Şimdi Ara

acemiyim sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayında adam sahip olduğu altının altındaki slotlara item koydu onu nası yaptı bunun ne faydası var?
    Şu agenim denilen item heroya alınıyor mu?
    (Çok iyi agenim yazdım sanki)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz1353

Oyuna yeni başladım
    Yayında adam sahip olduğu altının altındaki slotlara item koydu onu nası yaptı bunun ne faydası var?
    Şu agenim denilen item heroya alınıyor mu?
    (Çok iyi agenim yazdım sanki)

hocam sen bu tarz oyunları hiç oynamadıysan en başta yapılması gereken şeyi yapmıyorsun hiç araştırmamış gelmiş buraya saçma sapan bir soru sormuşsun

kim sana dota 2 nasıl bir oyundur o slotlar ne işe yarar aghanim herolarını sayabilir ?

açarsın benim gibi youtubeyi yada dota 2 için milyon değil bak milyar tane rehber siteleri var girer oraya tek tek okursun arada aradığınıda bulur aydınlanırsın

ama yok insanlara nasıl eziyet edebilirsinki öyle demi ?

yinede insan yönümle sana bir link yolluyorum :https://www.youtube.com/watch?v=lnSpwAhuFzQ 5sn ile bulduğum ilk rehber al izle!

• O slot olayı itemin üzerine Shift+Sağ tıkla oluyor ama diğer dediğin cidden anlamsız biraz araştırma yaparsan burdaki insanlarıda yormamış olursun
  • deniz1353 kullanıcısına yanıt
    O adam hile yapmış sen ona uyma fazla düzgün oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guitars

O slot olayı itemin üzerine Shift+Sağ tıkla oluyor ama diğer dediğin cidden anlamsız biraz araştırma yaparsan burdaki insanlarıda yormamış olursun

Shift+Sol olmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.