Şimdi Ara

Abyss 300x master açmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyundan epey bi uzak kaldık can sıkıntısından dolayı bikaç arkadaş Abyss 300x e başladık ama lvl 40 olduk hala ilk skiller leyiz.Master ları nasıl açtırıyoruz?yardımcı olursanız seviniriz...

• 1.ve 2 claslar itemleri gmshopta var Quest item bolumunde
    3rd clasi kendiniz yapacaksiniz
  • Gürol Abyss denilen yerde bitiyorsun vallahi :)
  • Arti yeni farkettim kendisi 4 sene once oynadigimiz Serverda abimizdi
    Gezgincide orda takiliyor sanirim abim Msnden Mevsim abim
    Ericada TitanTurkish
     Abyss 300x master açmak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 7 Haziran 2009; 14:38:24 >
  • Eskisi gibi değil hiçbir server bence..

C4dün üstüne tanımıyorum
    Keşke hiç yeni patchler gelmeseydi.
  • abyss le ilgili konu açılmasın artık ya yemin ediyom içi daraldı heryerde abyss abyss 7x abyss 3x o gracia ya geçti şubu

Tüm forumlar >> [Oyun] >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Lineage II Abyss >> Abyss 300x master açmak

gibi bişey oldu ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: miyako

abyss le ilgili konu açılmasın artık ya yemin ediyom içi daraldı heryerde abyss abyss 7x abyss 3x o gracia ya geçti şubu

Tüm forumlar >> [Oyun] >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Lineage II Abyss >> Abyss 300x master açmak

gibi bişey oldu ya

• Cekemiyen catlasin 8senelik gecmisi var adamlari Marka olmuslar
    Sizde oynadiginiz serverin gecmisini yazin gorelim
    Adamlar Her sene parti veriyor. Ama biz daha yurt disina acilacak durumda olmadigimiz icin gidemiyoruz.
    ilerde oda olur elbet
  • ayıbogan denen kişi dün white angel denen serverda gördüğüm kişiyle aynımı acaba
  • Yok zannetmiyorum. o arkadasim l2 donse haberim olurdu o zaman 1 ay oynayip birakmislardi Adi Fatih
  • valla herşeyi unutmuşuz hala becermiş değilim.Bir tane de türk arkadaş bulamadım giran da 2 saatir bağırıyorum türk arkadaş armı diye ses seda yok kimseden :( org mistic im 40 görevini kimden alıcaz ? İthemleri neredn alıcaz bi türlü bulamıyoruz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecowayt -- 7 Haziran 2009; 22:47:05 >
  • MORFEUS yardım eder misin yaa bu class gorewlerını nsl yapacaz hangı ıtemlerı alcım :( bende abyss 300x de oynuyorum
  • Nickleri verin bana ben yardim icin girim Normalde 300x te oynamiyorum
  • morfeus çok teşekkürler oyundan bir arkadaşla tanıstım öğrendim yine de cok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

Nickleri verin bana ben yardim icin girim Normalde 300x te oynamiyorum

76 olduk şimdide sub clas seçimine geldik onu yapamıyoruz.Morfeus özelden id ile şifreyi yazıyorum girip şu charı bi adam edersen sevinirim...
  • onlari gorevlerini yapacan xD
    Sanirim itemler satilmiyor bu gorev yapilacak o kadarda ben ilgilenemem beklenmesi lazim rblerin tek tek
    http://www.lineage2turkiye.com/documents/38.html
  • morfeus mystic muse oldum sence bir mage olrk hengi silahı kullanmam daha iyi?? homo mu yoksa sword of valhalla mı ??
  • am + acu ama s grade craft ile 300x de o yüzden
    som + acu
  • anlamadım oyunda yenıyım biraz acıklar mısın
  • elindekiler o weaponlarsa elbetteki sword of vallaha acumen eklersen iyi olcaktir zamanlda som acu da alirsin olmucak 1sey degil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.