Şimdi Ara

Aceofconan eski wocu yeni conancı ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar herkese,kısaca ve hızlı bişekilde konuya gircegm; 8 seneye yakın dvo tecrubesi olan 2kisiyiz, onumuzdede 1 sene war (SWtOR) bunu bosa gecirmeyelim dyerek AoC adım attık, furyde kalıcı temelleri olan turk guildi arıyoruz, raidlerde we guild sawaslarında iyi performance gosterebilirz...

Server fury

Nick; Vattallus

• foruma biraz bakarsan fury serverında koklu bir turk guild i oldugunu gorursun :) bunun dısında cromda kanije var ama orası pve:)
  • Merhaba kardeşim fury deki guild hakkında ve oyun hakkında bilgi alabileceğinwww.aocturks.com adresisinden bakabilirsin ayrıca guilde girmeye karar verirsen aşağıdaki isimlere özel mesajla ulaşarakta guilde girebilirsin tek şartımız türk olmak ve ventrilloya girmektir oyunda görüşmek üzere.

/tell alabandes, ayibogan, fierywrath, darkarcher, hocasan, sihhiye, horuss, zeban, gunesinoglu, fuzuli, sirpence
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackxtr

Merhaba kardeşim fury deki guild hakkında ve oyun hakkında bilgi alabileceğinwww.aocturks.com adresisinden bakabilirsin ayrıca guilde girmeye karar verirsen aşağıdaki isimlere özel mesajla ulaşarakta guilde girebilirsin tek şartımız türk olmak ve ventrilloya girmektir oyunda görüşmek üzere.

/tell alabandes, ayibogan, fierywrath, darkarcher, hocasan, sihhiye, horuss, zeban, gunesinoglu, fuzuli, sirpence

toplam online sayısı bu kadar işte 5 10
    Futileze girersen daha iyi orda da türkler var hem international guild çok başarılı pvpde de pve dede aktifler
    burda 5 10 kişiyle Pve alanlarında gezinirsin yada minilerden çıkamassın malum
    pve yide adam gibi yapamzsın her guild 2 raid gruubu öıkarırken senin 1 raid grubu çıkarıcak kiş yok guildden bunları iyi düşün

oyuna yeni başlıcaksın aoc nın wow dan ayıran en güzel yanı pvp combat sisteminin tadınıa varman gerekiyor
    abysus ta olursa ne mass pvp görürsün ne siege görürsün

biri buraya yazsın serverda haftada 4 5 siege savası varken abysus son 1 yıl içinde hiç gittimi savaşa?? bilmiyorum yani son 3 4 aydır yokta öncesini merak ediyorum onsan soruyorum yanlış anlaşılmasın :)

ABYSUSS a girersen

eksileri sayalım

- siege savasları göremiyeceksiniz
    - pvp arenalarda kimse olmayacak hep yalnız kalıcaksınız (minigame ler, bide epic mode khessatta da 1 vs 1 duel yaparsınız onun işçinde guilde gerek yok zaten)
    - raid toplayalım diyeceksiniz guildde yeterli adam yok dışarıdan adam toplayacaksınız dkp sistemi hiç bir zaman olmaycak o kadar raide geliceksin dışarıdan gelen bir adam ne var ne yok alıp gidebiliri gerçi raidi yönetenler padişah olduğu için master looter u açarlar

artıları sayalım

- herkes türk iletişim rahat kolay, abi ,kardeş ,yardımlaşma kardeşlik vs vs sv sonsuz

oyun adına hiç bir artısı yok

sana tavsiyem Futileze gir ordaki turk officer ismi cem char adı doeth anlayışlı akıllı bilgili bir arkadaşımızdır
    oyunu her yönüyle görmek istiyorsa bunu yap

dediklerime inanmıyorsan
    kendin görmek istiyorsan lvl 80 olup 3 gün online ol yeter.

gerçekleri kendinde görüceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpaydinalp -- 16 Mart 2010; 16:53:22 >

• valla furyde ve abysuss loncasında hiç bulunmadım ama alpaydinalp arkadasın bir kuyruk acısı var yazılarından belli :) kendisi abysuss guildine girme etme guvenme onlara diyor ama kuyruk acısı olan insanlara nekadar guvenilir oda belli birşey:)

kısacası sen kimseyi dinleme guilde girmek istiyorsan gir ortamı gorursun sarmaz ise çıkarsın bu tip yazılara kanma :)

alpaydinalp arkadasım yazdıkların hiç hoş şeyler degil! aoc sonucta bir oyun alt tarafı oyun yani niye yonlendirme yapıyorsunki? kazanmakta var kaybetmekte belki konuyu açan arkadaş senin yasadıklarını yaşamıycak ? nerden biliyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

valla furyde ve abysuss loncasında hiç bulunmadım ama alpaydinalp arkadasın bir kuyruk acısı var yazılarından belli :) kendisi abysuss guildine girme etme guvenme onlara diyor ama kuyruk acısı olan insanlara nekadar guvenilir oda belli birşey:)

kısacası sen kimseyi dinleme guilde girmek istiyorsan gir ortamı gorursun sarmaz ise çıkarsın bu tip yazılara kanma :)

alpaydinalp arkadasım yazdıkların hiç hoş şeyler degil! aoc sonucta bir oyun alt tarafı oyun yani niye yonlendirme yapıyorsunki? kazanmakta var kaybetmekte belki konuyu açan arkadaş senin yasadıklarını yaşamıycak ? nerden biliyorsun ?

arkadasim farkettiysen ben cumlemin sonunda en guzeli kendiniz gidin gorun dedim tabiki de en guzeli kendisi gormelidir
    kuyruk acisi da abyssus ile hic bir baglantim girmis cikmisligim olmadi sadece yeni gelen arkadaslar yanlis yonlendirilmelisin istiyorum

kimseyi dinlemisinler burda kendileri 3 gun 1 hafta oynasinlar yeter diyorum bende

• al işte kimse yanlıs yonlendirilmesin diosun senin yaptıgın nedir? günlük 5-10 online gelsin baksınlar günlük 20-25 online türk varken senin yaptıgın bu yanlış yönlendirme bırak insanlar kendi leri karar versin yalan yanlış yönlendirmeyi sen yapıosun
  • yahu abysuss ile baglantım yok diyorsun adamları yerden yere vuruyorsun ! sen resmen bu guild kotu girme ıı ıhh oynama onlarla onlar kaka çocuklar modunda yazıp duruyorsun sonra ben yonlendirme yapmıyorum diyorsun

hayır bi kaçbaşlık alttaydı sanırım seni raidten atmış bu guild elemanları ,bu olaydan sonra vermişveriştirmissin şimdide gelmiş milletin oyununa karışıyorsun sanane kardeşim sanane milletin oyunundan belki bende migrate edicem gidicem fury de oynıyıcam senin bu yaznını okuduktan sonra ne dusunurum ben ? bırak arkdasım bu işleri 12-13 yasında cocuk gibi yakışıyormu forumlarda boyle karalama kampanları yapmak !

bu ne arkadasım?

ABYSUSS a girersen

eksileri sayalım

- pvp arenalarda kimse olmayacak hep yalnız kalıcaksınız (minigame ler, bide epic mode khessatta da 1 vs 1 duel yaparsınız onun işçinde guilde gerek yok zaten)
    - raid toplayalım diyeceksiniz guildde yeterli adam yok dışarıdan adam toplayacaksınız dkp sistemi hiç bir zaman olmaycak o kadar raide geliceksin dışarıdan gelen bir adam ne var ne yok alıp gidebiliri gerçi raidi yönetenler padişah olduğu için master looter u açarlar

bunları yazıyorsun ! hayır senin yuzunden fury de char açamayalımmı ? hani bunlar oluyormuş o guild e girersek abysus ile alakası olmayan bak sen nasılda biliyor! bak aynen bunu yazmısın yukarda "abyssus ile hic bir baglantim girmis cikmisligim olmadi " yav olmadıysa bunları nerdne biliyorsun? senin yerinde olsam boyle bir kenini bilmezlikten sonra aoc forumuna bidaha ugramazdım .

• Komedi
  • Ben gerçekleri yazıyorum burdaki kimsede ağlamasın boşuna girin görün

kvo sende gizli şakşakcılardansın burda çete gibi saldırıyorsun sende hepinize verceğim cevap var

kim nereye girmek istiyorsa girer bakar

saydığım eksilerden 1 tanesine yalan diyememişşin yok yönlendirme yok bilmem ne zırvalamış durmuşşunuz

varmı bi delikablı çıkıpta saydığın eksiler artılar yanlış yalan diyebilcek

yok.........

eksileri sayalım

bunlara cevap verinde ondan sonra rekşam yapın atıp tutum 20 kişi online mış bırak Allahını seversen kimi kandırıyorsun
    bir tane guild raidin yok 4 kişi mi toplayamadın ekstradan sallayn işkembeden

anca zırvalarsınız yok kötülüyorsun yok şöyle yapıyorsun yok böyle yapıyorsun konuşmaya gelince hepinz çingene gibisniz
    gerçeklere gelince tırt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpaydinalp -- 17 Mart 2010; 16:09:55 >

• Ya bu adama benden başka bir şey yapan oldumu kardeşim Guilden
    Veya bu adamı tanıyan kim varsa bir parmak kaldırsın da bizde görelim.Fareli köyün delisi gibi bir oraya bir buraya ne yalan yanlış cevaplar yazıp duruyorsun sen yine.

Buda sana kapak olsun ozaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alabandes -- 17 Mart 2010; 21:06:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alabandes

Ya bu adama benden başka bir şey yapan oldumu kardeşim Guilden
    Veya bu adamı tanıyan kim varsa bir parmak kaldırsın da bizde görelim.Fareli köyün delisi gibi bir oraya bir buraya ne yalan yanlış cevaplar yazıp duruyorsun sen yine.

Buda sana kapak olsun ozaman

Herkes 10 lvl D: O arkadaslarla nasil raid olcak =/

• Yok onlar sadece 10 level değil çoğunun 2.hatta 3 üncü karakteri.Aralarında oyuna yeni başlamış ve karakter kasan arkadaşlarımızda var.Zaten bu resmi koymamdaki amaç hani diyorlarya 5-10 kişi yok öyle yok böyle diye bir kaç kişinin bunları net bir şekilde görmesini istedim okadar.
    Zaten bir saat evvel bitmiş bir raidden sonra çekilmiş başka amaçlı bir resimdi bu, yeri gelmişken kapak olarak koymak istedim.Zaten online ve en son 1 saat içerisinde offline olan kişilerede bakarsanız ne demek istediğmi net bir şekilde anlıyacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldmember

Herkes 10 lvl D: O arkadaslarla nasil raid olcak =/

Dmc,çiçek,catacombs,tekrar dmc,çiçek,forrest keş ve onyx görevleri=5 günde 80 lvl.Tecrübe ile sabittir.

Yeterki guildin sağlam olsun,lvl kasmak çok basit bu oyunda.
  • @Excelancee28, şu level atlama olayını biraz açar mısın, ben yeni oyuncuyum ve level 20'ye gelmekte zorlandım :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.