Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

abit nf7 kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> abit nf7 kullanıcıları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1246 Mesaj
    arkadaşıma sistem toplayacağım. anakart olarak epox 8rda+'la abit nf7 arasında kaldım. benim epox 8rda+'ın stabilitesinden pek memnun değilim. abit nf7 stabilite, performans ve oc potansiyeli olarak iyi midir?

|
    |
  • Yarbay
    2203 Mesaj
    aceba rda+ nın nesinden memnun değilsin altı üstü 2500+ yı 3200+ olarak çalıştırmak için ama stabilite için nb ye 1,8 volt vermen gerekli olabilir
    tabi serial ata için nf7-s ama düz nf7 diyosan ben rda+ derim ses kalitesi olarak
    |
    |
  • Yarbay
    2769 Mesaj
    Bence NF7 al.OC için daha iyi.8RDA+ da iyidir ama Abit daha iyidir tabii.8RDA+ da APU var ama NF/ ye de Live 5.1 alırsın.
    |
    |
  • Binbaşı
    1246 Mesaj
    aslında gözle görülür bir stabilite sorunu yok. ancak nadiren ram'ler (twinmos çipsetli) 400mhz'de 2,5-3-3-7 de çalışırken sorun çıkıyor. topladığım sistemde audigy 2 zs olacak o sebepten onboard ses önemli değil. onboard sesi göz ardı edersek yine 8rda+ mı dersin?
    |
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    NF7-S v2.0 al her yola geliyor..[frndsp]
    |
    |
  • Mareşal
    3812 Mesaj
    +1
    |
    |
  • Mareşal
    3812 Mesaj
    +1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    epox lar twinmos ram lerde problem çıkarıyor. ikisi yani epox la twinmos birarada olmazsa sorun yok. ben nf7 kullanıyorum setup ta oc menüsü var. oc yi kendisi yapıyor. yani bus ı arttırdığınızda diğerlerini kendisini sabitliyor. nf7 ya da sata lı dersen nf7 s al.
    |
    |
  • Binbaşı
    1235 Mesaj
    nf7-s'i 3 haftadır kullanıyorum...herhangi bir stabilite sorunuyla karşılaşmadım...
    |
    |
  • Yarbay
    3162 Mesaj
    8rda+'da gayet iyi fakat NF7 daha ağır basar.
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    2 hafta önce digital centerden 7nf/sv2.0 aldım gayet memnunum.overlock için ideal.sata,raid.ethernet,kasa içi ısı izleme,biosu windows üzerinden update
    |
    |
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    Vallaha üstad bende de rda+ rev.2.2 var ve twinmos ddr 400 le kullan#305;yorum hiç bir sorunyok ma#351;allah ta#351; gibi.Ve apu suda benim inspire ile baya#287;#305; iyi anla#351;#305;yor.Bi de #351;u ram sorununa çözüm getirelim twinmos chipsetli ramlar hiç bir makina ile sorun ç#305;kartm#305;yor.En 10 de#287;i#351;ik boardla denedim.Ama chipseti farkl#305; ise sorun olabilir.Bence rda+ iyidir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    mad +1
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
son dakika
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.