Şimdi Ara

Acer 5920-3A1G16Mi NTI PROGRAMI KENDİ KENDİNE AÇILIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir süredir yaşamış olduğum bu sıkıntıyı çözemedim en sonunda buraya yazıyorum.

acer 5920 bilgisayarımda işlem yaparken (daha çok internette gezerken ve yön tuşlarını kullanırken) kendiliğinden NTI CD-DVD MAKER programı çalışıyor.

windows bozuldu diye düşünerek fabrika verilerini yükledim cihazı sıfırladım. ancak değişen olmadı.

bilgisayarda çalışırken NTI CD-DVD MAKER çalışıyor, ne kadar sinir bozucu olduğunu düşünün artık, zırt pırt onu kapatıyorum.

böyle bir sorunla karşılaşan varsa veya sorun hakkında yardımcı olmaya çalışacak olan arkadaşlar varsa memnun olurum.

Saygılar

• Programı kaldırmadığınıza göre demek ki sizin için önemli bir program.Görev yöneticisinde o programa ait işlem varsa onları iptal etmeyi deneyebilirsiniz.Ya da windows başlangıç programlarından kaldırmayı da deneyin.
  • cevap için teşekkür ederim. evet program işime yarıyor. ancak görev yöneticisinden sonuca ulaşamıyorum.
    zaten msconfig'de kaydı yok. sistem ilk açıldığında olmuyor bu sorun. bilgisayarda işlem yaparken, çalışırken kendiliğinden açılıyor.

internette gezinirken bi bakıyorsun program açılıyor bu da sinir bozucu. bir tuş takılı kaldı desem yok, programın kısayol tuşuda yok klavyede.
    çok ilginç birşey. anlamadım gitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.