Şimdi Ara

💥ABRA 15$'ı 7 gün tut, 💵 50$ KAZAN 🎁 (KAMPANYA BİTTİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
4.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 💥ABRA 15$'ı 7 gün tut, 💵 50$ KAZAN 🎁 (KAMPANYA BİTTİ)

🔊 KAMPANYA ŞARTLARI DEĞİŞTİ. ARTIK 30 GÜN DEĞİL, 7 GÜN TUTMANIZ YETERLİ OLACAK.PASAPORT İLE YENİ ÜYE OLUP, 15$'I 7 GÜN TUTANLAR 40$+ BENDEN DE 10$ TOPLAMDA 50$ ÖDÜL ALABİLECEK. HALA ÜYE OLMAMIŞ KİŞİLERE BU FIRSATI KAÇIRMAMALARINI ÖNERİRİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 15 Şubat 2022; 9:31:34 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk para yatırma işleminden sonra 7 gün tutarsa 15 dolar 30 tutarsa 25 dolar daha kazanıyor sanırım çünkü referans programında hâlâ 30 gün yazıyor sitede

• by_Jazz B kullanıcısına yanıt
    Bana referans ödülü olan CPRX yansıdı hocam. O şartta değişmiş demek ki

• Anladım teşekkürler

• by_Jazz B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam

• Kampanyada bu ödül dolayısıyla yüklenme olması çok yüksek ihtimal. Abra'nın yine sonlandırma veya şartları değiştirme ihtimaline karşın elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim.

• 💥ABRA 15$'ı 7 gün tut, 💵 50$ KAZAN 🎁 (KAMPANYA BİTTİ)
    💥ABRA 15$'ı 7 gün tut, 💵 50$ KAZAN 🎁 (KAMPANYA BİTTİ)

Geçen hafta referansımı kullanarak üye olan arkadaşlara ödülleri yansıdı. 5-7 iş günü pendingte bekleyecek sonra çekim yapabileceğiz. Forum üzerinden veya forumda yoksanız telegram adresiniz üzerinden bilgi verdim. Hesaplarınızı kontrol edip benimle iletişime geçebilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 15 Şubat 2022; 11:15:55 >

• Hocam sizin bilginiz vardır. Bundan 2 ay önce falan benim referansımla kayıt oldu biri. 15 dolar yatırma görevini yapmadı. Şimdi yapsa 25 dolar ödül gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Hocam onu destekle konuşmanız daha iyi olur. Üye olup hiç yatırım yapmadıysa sıkıntı olmaz bana sorarsanız ama yine de Abra ile iletişim kurup teyit alırsanız daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 15 Şubat 2022; 12:28:58 >
  • O zamanlar o hesap 1 dolar yatırıp 15 dolar almıştı ama dediğim gibi 25 dolar ödülünü yapmadık. Olmadı deneriz olursa gelir

Sizinle aynı durumda olan bir arkadaşıma dün Abra'dan kayıtlı mail adresine (Just for you) sana özel adı altında bir mail gelmiş. 15$ tut 15$ kazan diye. Bana da sordu dedim kişiye özelse yap sıkıntı olmaz. Belki sizin arkadaşınıza da aynı mailden gelmiş olabilir. Çünkü o da 1$ atıp 15$'ı çekmişti başka işlem yapmamıştı. Kontrol etmenizde fayda var. Ama referans ödülü gelir mi bilemem. Yine de denemekten zarar gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 15 Şubat 2022; 12:43:5 >
  • Şimdi destek ile görüştüm. Olur ama 30 gün beklemesi gerektiğini yazdı. Yeni kampanyanın sadece 15 e 15 için olduğunu söyledi. Ama yine de denemekte fayda var sanırım.

Bence de hocam denemekten zarar gelmez. Benim arkadaşta dün tutmaya başladı bakalım haftaya ne olacak.

• Hocam merhaba benim hesabımda referans kodu olmadan üye olmuştum. Şimdi farkettim ki sonradan kod ekleme varmış. Sizin kodla üye olsam 15 25 kampanyası dahilinde 10 dolar ödeme yapıyor musunuz?

Evet hocam. Size ödül yansıdığı zaman bana da yansıyor. Bana yansıyan kısmın 10$'ını size veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 15 Şubat 2022; 16:35:0 >
  • Bu hatayı alıyorum hiçbir türlü ilerleyemedim. Desteğe sordum sizden önce kayıt olan hesabın kodunu alamazsınız diyor. Forumdaki kodları da denedim olmuyor

💥ABRA 15$'ı 7 gün tut, 💵 50$ KAZAN 🎁 (KAMPANYA BİTTİ)

Saçma bir cevap vermiş destek. Şunu deneyin birde Blockfi'de mesela kayıt olurken referans eklememiş kişiler desteğe yazıyor destek ekliyor referans kodunu. Desteğe, siz ekleyebilir misiniz ne denediysem olmuyor diye yazıp deneyin isterseniz. Bu abra'nın desteği gördüğüm en kötü destek ekibine sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 15 Şubat 2022; 17:23:38 >
  • Destekle görüştüm ekleyemedim. Bir de aynı şeyleri tekrar edip duruyor. Hatta ilk kod eklenebilir dedi sonra da kayıt olmadan başka kod ekleme yolu yok dedi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.