Şimdi Ara

Acaba yandı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bende wd caviar green 1,5 tb lık gdd var. bu hdd m anakartım arızalandı tamir oldu geldi raw formatına dönüştü.
    anakart bir daha arızalandı bu sefer yenisiyle değişim oldu. hdd yi bu sefer taktığımda biosta bazen görüyor ama unspported olarak bazende görmüyor. baska hdd ile windows sisteminde caviar green hdd m bağlıyken bazen sistem açarken reset atıyor bazen de sistem normal açılıyor(baska hdd deki sistem) ancak pc donup kalıyor. yani hiçbir türlü hddmi göremiyorum. acaba arızalandı mı yandı mı? içinde önemli datalarım var. hdd yi pc bi görse hemen data kurtarma programlarıyla datalarımı kurtarcm ama yok yok yok :(
    acaba kartı mı yandı hddnin?
    sizce durum nedir? bilen arkadaş paylaşırsa beni büyük bi dertten kurtarmış olur. allah razı olsun.

İyi geceler

• bilen anlayan yardımcı olabilecek hiç bir kardeşim yok mu :(
  • Muhtemelen harddisk'in kartı arızalanmıştır. Eğer bilginiz varsa, aynı marka ve seriden bir harddisk bulup kartları değiştirin. Bu şekilde harddisk'i kurtarma olasılığınız var.
  • Kontrol kartında bir koku veya yanık var mı ya da bilgisayarı ilk açılışında karttan ufak bir duman çıkıyor mu leimi kırılmış olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.