Şimdi Ara

Accent Era dreksiyon sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 model hidrolik dreksiyon accent era dreksiyon sağa yada sola sonuna dayandığında pompa sıkışıyor ve kayış sesi geliyor. Dreksiyonu düzeltince normale dönüyor acil cevap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atila kale

2010 model hidrolik dreksiyon accent era dreksiyon sağa yada sola sonuna dayandığında pompa sıkışıyor ve kayış sesi geliyor. Dreksiyonu düzeltince normale dönüyor acil cevap.

*** Benzer sorunu ben de yaşadım.. sorunu hallettim, bilgiler aşağıda;
    * Sorunu halledebilme adına; hidrolik direksiyon sistemi ile ilgili olarak hidrolik pompa kayışını değiştirirken;
    mevcut kayış ölçüsü 13X675, yeni aldığım kayışın ölçüsü ise 12,5X675 idi, (parçayı aldığım yer şase numarasını da alarak seçim yapmıştı,
    hatta ilgili arkadaş bu kayışı için ellerindekinin uygun olmadığını söyleyip bir başka yerden getirtmişti bu kayışı) yeni kayış değerlerinin
    daha doğru seçim olacağını düşünerek kayışı taktık.
    * yaklaşık bir hafta oldu Ses falan kalmadı, direksiyonu sağa veya sola dayandırıyorum sorun yok (şu an itibarıyla bir ayı geçti).
    * sonuç: sorunun kaynağı ''kayış uygunsuzluğu'' olduğu anlaşılıyor... geç de olsa bundan sonraayni sorunu yaşayacak için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baygünay -- 26 Ağustos 2016; 20:52:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.