Şimdi Ara

ABİ KIZLAR NASIL BU KADAR ÖZ GÜVENLİ/UTANMAZ OLABİLİYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayret ediyorum ben erkek halimle ilk göz teması haricinde öyle dik dik gözünün içine bakmaya utanıyorum, kız baya uzun uzun gözümün içine bakıyo gülümsüyo filan

geçen gün yürüyüş yapıyorum üçlü bir kız gurubu güya da baş örtülüler ben yanlarına yaklaşırken filan yüksek sesle şarkı söyleyip bir güldüler kahkalar filan utanmadan uzun uzun bakıyolar  

• 1 kıza 15 kişi yürüdüğü için biri olmazsa öteki sırada

• Ona öz güven değil başka bir şey deniyor yalnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalktı

• Çok mu yakışıklısın?

• AlleinMann A kullanıcısına yanıt

yüz simetrisi yakışıklılığı olarak orta diyebiliriz en fazla, vücüdu ise biraz toparlayıp atletic görünüş sağladım sadece o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

yüz simetrisi yakışıklılığı olarak orta diyebiliriz en fazla, vücüdu ise biraz toparlayıp atletic görünüş sağladım sadece o kadar.

Sanalda herhangi bir site üzerinde mesaj attığında özel mesaj kutuna bir sürü kişi doluştuğunu sana yürüdüğünü düşün online oyunda sırf kız olduğun için sana item eşya veren bir sürü kişi olduğunu düşün elbette bir yerlerin kalkardı ama erkeklerde böyle bir şey yok erkek olduğun için kimse sana özel davranmaz

• meola147of kullanıcısına yanıt

durum aynen böyle hocam, ülkemizde kız sırf kız olduğu için değer görüyor, ben bir zamanlar çok kiloluydum diye evden çıkamıyordum utanıyordum benle dalga geçiyorlar diye, benden bin beter kız sumo güreşcisi gibi ama yinede erkekler yağıyor hemde ne biçim... 

• Erkeklerin ilgisinden şımardıklari için öyleler. Erkeklerin hepsi avucumun içinde diye düşünüyor kızlar. Sebebi ise sosyal medya.

• Kız mız ugrasmayin hocam düşeni götürün eve ahıra o biçim laciverde boyayın hayatı 4s le yasayin herşey yoluna girer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam şu utanma çekinme duygusu var ya allah belasını versin insan yedisinde neyse yetmişinde de o dur, 24 yaşında olacam lise üni açıktan okudum okuyorum hiç bir kızla yüz yüze konuşamadım utanıyorum, çok kız işaret çaktı gözümün içine baktı gülümsedi dudak ısırdı vs ama olmuyor yapamıyorum, birazda seçicilik var kaşar bir kız istemiyorum sokakta yürüyorum 1-2 tane kız görüyorum yere bakan erkeklerin gözüne gözüne bakmayan çoğu kız belkide 20 erkekle iş pişiriyor  

• -Hattori- kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı yastayiz sizin aksinize ben dışardan okumadım kimin kiminle yattığı da umrumda olmadı sonuçta evlenmek için değil beraber işi pişirmek için çıkıyoruz çoğu evlenelim der ama ne bok olduğunu anlarsınız ben bana yalan soyleyenle evlenmem 4s yaşar geçerim tavsiyemdir hem ne diye utaniyorsunuz ki
    Plaj vucudu olan birisiyimdir hafif baklava biraz kolum var yüz tipim normal istersen fotoğraf ta atayım ama çok kız düşünüyorum sorun olmuyor bazen 7 sevgilim olduğu zamanlarda oldu takmamani tavsiye ederim yani demem o ki kizlar utanmıyor sen niye utaniyosun pilin mi küçük hocam

• hocam işim gücüm yok param yok bu biraz beni kırıyor bu konuda, tecrübe yok kızlarla konuşma konusunda nasıl konuşurum ederim bilemiyorum

• -Hattori- kullanıcısına yanıt
    Valla hocam işim gücüm yok kulağımda duyma kaybı olduğundan ise giriremiyor ve ortamda pek duyamıyorum k.b da bahane üretiyorsun inşaat tadilat gidip para kazanıyorum zaten kızların hepsi aynı yerden olmuyor uzak ilişkisi yasa başlarda utangacligin da gitmiş olur.
    Nude almayı unutma
    Hayatımda sadece iki kız sevdim deigerleri sadece takilmalikti sende takıl hocam

• Kanka ders çalış

• hocam bana biraz özelden anlatsana nasıl konuşulur nasıl takılınır kızlarla vs yani hiç tanışmadıgım bir kızla tanışıp nude alma kısmına nasıl gelebiliriz?

• Sen karı gibi onlar erkek gibi davranıyor işte. Kendinde ara suçu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.