Şimdi Ara

ACER 5024 TE DVDRW SORUNU (ACİL YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BENİM Bİ SORUNUM VAR BENİM ACER 5024 MARKA NOTBOOK UN DVD SRÜCÜSÜ 2 GÜN ÖNCE DVD DİSKLERİ OKUMAMAYA BAŞLADI BOŞ YADA DOLU FARKETMEZ Bİ DVD KOYDUĞUMDA UZUN SÜRE UĞRAŞIYOR AMA Bİ TÜRLÜ OKUYMIYOR AYNISINI HERHANGİ BİR CD DE DENEDİM CDYİ OKUYOR GAYET GÜZEL ANCAK SADECE DVD DSKLERİ OKUMUYOR
    BU SORUNU NASIL GİDEREBİLİRİM ACİL YARDIM LÜTFEN !!!
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

• divx arşivimi yerden kazanmak için dvdlere aktarıyorum. benim ve arkadaşların deneyimlerinden gidersek

dvd konusu cd den daha hassas. hem medya olarak hem de donanım/boş medya olarak. arkadaşların da yazdığı gibi dvd medyalarda uyumluluk /uyumsuzluk daha çok görülüyor. bir arkadaşımın sürekli sorun yaşadığı medyaya bir başkası sorunsuz 100lerce dvd yazabiliyor. sonuçta donanımın sitesine gidip uyumlu medyalara bak. bunlardan birini veya eşdeğerini bulursan ona yazmaya devam et. benim dvd writer asus 1604p. asusun sayfasında uyumlu medyalarda "cmc" gözüküyordu. piyasadaki iomega dvdlerinde üretici kodu cmc ve 150+ dvd yi sorunsuz yazdım bugüne kadar
  • ya bu konuyla ilgilii windows un yardımında da bi çözüm bulmaya çalıştım fakat olmadıı..lütfen yardımcı olun arkadaşlar dvd sürücüm şuanda CD OKUYUP YAZABİLİYOR AMA ESKİSİ GİBİ NE DVD DİSKLERİ OKUYABİLİYO NE DE YAZABİLİYOO LİTFEN BİR YOL GÖSTERİN ACİL İHTİYACIM VAR YARDIMA!!!
  • hocam benzer bi sorun benim acer 5101 de de va,dvd +/- r ve dvd rw leri pioneer dvd writer 0 byte kapasiteli olarak goruyo,cd ve cd rw ise sorunsuz,fakat benim dvdleri okuma sorunum yok sadece bos dvd r ler sanki hic yer yokmus gibi 0 byte kapasiteli gorunuyo
  • yaa peki çözüm nedir yani bunun bi çözümü yok mu?bildiğime göre dvd sürücünün optik okuyucusu tek hani okuamsa hiç birini okumaz niyer önceden okudğu dvd leri şimdi okumasın..lütfen yardım!!!
  • dvd yazma sorunu yaşayan arkadaşlar bu program ile tüm dvd lere yazmak mumkun,sorunum donanımsal deil kullandığım yazılımdan dolayıymıs

http://www.cdburnerxp.se/testeddrives.php?page=9&sort_by=vendor&direction=desc

xp hala o byte olarak goruyor fakat bu programla,xp nin reddettiği cami avlusuna bıraktığı dvdlere yazabiliyorum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_4326885/mpage_80/key_/tm.htm
    bu adrese bi bakıver, çözümlerin tartışıldığı geniş bir yer (Ürünün hakkında)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.