Şimdi Ara

ABD'den Paypal nasıl açarım? | Herkese 5 Dolar! + (Gearbest %7.5, Banggood %7 iade) (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.324
Cevap
121
Favori
67.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende mobilde çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referans göndermeyen var ise bana PM'den yollayabilir.
  • acil referans verecek varsa hemen yazsın

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    ben de paypal ile sipariş vermek zorundayım.
    nasıl yaptınız?
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    VPN ile bağlanınca paypal seçeneği çıktı, sorunsuz ödedim. ödeme onaylandı, kargoya verildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala mevcutsa acaba kısa bir şekilde özetleyebilen bir arkadaş bana pm den ulaşabilir mi?

• 10$ paypal alınacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

VPN ile bağlanınca paypal seçeneği çıktı, sorunsuz ödedim. ödeme onaylandı, kargoya verildi.

Hocam peki siparişinize nasıl adres girdiniz? Paypal da yazan fake adresimize gidiyor yazmış bir kaç arkadaş.

İlk mesajda ki yöntemle Amerika Paypal açtım. İçine 40 dolar ödeme geldi. 40 dolar bakiyem var onu harcamak istiyorum bir şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 26 Ekim 2017; 19:41:35 >
  • refli link varmıdır? birde bu paypalde cep tel doğrulaması istiyor nasıl aştınız o bölümü?
  • tamam iyi güzelde cogu üründe sıkıntı yok zaten
    telefondur tablettir gecmeyen ürünlerde iadesi paypal üzerindeki adrese yapılır gibisinden yorumlar okumuştum
    atıyorum ben telefon alıcam ama gümrüğe takıldı geri gitti ücret iadesi alınabilir mi alırken sorun cıkarmazlar mı ?
  • Giving Asisstant yerine artık TopCashback kullanmaya başladım. Size de tavsiye ederim. Şu sıralar epey de bir kampanya yapıyorlar. İade oranları da epey yüksek. Banggood %9, aliexpress %7, gearbest yeni üyelere %7, eski üyelere %4

Ödeme için isterseniz paypal'a transfer, isterseniz amazon gift kart veriyorlar. başka seçenekler de mevcut. Ayrıca ödeme için alt limit de yok. Şu sıralar site üzerinde oyun oynayarak para da kazanabiliyorsunuz. Ben 0.75 dolar kazandım ama daha fazla kazanma imkanı da var. Ayrıca 23 aralığa kadar 5 tane 10 dolar üstü alışverişe 1'er dolar ilave cashback kazanma imkanı var.

İsteyenlere davetiye kodu gönderebilirim.

Ana konusu da burada:

https://forum.donanimhaber.com/topcashback-den-20-dolar-kazanin--130483287

Bir de ufak video oluşturdum kampanyalarla ilgili:

https://www.youtube.com/watch?v=YmmP73lAonI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 22 Aralık 2017; 10:37:5 >

• Paypaldaki parayı nasıl TR ye çekebiliriz?

• çekemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

Banggooddan paypal ile alışveriş yapmanın yolu var mı? Türkiye ip si ile bağlanınca paypal seçeneği çıkmıyor. VPN ile bağlanıp sipariş versek iptal ediyorlar mı siparişi?

vpn kullanın ben hep öyle yapıyorum. bir sorun da yaşamadım.
  • Birkaç sefer VPN ile bağlanıp paypal ile sipariş vermiştim. Ama bugün tekrar denediğimde VPN ile bağlansam da paypal seçeneği çıkmıyor. teslimat adresini Türkiye seçince paypal seçeneğini kaldırıyor.

• banggood,geekbuying ve tinydeal siteleri Türkiye ye tamamen kapattı alışverişi, paypal vpn dahi işe yaramıyor artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

banggood,geekbuying ve tinydeal siteleri Türkiye ye tamamen kapattı alışverişi, paypal vpn dahi işe yaramıyor artık...

geekbuying de vpnsiz direkt girdim paypal gözüküyor.

tıklayınca paypal a da yönlendiriyor.

Hatta siparişi verdim ama paypaldan ödemedim ama ödenebildiği ve Türkiyeye gönderdiği göstergesi aşağıdaki resim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 25 Aralık 2017; 12:5:10 >

• rfve kullanıcısına yanıt
    yalnız ben onu kastetmedim evet ıvır zıvırlar alınabiliyor ama bunları her yerden alabiliyoz zaten,benim kastettiğim bakın bir ay önce şu ürünü sadece 3-4 dolar kargoyla alabiliyorken bugün bu ürüne en ucuz kargo 50 dolar çıkıyor,ki zaten kendisi 100 dolar ürünün..

bu konuyu görüştüğümde de bundan sonra Türkiye ye böyle işinize geliyorsa dediler

neymiş Türkiye ye gönderdikleri 10 bin kalem ürün çalınmış geri dönmemiş vs...ha youtubeda ki yeni nesil şerefsizlere bakarsak pekte kızamıyom adamlara...kızdığım ise hep yaşın yanında kurunun da yanma meselesi

ayrıca sadece geekbuying değil bunu yapan tinydeal da geçen sepete 3 dolarlık şarj cihazı ekledim çat 29 dolar kargo ekliyor artık, sordum sebebini, Türkiye böyle dediler artık...içerde de alacağım vardı sitede o da uçtu gitti tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 25 Aralık 2017; 14:45:51 >

• rfve kullanıcısına yanıt
    paypal benden kredi kartı onayı istiyor anlamadım bu işi
  • Arkadaşlar bu metod hala çalışıyor mu? Ebay'den alışveriş yapmam mümkün müdür? Bu işten anlayan biri pm atarsa çok makbule geçer.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.