Şimdi Ara

Access Point sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kablolu ethernet kablosunu access pointe takıp kurulumunu yaptım.Cihaza reset atmadan önce Usb kablosuz adaptör ile Pcden veya kablosuz olarak laptoptan aynı anda nete girebiliyordum.Artık aynı anda kablosuz olarak masaüstü ve laptoptan internete giremiyorum çözümü nedir?DHCP ayarını etkinleştirmem mi lazım?

• biraz daha anlasilir yazarsaniz sevinirim.

AP 302 cihaziniza reset mi attiniz. Reset atmadan once hangi amacla kullaniyordunuz
  • Komşudan aldığım ethernet kabloyu airties 302 access point ile kendi evime kablosuz olarak dağıtıyordum.Buraya kadar herşey normal.Fabrika ayarlarına geri döndüktenn sonra kullanıcı adı ve şifresini oluşturdum access pointin kablosuz olarak aynı anda hem laptop hem cep telefonu nete girmiyor.sadece bir tanesi nete giriyor.Aynı anda kablosuz olarak hem pc hem laptopla nete girmek istiyorum.DHCP ayarlarını mı açmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basmane -- 13 Ağustos 2013; 16:47:13 >
  • Saniyorum bilgisayariniz internete giriyordur cunku ip adresi elle girilmis olma ihtimali yuksek. Soyle yapin. internete baglanan cihazdaki ip adresine bakin seri ne

192.168.1.x mi 192.168.2.x mi ve ag gecidi ne olarak girilmis.
  • 192.168.2.x
    255.255.255

ama elle vermedim ipleri otomatikte pc girse laptop girmiyor laptopla girsek pc girmiyor aynı anda ikisi girmiyor.İlla birinden çıkmam gerekiyor.DHCP yi kapattım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.