Şimdi Ara

AC: Revelations'ın Yapımcıları İstanbul'da (Video) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
7.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben dublaj istiyorum
  • gameinformer'daki yazıda "Istanbul (not Constantinople)" yazıyor. Constantinople davasını aştık galiba :)
  • Hadi bakalım Türkçe Dublaj da olursa tadından yenmez.
    Sırada GTA ;)
  • Videoa alt yazı ekleyebilirmisiniz.?
  • by dean dallaması'nın kuyruk acısı var galiba,dedelerimiz zamanında iyiii öpmüş demekki onların atalarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 21 Mayıs 2011; 0:19:22 >
  • Zamanında Fatih, Kanuni falan bunları iyi becermiş ki, o acıyla hala 2011de bile bağırıyorlar.
    Bkz. By dean yorumu
  • iste bu nedenle tarihi eserlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi koruyup yaşatmalıyız.
  • Adamin agzi acik kalmis
  • anladıysam arap olim
  • "i hope they find out what kind of animals those Ottomans were"
    Yoruma bakarmısınız yav.Sitede yazmış hayvanın teki.Bizim tarihimize laf atıyor şerefsiz.
  • Umalım ki İstanbul'u iyi analiz edip oyuna aktarabilirler, yoksa 6000 tane fotoğraf çekmenin hiç bir manası yok.
  • Bu oyun Türkçe olur
  • sonunda adamların ağzından 'istanbul' lafı çıkmış. constantinople lafını duymaktan gına gelmişti artık. eveeeet ilk türkçe kelimeyi ağızlarından çıkardıklarına göre umarım oyunuda artık türkçe destekle güzel ülkemize sunarlar.
  • Oyunun kesin çıkacağı ve İstanbuldada geçeçeğı kesinmi? Kesin ise çok mutlu olurum
  • Bu oyundan sonra turist sayısında bariz bir artış olacak demedi demeyin istanbul'un popularitesini artıracak.
  • Her yeni haberde biraz daha heyecanlanıyorum Kasım'a kadar nasıl bekleyeceğiz? :D
    Ubisoft'u böyle bir projeden dolayı tebrik etmek lâzım sonunda birileri İstanbul'un zenginliğini farkedebilmiş...Bu arada Dean adlı hayvana hristiyanlar bile tepki göstermiş nasıl bir moronsa artık
  • İSTANBUL(not constantinople) :D
  • bence herkes en twiterdan(ubigabe) faceboookdan (facebook.com/assassinscreed) falan mesaj göndersin türkçe istiyoruz diye...
  • Bide oyun pc'ye de kasımda çıkacak diye birşey okudum acaba doğrumu?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.