle bişey alayım demiştim ama fiyat güzel düştü 10600 e bende verdim sipariş bakalım artık en azından fps oyunlarını açıyor :D
    https://www.youtube.com/watch?v=_O8j9_00B90&feature=youtu.be

• arkadaşın paylaştığı linkteki sizin satın almış olduğunuz ürün win 11 modelimiydi yoksa freedos mu? bende sipariş geçtim ama freedos modeli kafam karıştı bir arkadaş win 11 modeli tükenmiş dedi, kaçırdım mı acaba 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlosdasilva87 -- 6 Mayıs 2023; 5:6:41 >
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt

Paylaşıldıktan sonra mı tükendi? sipariş geçtim freedos modeli ama kafamı karıştırdı paylaşımınız.

• carlosdasilva87 C kullanıcısına yanıt
    Normal fiyattan satarken w11 vardı bu indirimlide yok bunu anladım ben .

• 2 haftadır takipteyim @cohannan bey paylaştığından beri, mağazaya gidipte gördüm, vatan hep freedos satıyordu bu modeli. dün gece de en başından beri freedostu şuanki indirimsiz hali gibi, w11 yüklüsü mediamarktta var

• ekranı ips mi tn mi bu pc nin bir tek orda soru işaretlerim var.Tn daha sönük kalıyor gibi geliyor

• dieğr sayfa da kronik menteşe probleminden söz edilmiş :(

• zyveli Z kullanıcısına yanıt

bu fiyata bu laptopu bulmuşsun isterse ekranı olmasın

• Deve Katili kullanıcısına yanıt

haklısın haha

• 12.500 TL çıkıyor sabah indirim mi vardı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.