Şimdi Ara

ACER AS5920G ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ACER AS5920G aldım daha dün. makine iyi güzel hoş ama bu sesi dışarıya vermiyor mu ? ne yaptysam yapamadım :s

• ses ayarlarını biraz kurcala
  • ewet sıfır sistemde öyle...
    ses ayarlarını kurcala çözersin..
  • arkadaşşlar laptopu bugün aldım bimeksten :D şua n meajımı ondan yazıyorum fakat az önce sesin çıkmadığını fark ettim :( sesi açık görünüyor, kapalı olabilecek yerleri kontrol de ettim (function tuşu, öndeki ses ayar yeri, sysem traydeki ses simgesi) hatta windows mdia player da müzik çalmayı denediğimde ses düzeyi karıştırıcısındaki ibre inip inip çıkıyor ama dışa ses vermiyor lütfen arkadaşlar yardımm :(

edit: az önce ses olayını hallettim denetim masası>ses buradan varsayılan aygıt olarak "hoparlörler" seçtim daha sonra görev çubuğundan ses düzeyi karıştırıcısından windows seslerinin ibresini oynattım ses gelmeye başladı. sonra aygıtı tekrar realtek (optical) olarak değiştirdim denemek için ve ses tekrar gitti. ses aygıtı hoparlörlerdeyken dolby ses olayı açık oluyor di mi??

birde recovery dvdsi için ne yapmam lazım? ve hızlı açılması için kapatılması gereken bi program var mı veya direk silinebilecek?

ALINTIDIRR

• recovery dvd 'sini bnce aldığın gibi yap...

konuyu ana başlıktan takip edebilir gerekli bilgilerin hepsini biraz okumak sureti ile alabilirsin...
  • ya yukarıdaki yazıyı ben yolladım ama başkasının yazısıdır...

Alyı sorunu o kardeş de yaşadı bende şu soruyu sorana yardımcı olmak için bu yazıyı copyaladım...

Saygılar,
  • sorunum halloldu arkada$lar cok tesekkrler
    işte donanımhaber farkı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.