Şimdi Ara

AC Unity Paris Map Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir kaç ay önce AC Unity oyununu korsan indirmiştim oyun çok pahalı olduğu için. Korsanda oyunun Sorbonne, Saint-Marcel, Saint-Jacques, Pantheon, luxembourg ve Sorbonne semtlerine girdiğim an oyun donup kalıyordu bende oyunu oynamamaya karar verdim. Geçen günlerde steamde 36 TL ye indiğini görünce oyunu satın aldım. Nedenini bilmiyorum, şuan Luxembourg dışında her yere girebiliyorum ama luxembourg'a girdiğim an oyun donuyor ve çalışmayı durduruyor. Oyun dosyalarının doğrulamasını yaptım steam üzerinden ve 450 mblik dosya indirdi. Dosyaları indirince türkçe yamayı da silmiş. Düzelmiştir diye ümitlenirken yine donup kalıyor. Acaba eski oyun dosyalarıylamı çakışıyor? Lütfen yardım edin..

• Eski kayıttan mı devam ettiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    hayır hocam.. Oyunu silmeden üzerine yükledim aslında oda kabul etmeyip baştan indirdi oyunu..
  • Unity'nin ne kadar bug'lı bir oyun olduğunu duymadın mı hiç ? Keşke almasaydın.
  • duydum hocam duydumda oyun çok hoşuma gitti,,, halada gidiyor :D ama ben başka bir yerde bu map sorununu görmedim. Bana has bir şey değil heralde??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.