Şimdi Ara

acemiyim bir bakın bakalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim pc nin özelliklerini nasıl öğrenebilirim, mesela anakartın markası ne, neyi destekleyip desteklemediğini falan öğreneceğim, yani pc de ne var ne yok nasıl yaparak öğrenebilirim, tşk ederim şimdiden

• Bilgisayari ac markasina bak sonrada internet sitesine gir bak
  • p4 1.8 bunu biliyorum sadece
  • Başlat->Çalıştır->dxdiag

ile bir çok soruna cevap bulabilirsin.
  • p4x266E PHOENİX AwardBİOS V6.00PG bunlara erişebildim 512 ram 256 geforce 5500 ekran kartı 128 bit. şimdi 32 bit le çalışıyor 64 bit destekler mi?
  • Everest Home Edition v2.20. işini görür dedinizde bu ne işe yarar açıklarsanız sevinirim. dedim ya bilgisayar konusunda fazla bilgim yok
  • işlemci, anakart, ekran kartı bilgisayarda ne varsa hepsinin özellikleri hakkında detaylı bilgi verir. ayrıca programın türkçe desteğide var.
  • arkadaşlar hepinize yardımlarınız için tşk ederim sağolun var olun. saygılarımla
  • Aida 32 adlı programlada pc nin bileşenlerini öğrenebilirsin. googlede aratırsan bir çok yerden indirebilirsin bu programı
  • dostum aç kasa yı(yandan acacaksın acayım derken anakart tepsis tarafını deil diğer tarafı klavye mouse nin girdiği taraf deil öbürü) orda sana dogru duran buyuk bi kart var onun üstünde ne yazıo bak ona buraya yaz biz sana yardımcı oluruz ekran kartını da masaüstüne sag tıkla ozelikler de ayarlara gel orda yazar ram içinde masaüstünde bilgisayarıma sag tıkla ozelıkler de orda ram yazar kac mb oldugu
  • quote:

Orjinalden alıntı: freak_oe

dostum aç kasa yı(yandan acacaksın acayım derken anakart tepsis tarafını deil diğer tarafı klavye mouse nin girdiği taraf deil öbürü) orda sana dogru duran buyuk bi kart var onun üstünde ne yazıo bak ona buraya yaz biz sana yardımcı oluruz ekran kartını da masaüstüne sag tıkla ozelikler de ayarlara gel orda yazar ram içinde masaüstünde bilgisayarıma sag tıkla ozelıkler de orda ram yazar kac mb oldugu

yazılanları okumadan cevap vermeyin kardeşim.Adam bütün herşeyini yazmış zaten.Muhabbet olsun diye mi yazdın? Oku biraz oku! öyle heryere mesaj atarak bir yere varmazsın.Anlıyorum yardım etmek istiyorsun ama bitmiş olaya cevap yazarak yardım edemezsin

• şimdi farkettim yaw sorun ztn çözülmüş pardon bu seferlik oldu bi hata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.