Şimdi Ara

Abi Source oynayanlar baksın!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda FBS denilen bir şey var onun anlamını biliyom ama fbs en iyi kaç olmalı? bunu bilmiyom açıklığa kavuşturmak için bi el atın be
    Bu Arada nick=HuLT

Tag(Klan)=Proto-Academy | HuLT
    şimdiden saolun...

• fps : ekran kartının monitor yüzeyine saniyede çizdiği çerçeve sayısıdır.

mesela fps=70 durumunda ekranda bir saniye içinde 70 adet resim çerçevesi peşpeşe çizilir. gözümüz de bunu akıcı bir hareket olarak algılar. ancak insan gözü 25 fps nin üzerini görür ama algılayamaz. yani fps 25 altına inince bu çizilen çerçeveleri farkedebilirsiniz diğer türlü akıcı görüntü görürsünüz. zira fps ne kadar yüksek olursa göz o kadar az yorulur.

loss ve choke : oyun oynadığın PC ile sunucu arasında gidip gelen bilgilerdeki kayıpları gösterir. loss sunucu kaynaklı, choke PC kaynaklı paket kayıplarıdır. choke çok önemli olmasa da loss 1 bile olsa oynadığın oyun sana görünen şekilde değil de sunucunun alabildiği pakete göre farklı şekilde oynanıyor olabilir... mesela sen köseyi dönmüş ve ateş etmişsindir ama aradaki bilgiler kayba uğrarsa sunucu seni daha köşeyi dönmemiş olarak bilir ve diğer oyuncularada bunu bu şekilde haber verir. sinir bozudur.

Tamamen alıntıdır bilgiyi veren vertigo kardeşimize teşekkürler.

• ya arkadaşlar nasıl source oynuyosunuz internetten? lütfen biriniz bana msn inizi verin de anlatın şu olayı. oyunu kurduktan sonra birsürü güncelleme paketleri var heralde 21 tane felan. her biri de 50 mb felan. onların hepsini indirdiniz mi? yardım
  • Orjinal olması lazım
    Ayrıca başlığı deiştir gıcık oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.