Şimdi Ara

ABLAM İÇİN / Aklındaki Arabalar Yardım Gerekli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SUV diyorsunuz ama seçenekler arasında A3 var? Demekki Compact bir araç da olabilir. Bu yüzden; Bay-Bayan farketmez, içindeki insanın en çok ruhunu okşayan aracı tercih etsin..

O da tabiki;

ABLAM İÇİN /  Aklındaki Arabalar Yardım Gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Integrale -- 17 Ocak 2012; 13:02:20 >
  • uzun boylu bir bayanmış.
    kia derim ben...
    kia'lara bayılıyorum ama çok boylu biri değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: werty_tr

quote:

Orijinalden alıntı: cautiondrunk

Uzun zamandır kenara koyduğu para vardı şimdi araba almak istiyor öncelikle hiç anlamaz hangi marka saglam,kullanışlı,bayanlara hitap eden, pişman olmayacagı bi araba arıyoruz daha dogrusu jip türü.
    1.Kia sportage 2012
    2.Honda CR-V 2012
    3.Audi a3
    4.Hyundai ix35

aklına gelenler bunlar arabalardan başka vardır uygunları tabi elbet o yüzden yardımınız gerekiyor.

bunlar arasında kararsız kaldı. eniştem karışmıyor benim dediğimi alır ilerde pişman olur bana sarar dedi
    Az önce QQ-Juke kendim için açtığım konuyu görünce araba forumu sanmış burayı o sebepten fikir alayım sizlerden. Bu konuda herkesin görüşünü alıp ortak bi karar verip cuma yada cumartesi sipariş verilecek arabanın.Yardımcı olursanız sevinirim.

Ablamın yaşı 28 1.73 boyunda bu arada bilginiz olsun.

hocam, ford kuga da bakabilirsiniz, dizel, çift kavramalı otomatik şanzıman, 140 hp,

ABLAM İÇİN /  Aklındaki Arabalar Yardım Gerekli

Bmw 1 serisi hoşuna gitti 2012ler.
    A3 daha cıkmasına var o yüzden eledik.
    Ford kuga 2.0 diesel hoşuna gitti fiyatı nasıl acaba? olmadı Q5 quatro alıca 2.0

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmt_mhmt

quote:

quote:

İçimde kalan bir ukte 2010 Audi A6 2.0 TDI 100.000 civari bulabilir. Bu arabayi kullanip baskasina binerse bende birsey bilmiyorum. Bu arada yakit sarfiyatida arkadasimda 3.0 var bir depo ile (280 liraya dolar) seri agresif kullanimda 800 normal kullanimda 1000 km.

Hocam aslında çok doğruı dedin 100 bin peşin vericez eğer bulursak audi almamak aptallık bencede. Yalnız istanbulda trafiğinde yakıt durumu üst düzeye cıkarmı abartacak derecede ?

Defalarca yanimda kullandi 3.0 olani sport modunda bile kullandiginda 800 km gosteriyordu yol bilgisayari ve 50 km yol yapmisti. Devir 4000 e kadar dayaniyordu. 2.0 eminim ki daha ekonomik olacaktir. Ablanizin surus tarzi tahminimce sakindir ve buda yakita etki edecektir. Bence dusunmenize bile gerek yok A3 e para verecegime pasa pasa A6 alirim. Arada daglar kadar fark var. Biri safkan ingiliz ati digeri essek bile degil.

Hocam a6yı gösterdim yalnız büyük geldi ona uzun araba istemiyor açıkcası parkta sorun var onun biraz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Prince

hocam a3 bakın derim bu listeden önermem gerekirse çünkü bayanlara yakışan bir araç.fakat a3 arkdaşların dediği gibi kasa değiştiricek yeni 1 serisine bakmanızı şiddetle öneririm gerçekten çok güzel bir araç urban line donanımlısını sunroof xenon otomatik 8 ileri şanzuman vs 80 bine yakın bi fiyata bırakmışlardı aralık ayında siz bütçe 100 bin demişsiniz bırakın 116i(136 bg) yi full donanım 118i(170 bg) alırsınız o fiyata 170 bg lik bmw kullanmakta ayrı bir zevk olur kanımca

hocam A3 serisi yakında çıksa olabilirdi ama kendisine bu hafta alıcaz cumartesi felan o yüzden eledik onu yoksa çok begenmişti a3 ü

• quote:

Orijinalden alıntı: ncap

2.0 tdci dizel ford kuga yı bir inceleyin derim...dizel otm vites 2.0 motor sıfırı da bütçeye tam üstten uyuyor....100 bin tl ye bir araç almak var da, bmw mercedes gibi markaların işletme maliyetleri de fazla oluyor bunu da dikkate alın bence....

iki tavsiyem var dizel otm olarak; 2.0 tdi dsg tiguan ve 2.0 tdci powershift otm

http://www.ford.com.tr/otomobiller/kuga/fiyat-listesi

http://binekarac.vw.com.tr/fiyat-yeni-tiguan.aspx

bir de son olarak öyle manuel de alırım havasına girmesin bence otm tavsiye ederim...

100 Bin tl kuga 2.0 diesel

Tiguanda 94 bin. tiguan gidermiki bayana hiç bayan kjullanan göremedim oyüzden. kugada bayan çok gördüm.

bmw 1 serisi yada kuga düşünüyoruz

• kore malı derim başka bir şey demem :)
    hem spor hem şık
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İçimde kalan bir ukte 2010 Audi A6 2.0 TDI 100.000 civari bulabilir. Bu arabayi kullanip baskasina binerse bende birsey bilmiyorum. Bu arada yakit sarfiyatida arkadasimda 3.0 var bir depo ile (280 liraya dolar) seri agresif kullanimda 800 normal kullanimda 1000 km.

Hocam aslında çok doğruı dedin 100 bin peşin vericez eğer bulursak audi almamak aptallık bencede. Yalnız istanbulda trafiğinde yakıt durumu üst düzeye cıkarmı abartacak derecede ?

Defalarca yanimda kullandi 3.0 olani sport modunda bile kullandiginda 800 km gosteriyordu yol bilgisayari ve 50 km yol yapmisti. Devir 4000 e kadar dayaniyordu. 2.0 eminim ki daha ekonomik olacaktir. Ablanizin surus tarzi tahminimce sakindir ve buda yakita etki edecektir. Bence dusunmenize bile gerek yok A3 e para verecegime pasa pasa A6 alirim. Arada daglar kadar fark var. Biri safkan ingiliz ati digeri essek bile degil.

Hocam a6yı gösterdim yalnız büyük geldi ona uzun araba istemiyor açıkcası parkta sorun var onun biraz:)

Ama inanin o varken baskasina parayi vermek bana koyar. Sizin yerinizde olsam alip ablama soforluk yaparim artik ne diyeyim

• yeni b180 yada b200,ancak otm vites olmali(cift kavrama 7ilerisi var) turkiyeye gelmis mi bir arayip sor,ak lazim..
    Edit:bahsettigim araclarin 2side 1600cc,122hp ve 156hp turbo motorlara sahip.yakit tuketimide dusuktur..ayrica bu kadar paraya mercedes,bmw den baska alternatif aramayin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLY.oNE -- 17 Ocak 2012; 18:33:00 >
  • quote:

quote:

quote:

2.0 tdci dizel ford kuga yı bir inceleyin derim...dizel otm vites 2.0 motor sıfırı da bütçeye tam üstten uyuyor....100 bin tl ye bir araç almak var da, bmw mercedes gibi markaların işletme maliyetleri de fazla oluyor bunu da dikkate alın bence....

iki tavsiyem var dizel otm olarak; 2.0 tdi dsg tiguan ve 2.0 tdci powershift otm

bir de son olarak öyle manuel de alırım havasına girmesin bence otm tavsiye ederim...

Tiguanda 94 bin. tiguan gidermiki bayana hiç bayan kjullanan göremedim oyüzden. kugada bayan çok gördüm.

tiguan bence bayana daha iyi gider tasarım olarak...bana kalsa hiç bir arazi aracı bayana gitmez ya neysemercedes yeni b serisini de bir inceleyin derim illa ki suv olmayacaksa...

Merdeces c180 yada bmw z4 2010 model tek kapı 2.el 112 bin tl bulduk hangisi hocam sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 17 Ocak 2012; 18:48:19 >

• hocam c180 ile z4 farklı araçlar hem sürüş hem konfor. eğer z4 alınca konforu 2 kişilik olması bagajının darlığı problem olmicaksa beklentilerinizi karşılicaktır. kesinlikle z4 alın gerçekten çok eğlenceli bir araç dış görünüş olarak da çok başarılı kokpiti de fena sayılmaz eğer alabilecekseniz hiç düşünmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mad_Prince -- 17 Ocak 2012; 21:59:11 >
  • Trafikteki apaçiler bayanları çok sıkıştırıyorlar. İspat et, savcılığa suç duyurusunda bulun derken çok meşakkatli bir iş olduğu için bu apaçiler hâlâ aramızda. Hoş içeri atsan ne olur üç gün sonra afla çıkıyorlar.

Bence yüksek araba iyidir. Honda CR-V'ler gideri de çok olan arabalar.
  • farklı bir seçenek sunayım:
    50 bine nissan juke alın, en dizelinden. çok güzel bir şehir içi bayan arabası. otomatik dizel istiyorsa 42-43 bine astra classic alın en otomatiğinden, geri kalan parayı da yatırıma kaydırın. arsa alın, altın alın, 1+1 alın, bono alın, dükkan alın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wind06 -- 17 Ocak 2012; 22:22:58 >
  • Pesin para yada kredi bayi icin farketmez herhalukarda bayi parayi pesin olarak aliyor.

Otomobil tarzi dusunuluyorsa benim tavsiyem; 2.el Mercedes C180 yada BMW 3.20d olur.

SUV tarzi dusunuluyorsa da SIFIR KM VW TIGUAN yada TOYOTA RAV4 olur.

2.el piyasasi tam oturmamis, Marka Prestiji zayif olan modelleri ellerdim. 1 serisi ile A3'un de o paralari haketmedigini dusunuyorum biraz daha katip 3 serisi ile C serisi daha iyi bir tercih olur.

Iyi Forumlar;
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tiguan bence bayana daha iyi gider tasarım olarak...bana kalsa hiç bir arazi aracı bayana gitmez ya neysemercedes yeni b serisini de bir inceleyin derim illa ki suv olmayacaksa...

Merdeces c180 yada bmw z4 2010 model tek kapı 2.el 112 bin tl bulduk hangisi hocam sizce

c180 in 1.6 olanı sıfır km olarak alınsa daha iyi...100 bini de aşmışken sıfır km mercedes c180k daha iyi olur bence...hatta 100bin tl nin de altında giriş donanımı...

Banada c180 sıfır daha mantıklı geldi.

Z4 2010 model bordo 2 koltuk bilinidik üzere bayan arabası olarak güzel. bugün yarın ikisi arasında karar verip alıcak heralde. bende sıfırdan yanayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Prince

hocam c180 ile z4 farklı araçlar hem sürüş hem konfor. eğer z4 alınca konforu 2 kişilik olması bagajının darlığı problem olmicaksa beklentilerinizi karşılicaktır. kesinlikle z4 alın gerçekten çok eğlenceli bir araç dış görünüş olarak da çok başarılı kokpiti de fena sayılmaz eğer alabilecekseniz hiç düşünmeyin.

Kendisi kullanıcak hocam hep anca belki 1 kişi olur arada yanında işte arkadaşı felan 2 kişilik yeterli olur diye bakıyoruz.
    Oda gördü ialdna cok begendi z4 2010 model bordo renk cok iyi bakılmş knustuk adamla. bakalım karar vericek.

c180 sıfır alıcak yada z4 ü
  • quote:

Orijinalden alıntı: wind06

farklı bir seçenek sunayım:
    50 bine nissan juke alın, en dizelinden. çok güzel bir şehir içi bayan arabası. otomatik dizel istiyorsa 42-43 bine astra classic alın en otomatiğinden, geri kalan parayı da yatırıma kaydırın. arsa alın, altın alın, 1+1 alın, bono alın, dükkan alın...

hocam haklısın bende ilk başta juke dedım diesel tam bayan arabası herşeyiyle 50 55 bin arası full herşeyini yaparız dedim.

Dediğim gibi 1 defa alıcak araba iyi birşey olsun istiyor verecekken 100 bine kadar para en iyisine bineyim keyni süreyim diyor haklıda biraz yoksa juke cok iyi

z4 2010 model bordo yada c180 sıfır kararı kendisi vericek bakalım. verdigi zaman gidip alıcaz bi kaç güne hemen.

• Z4 mü 2010 model bordo renk temiz tek kapı 112bin tl. c180 mi mercedes ? ey ahali yarın veya öbür gün alınacak.
  • KEsinlikle Skoda Yeti 1,2 - 1,4 Benzinli yada 2 Dizel
    Bu araca bakmadan araştırmadan araç alınmaz Bence
  • Tiguan çok iyi olur alırsanız ama başka seçeneklerde var C30 D2 R-Design 1.6Dizel yada C30 D4 Premium 2.0Dizel c30'a bakmadan geçmeyin derim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.