Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.399
Cevap
32
Favori
114.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin seri tırtlaştı ama sizin ceviriler şahane.
  • Hepsini çevirmek kolay görünmüyor, hikaye çevrilse o bile yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 27 Kasım 2015; 13:57:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kolay gelsin hocam en kısa zamanda bitmesi dileklerimle
  • çok erken olcak ama bi % kaç diye sorsak ayıp olur mu ? nasıl ilerliyor diye bi baksak :D
  • ilk defa bi ac oyununu orijinal aldım ve dün akşam oynamaya başladım, bittikten sonra türkçe olarak da 2. kez bitirmek için heyecanla bekliyorum

almayı düşünenler de illa steam indirimi beklemesin bence, g2a'deki indirimleri takip edin
  • Oyunu şuan kinguin üstünden 85 tl alınıyor ama uplay key yinede almak isteyenler için fiyat bence makul.

Site koruması kaldırılıp üstüne %5 yakın indirim kodu ile fiyatı 75 tl kadar düşürme şansınız var.

Örnek
  • Oyunu 10 saatten fazla zamandır oynuyorum. Bu oyun resmen AC serisinin aradığı yeni soluk olmuş. Oyun gerçekten müthiş. Serinin birçok kronik sorununu çözmüşler. AC hakkındaki önyargısından kurtulup herkesin mutlaka oynaması lazım oyunu. Mesela AC4 de güzel oyundu ama pek AC ile alakası yok gibiydi. Bu oyun AC4'ten çok daha güzel ve hikaye olarak sonuna kadar Assassin's Creed adını hak etmiş. Unity ve Rogue beni bu kadar cezbetmemişti. Saatlerdir sırf yan görevler ile uğraşıyorum. Diğer tüm oyunlarda ana hikayeyi oynayıp bırakmıştım. Yan görevler sürekli aynı şeylerden oluşuyordu. Bu oyun gerçekten her şeyi değiştirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 29 Kasım 2015; 10:39:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Oyunu 10 saatten fazla zamandır oynuyorum. Bu oyun resmen AC serisinin aradığı yeni soluk olmuş. Oyun gerçekten müthiş. Serinin birçok kronik sorununu çözmüşler. AC hakkındaki önyargısından kurtulup herkesin mutlaka oynaması lazım oyunu. Mesela AC4 de güzel oyundu ama pek AC ile alakası yok gibiydi. Bu oyun AC4'ten çok daha güzel ve hikaye olarak sonuna kadar Assassin's Creed adını hak etmiş. Unity ve Rogue beni bu kadar cezbetmemişti. Saatlerdir sırf yan görevler ile uğraşıyorum. Diğer tüm oyunlarda ana hikayeyi oynayıp bırakmıştım. Yan görevler sürekli aynı şeylerden oluşuyordu. Bu oyun gerçekten her şeyi değiştirmiş.

Said kardeş sıkıştırmayı sevmem ancak hangi ayda çıkar oyun ona göre ingilizce bitirip bitirmeme konusunda kararsızım

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

quote:

Oyunu 10 saatten fazla zamandır oynuyorum. Bu oyun resmen AC serisinin aradığı yeni soluk olmuş. Oyun gerçekten müthiş. Serinin birçok kronik sorununu çözmüşler. AC hakkındaki önyargısından kurtulup herkesin mutlaka oynaması lazım oyunu. Mesela AC4 de güzel oyundu ama pek AC ile alakası yok gibiydi. Bu oyun AC4'ten çok daha güzel ve hikaye olarak sonuna kadar Assassin's Creed adını hak etmiş. Unity ve Rogue beni bu kadar cezbetmemişti. Saatlerdir sırf yan görevler ile uğraşıyorum. Diğer tüm oyunlarda ana hikayeyi oynayıp bırakmıştım. Yan görevler sürekli aynı şeylerden oluşuyordu. Bu oyun gerçekten her şeyi değiştirmiş.

Said kardeş sıkıştırmayı sevmem ancak hangi ayda çıkar oyun ona göre ingilizce bitirip bitirmeme konusunda kararsızım

Valla daha çok başlardayız şu an bir tahmin yürütemem ama oyunun büyüklüğüne bakarak 3 ayı geçeceğine kesin gözüyle bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 30 Kasım 2015; 17:41:44 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

quote:

Valla daha çok başlardayız şu an bir tahmin yürütemem ama oyunun büyüklüğüne bakarak 3 ayı geçeceğine kesin gözüyle bakıyorum.

Hımmmm anladım yapacak bir şey yok İngilizce bitireceğim oyunu

• syndicate ultra high da 25 fpsye dustugu oluyo normalmi genelde 35-40 civari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin şimdiden teşekkürler...
  • Ben de Türkçe yamayı bekliyorum.Oyun hikayesi olmadan çok tatsız tutsuz...Ön bakış atmak için 15 dakika oynadım yalnızca , bitirin de bir tadını çıkartalım yahu :)

Bu arada bizim topluluğun Kinguin ile olan anlaşması da mevcut.Discount Code bölümüne PROZACC yazarak ufak bir indirim alabilirsiniz.İlgilenene dipnot olsun..
  • Teşekkürler türkçe yamayı bekliyorum elinize sağlık
  • emeğinize çabalarınıza çok teşekkürler siz türkçe yama çıkarmadan oynamayacağım.
    yada ingilizce öğrenene kadar :)
  • Türkçe Yama ne zaman çıkıcak. Bir gelisme var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önümüzdeki hafta sonu bir tamamlanma yüzdesi açıklayacağız arkadaşlar.
  • Önümüzdeki hafta yeni bir DLC çıkacakmış. Onu da proje kapsamına alacaksınız değil mi?
  • En az 3 dendiyse kafadan bi 9 ay beklersiniz arkadaşlar benden söylemesi oyun çevirinin ne zaman bir yamasını beklemeye karar versem oyunu en az 8-9 ay geç oynadım benden söylemesi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.