Şimdi Ara

Abra A5 V13.4 Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki model ile ( Abra A5 V13.4 ) , Dell Gaming 7577 ( Dell Gaming 7577 ) arasında kaldım. Monsterin +sı 8.nesil i7 işlemciye sahip olması. Fakat Monster hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum. Dell ise kaliteli baş ağrıtmayan bir ürün olmasına karşı 7.nesil i7 kullanıyor. Sizin tavsiyeniz nedir? Ya da Maximum 5bin tiye başka tavsiyeniz var mı?

• Bende bu modeli araştırıyorum. Monster'ı beğendim. Yorumları çok değişken olabiliyor kimi diyor öyle kimi diyor böyle. Ama fiyat açısından bu özelliklere başka bir model bulamadım bende. Alan bilen varsa yazarsa sevinirim.
  • Toplantı sona erdi, herkes yerini alsın. Ajanlar geliyor! :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Toplantı sona erdi, herkes yerini alsın. Ajanlar geliyor! :D
    Merhaba, sanırım bu modeli özelleştirip almışsınız. Ne gibi özelleştirmeler yaptınız, ilk bakışta nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1903

Merhaba, sanırım bu modeli özelleştirip almışsınız. Ne gibi özelleştirmeler yaptınız, ilk bakışta nasıldır?

Alıntıları Göster
    Ürünü bugün aldım. Yarın kargolanacağını ve en geç 2 iş günü içinde elime ulaşacağını söylediler. Elime ulaşınca inceleyip sorularını cevaplamaya çalışırım.

Rami 16 yapıp 1 tl hdd ekledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün 13.1 versiyonunu aldım fan sesi dışında bir sıkıntım yok. Fanı biraz gürültülü normal kullanımda da gürültülü çalışıyor onun dışında tavsiye edeceğim bir ürün.
  • bobsantino kullanıcısına yanıt
    Ne durumda pc memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Go to Sleep kullanıcısına yanıt
    normal kullanımda cpu tasarruf moduna alırsanız chrome da yada video izlerken performans kaybetmezsiniz ama fan çalışmasına gerek kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: J R R

Ne durumda pc memnun musunuz?
    Şuana kadar bir sıkıntısını görmedim, memnunum diyebilirim. Oyunlarda ısınma sorunu yok yani max 75 derece falan oluyor. Ağır oyunlarda soğutucuyu da (çok iyi bir şey değil) çalıştırıyorum yine 75 derece civarı oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.