Şimdi Ara

💥ABRA 15$'ı 7 gün tut, 💵 50$ KAZAN 🎁 (KAMPANYA BİTTİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
4.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kampanya devam ediyor. Geçen hafta referansımı kullanarak üye olan arkadaşlara ödemeleri yapıldı. Güzel günlerde harcayın arkadaşlar ☺️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-822C7A5A4

Güncel

Kampanya devam ediyor. Geçen hafta referansımı kullanarak üye olan arkadaşlara ödemeleri yapıldı. Güzel günlerde harcayın arkadaşlar ☺️
    Teşekkür ederim geldi ödeme

• zorbey27 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Referansımı kullanarak üye olduğunuz için ben de teşekkür ederim. Güzel günlerde harcayın ☺️

• Referans ödülüm geldi ve ek ödeme konu sahibi tarafından yapıldı. Teşekkür ederim.

• verifyersin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Güzel günlerde harcayın ☺️

• ❗ DEĞERLİ ARKADAŞLAR, KAMPANYA 28 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNÜ SONA ERİYOR. BU TARİH SONRASI KATILANLARA ÖDÜL VERİLMEYECEK. BUNDAN DOLAYI ÜYE OLACAKSANIZ PAZARTESİYE KADAR ÜYE OLMANIZI, ÜYE OLUP 15$ YATIRMADIYSANIZ PAZARTESİYE KADAR YATIRMANIZI ÖNERİRİM.

🔊Lütfen referansımı kullanarak üye olduğunuza dair benimle forum veya Telegram üzerinden iletişime geçin. Ödülü pendinge düşüp benimle hala iletişime geçmeyen birçok kişi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 26 Şubat 2022; 20:54:4 >
  • Güncel

50$ kazan kampanyası yarın sona eriyor. Üye olacaksanız bugün işlemlerinizi tamamlamanızı öneririm.

🔊Lütfen kayıt olunca benimle forum veya Telegram üzerinden iletişime geçin kontrolleri sağlamak amacıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 27 Şubat 2022; 16:37:31 >
  • Hocam kampanya bitti mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korayovic0912 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün son

• GoldHawkZone kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. En uygun yolun XLM olduğunu belirttim ana mesajda zaten. Stabil coinler maalesef ERC-20 ağı ile yatırım yapılabiliyor. XLM yatırma işleminiz en fazla 3-5 dakika sürüyor zaten. O arada 16USDT'lik XLM yatırma işleminde çok bişey oynamaz fiyatta. KYC doğrulaması sorunuza gelirsek hızlı olarak onaylanıyor KYC'ler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 28 Şubat 2022; 14:9:19 >
  • Hocam pasaportla yapmak gerekince biraz çekindim, sorun olur mu sizce? Kimliğimi atmamdan farkı olur mu?

Hocam endişenizi anlıyorum ben de pasaport ile KYC yaptım. Ancak pasaport istemelerinin sebebi şu Türkiye için. Önceden kimlikle veya ehliyetle doğrulama yapılıyordu ve önüne gelen üye oluyordu. Veya hem kimlik hem ehliyetle üye olup kampanyayı suistimal edenler oluyordu. Abra bunu düşünerek Türkiye için kimlik ve ehliyet doğrulamasını kapattı. Borsaların ve Kripto Cüzdan şirketlerinin müşterilerini tanımaları için normal bir prosedür bu. Yine de siz bilirsiniz üye olup olmamayı.

🔊 "15$'I 7 GÜN TUT 15$ KAZAN" KAMPANYASI ARTIK BU GECE İTİBARİ İLE SONA ERİYOR ARKADAŞLAR. BUNDAN SONRA KAMPANYA NASIL OLACAK VEYA DEVAM EDECEK Mİ ŞU AN İÇİN BELLİ DEĞİL. ÜYE OLACAKSANIZ İŞLEMLERİNİZİ BİR AN ÖNCE TAMAMLAMANIZI ÖNERİRİM.

📢LÜTFEN BENİMLE ÜYE OLDUKTAN SONRA FORUM VEYA TELEGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİN. DÜN VE BUGÜN ÜYE OLUP HALA İLETİŞİME GEÇMEYEN ARKADAŞLAR VAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 28 Şubat 2022; 21:24:20 >

• Kyc nereden yapılıyor bulamadım hocam

Uygulamaya girince ana ekranda "identity verification" yazıyor hocam.

• Hallettim binance tr den atıcam ama binance tr de xlm yok ne yapayım

• Trx olarak atsam sorun olur mu? 18 dolara yakın atıcam zaten 3 dolar kesinti yapmaz sanırım ve attıktan sonra parayı tether e mi çeviricem hocam? 12 ye kadar para abraya geçmiş olur değil mi olmucaksa hiç atmayayım

KYC onaylandıysa TRX'te atabilirsiniz hocam sorun yok. TRX hesabınıza geçtikten sonra Exchange bölümüne tıklayıp USDT'ye çevirirseniz işlem tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 28 Şubat 2022; 22:42:50 >
  • Hocam attım 15dk oldu daha geçmedi, 12 ye kadar geçmesi gerekiyor sanırım, geçmezse olmayacak değil mi

GMT'ye göre 03.00'da gün bitiyor hocam. Türkiye saatine takılmayın yani.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.