Şimdi Ara

abra a5 v4.1 batarya sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sarj aletini çıkarınca ekran anında kapanıyor, bir hafta öncesine kadar yüksek performans modunda 1 saat kadar, güç tasarrufunda 3 saate kadar dayanıyordu.
    son 3 ayın performansı :https://drive.google.com/open?id=1DquCqp_-QOSUw_t63jd8rJ0f_Io_QDXT (açmak için önce indirin)

abra a5 v4.1 batarya sorunuabra a5 v4.1 batarya sorunuabra a5 v4.1 batarya sorunuabra a5 v4.1 batarya sorunuabra a5 v4.1 batarya sorunuabra a5 v4.1 batarya sorunuabra a5 v4.1 batarya sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John-Reese -- 14 Şubat 2018; 23:17:59 >

• Aynı sorun bendede var notebook'u adaptörden çekince anında kapanıyor bilgisayar..Onu da geçtim şu notebook'un batarya modeli ne internetten getirtecem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_sch

Aynı sorun bendede var notebook'u adaptörden çekince anında kapanıyor bilgisayar..Onu da geçtim şu notebook'un batarya modeli ne internetten getirtecem ?
    benim modelin bataryası bu hocamhttps://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-New-14-4V-5200MAH-SQU-1406-Battery-Fit-ThundeRobot-911-E1-911-T2A-911/32826397320.html .
    doların sürekli uçtuğunu da hesaba katarsak bu gidişle almayacam böyle idare edecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

benim modelin bataryası bu hocamhttps://tr.aliexpress.com/item/Free-shipping-New-14-4V-5200MAH-SQU-1406-Battery-Fit-ThundeRobot-911-E1-911-T2A-911/32826397320.html .
    doların sürekli uçtuğunu da hesaba katarsak bu gidişle almayacam böyle idare edecem.

Alıntıları Göster
    hocam bataryayı sökmeyi denediniz mi ? batarya olmadan pc çalışıyor mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

hocam bataryayı sökmeyi denediniz mi ? batarya olmadan pc çalışıyor mu acaba ?

Alıntıları Göster
    denemedim ama çalışır hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

denemedim ama çalışır hocam.

Alıntıları Göster
    hocam istanbulda bir yer buldum. bataryanın içini açıp pilleri değiştirerek laptop bataryalarını tamir ediyor. ben söktüm verdim olumlu sonuç alırsam yazarım buraya pilli pilsiz aynı zaten şuan pc
  • Arkadaşlar sonuç ne oldu? Bende de aynı sorun var bataryanın bu kadar ölmesi mümkün mü şaejdan çıkınca bir kaç dk olsa da gitmesi gerekmez mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

Arkadaşlar sonuç ne oldu? Bende de aynı sorun var bataryanın bu kadar ölmesi mümkün mü şaejdan çıkınca bir kaç dk olsa da gitmesi gerekmez mi
    Bende öyle düşünmüştüm ama bitince böyle bitiyor demek ki hocam. Üstteki arkadaşın dediği gibi içini açtırıp bozuk olan parçayı değiştirince daha az maliyetle halledilebilir ama o potaya girmedim 1 senedir şarjda kullanıyorum mecbur. Geçen sene alsaydım dolar kuru 4 su şimdi 5.5 larda cirit atıyor kaldı ki 7 leri gördü. 50 dolar verip garantisiz alasım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

hocam istanbulda bir yer buldum. bataryanın içini açıp pilleri değiştirerek laptop bataryalarını tamir ediyor. ben söktüm verdim olumlu sonuç alırsam yazarım buraya pilli pilsiz aynı zaten şuan pc

Alıntıları Göster
    Hocam son durum ne?

• John-Reese kullanıcısına yanıt
    En kötü bataryayi çıkarayım bari yük olmasın mevcut kurla fiyatlarla ben de almayı düşünüyorum.

İşin kötü yanı ise şarj aletinin pcye girdiği kısım da gevşedi mi nedir anlamadım çok kolay çıkmaya başladı

• benimde pil mefta oldu, yalnız bende win 7 de bir sıkıntı yokken windows 10 a geçtikten sonra çok kısa sürede batarya öldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

En kötü bataryayi çıkarayım bari yük olmasın mevcut kurla fiyatlarla ben de almayı düşünüyorum.

İşin kötü yanı ise şarj aletinin pcye girdiği kısım da gevşedi mi nedir anlamadım çok kolay çıkmaya başladı
    bataryayı çıkarıp yük atmak mantıklı hocam lakin şarj soketinin gevşemesi kötü olmuş sinir bozucu olabilir

• John-Reese kullanıcısına yanıt
    Maalesef çok narin bir alet oldu daha 3. Senesinde. Batarya sorunu da çok yaygın gibi görünüyor bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum açıkcası.

• Sahibindenden letgo dan yedek parca bakin. Sokeylt eger degisebiliyorsa daha daglam bir tanesi ile degistirin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.