Şimdi Ara

ACER 5940g

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar acer ın 5940 modelini aldım.ancak notebooklardan pek anlamazdım buradan okuduğum kadar bilgi edindim.benim komik bir sorunum var.bilgisayarda win 7 yuklü ancak external dardisk ten filmleri açtığımda alt yazılarını göstermiyor win 7 nin xp de alt yazıları gösteren filmlerin alt yazılarını göstermemesini anlamadım.alt yazı seçeneğinide açtım acaba sizce sorun nedir.

bilgisayara gelince full özelliklerde anti alising de 4 iken call of modern war u hiç zorlanmadan oynatıyor.makinada ati 4650 var 1gb lık.ancak ramleri ddr3 mi yada nedir bilemiyorum ,bilen varsa aydınlatırsa çok sevinirim.arkadaşlar ben yeni yeni forumu okumaya başladığım için performans konusunda da pek bilgim yok.yukleyebildiğim oyunları yukleyip makinayı zorlayacam ancak fps değerlerini nerden öğrenebilirim.yardımcı olursanız çok sevinirm ,şimdiden teşekkür ederim

• Sistemine GOM PLAYER'ı Kur Altyazı Dosyası Aynı Klasördeyse Otomatik Olarak Gom Player Altyazıyı Tanır Açar Ancak Alt YAzı Farklı Bir Yerde İse Altyazıyı Tut Filmin Diğer Tabirle Gom Playerın İçine At Sorunun Çözülecektir....
    Birde Şu 5940 Modeli Hakkında Bilgiverebilirnisin Genel Olarak Puanı Falan Kaç, Üzerinde Nelerle Geliyor BluRay Falan Varmı?...Birde Bimekstenmi Aldın...

Elindeki Cihazı Ben Uzun Zamandır Takip Ediyorum Gayet Başarılı Bimeks Kadıköy Mağazasında Arkadaşım Var O BAna Ayırttı Yarın Alacağım
    Ekran Kartı Gddr3
    Ramin ddr3
    İşlemcin Coreİ7
    FullHd
    Windows Deneyim Dizininde Puanı Şöle Olması Lazım:
    İşlemci : 6,9
    Ram : 7,3
    Grafik (Oyun) : 6,7
    Sabit Disk : 5,7
    Olması Lazım Testlerde Böle Gözüküyor Ben Zaten HDD'yi Alır Almaz Değiştirecem 7200RPM Yapacam
    Cihaz Elime Geçince Güzel Bir İnceleme YApıp Bu Cihazı Almak İsteyen Yada Alanlarla Bili Paylaşımı Baabındda Topic Açar Gerekli Bilgilerimizi Zaten Paylaşırız Diye Umuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manasköylü -- 20 Aralık 2009; 23:53:14 >

• Kaç fps le oynadığını görmek için fraps adlı programı kullanabilirsin..
  • evet yukardaki puanları veriyor ,bimeksten aldım daha sorun çıkmadı hiç bakalım haftasonu zorlucam bakalım ozaman yazarım size,win7 ye alışamadım da sorun o işte
  • bende yardımlarınız sayesinde 5940g aldım allah korusun şu anda bir sorunu yok ama counter 1.6 yı oynayamadım bilen var mı niçin
  • Benim Acer Aspire 5940G hdd adaptorüm ve caddy im kayboldu.eğer elinizde bulunuyorsa alıcıyım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.