Şimdi Ara

ABS ARIZASI HAKKINDA TÜM SORUNLARINIZ İÇİN CEVAP BURDA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracınızda ABS sorunu yaşıyorsanız tüm şikayetlerinizi bu başlık altında yazabilirsiniz.
    Aracınız ticari veya binek araçlarında marka,model gözetmeksizin şikayetlerinize burdan yardımcı olacağım.
    Temenim inşallah bu tür arızalarla karşılaşmamanız dileğiyle saygılar.

Dertsiz başınızı durup dururken derde sokmayın.

• merhaba arkadaşlar,
    merhaba HAKAN usta,
    Bursa'da ikamet etmekteyim.Tofaş'ta çalışıyorum.size bir sorum olacak.
    2003 model marea liberty aracım var.aracı alalı 3 sene oldu.aracın ilk zamanlarda çok nadir abs lambası yanıyordu.son zamanlarda sürekli yanmaya başladı.çoğu zaman abs ile beraber el freni ikaz lambasıda yanıyor.Gebze'de özel bir servise aracın normal bakımını yaptırdım.servis abs beyninin arızalı olduğunu istersem yaptırabileceklerini söylediler.abs beynini söküp istanbula göndereceklermiş 300-350 tl fiyat çıkardılar.düşüneyim dedim ve Bursa'ya geldim.Bu sitede okumuştum abs için bosch servislerini önermişlerdi.Bursa'da küçük sanayide ki Bosch servisine gittim.tamir yapmadıklarını istersem beyni değiştirebilceklerini söylediler,kabul etmedim.Kendim tekerleklerdeki sensörleri söktüm,temizledim tekrar taktım düzelmedi.
    Size sorum:
    Aracın ankara'ya gelmesi gerekir mi?yoksa sadece abs beynini söküp yollarsak olur mu?Size telefondan ulaşabilirmiyim?Bursa'da sizin gibi bir Bosch çalışanı tavsiye edebilirmisiniz?
    Değerli cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyor,şimdiden teşekkür ediyorum.
    selamlar.

• Aynı sorun bizde de oluyor arasıra...Bu işi yapsa yapsa Hakan Usta yapar dediler...Serviste yeni beyin takıldı halen daha aynı...Ankara'ya gelince Uraz Oto aklımda zaten yakınız 2,5 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaydemir79

merhaba arkadaşlar,
    merhaba HAKAN usta,
    Bursa'da ikamet etmekteyim.Tofaş'ta çalışıyorum.size bir sorum olacak.
    2003 model marea liberty aracım var.aracı alalı 3 sene oldu.aracın ilk zamanlarda çok nadir abs lambası yanıyordu.son zamanlarda sürekli yanmaya başladı.çoğu zaman abs ile beraber el freni ikaz lambasıda yanıyor.Gebze'de özel bir servise aracın normal bakımını yaptırdım.servis abs beyninin arızalı olduğunu istersem yaptırabileceklerini söylediler.abs beynini söküp istanbula göndereceklermiş 300-350 tl fiyat çıkardılar.düşüneyim dedim ve Bursa'ya geldim.Bu sitede okumuştum abs için bosch servislerini önermişlerdi.Bursa'da küçük sanayide ki Bosch servisine gittim.tamir yapmadıklarını istersem beyni değiştirebilceklerini söylediler,kabul etmedim.Kendim tekerleklerdeki sensörleri söktüm,temizledim tekrar taktım düzelmedi.
    Size sorum:
    Aracın ankara'ya gelmesi gerekir mi?yoksa sadece abs beynini söküp yollarsak olur mu?Size telefondan ulaşabilirmiyim?Bursa'da sizin gibi bir Bosch çalışanı tavsiye edebilirmisiniz?
    Değerli cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyor,şimdiden teşekkür ediyorum.
    selamlar.

Ankara'ya gelmeniz gerekmez.Abs beynini bize gönderebilirsiniz.Telefon numaram imzamda var ordan ulaşabilirsiniz.Toprak oto bosch car servisi var.

• Her zaman bekleriz gelmeden birgün önce haber vermeniz şartıyla malum Ankara dışında olabilirim.
    quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

Aynı sorun bizde de oluyor arasıra...Bu işi yapsa yapsa Hakan Usta yapar dediler...Serviste yeni beyin takıldı halen daha aynı...Ankara'ya gelince Uraz Oto aklımda zaten yakınız 2,5 saat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.