Şimdi Ara

ABD DE 'Herkül' fırtınası -70 DERECE SOĞUK BEKLENİYOR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KDV Beyannamesi

Allah ülkelerine ateşler salsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: maskler54

Hissedilen sıcaklık -70'e kadar düşmüş rüzgar yüzünden.Normal sıcaklık -50'ye kadar düşmüş en fazla.

öyle bir demişsinki sanki çok az anasını satim -10 dereceye koysak ölürsün sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün canlı izledim baya kötü,kardan şaheserler falan yapılmış ama kısa sürede atlatırlar gib.Brezilya'da depremler olmaya başlamış,onca insan evsiz kalmış ve ölenler baya çok.Abd'ye bakıyorum ne ölen var ne bişey,demek ki önlemlerini baya önceden aldılar.
  • -70 imkansız diyenler Sibirya gibi kuzeyde kalan yerler normal şartlarda -40 -50 gibi sıcaklıklar görüyor. Ama nem oranı düşük olduğu için etkisi aynı derece olmuyor.
  • Yeryüzünde en soğuk yer Antartika ve -91,2 derece rekoru kırılmıştı geçen ay. Bu sıcaklığı da ancak uydudan ölçebilmişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Born

quote:

Orijinalden alıntı: maskler54

Hissedilen sıcaklık -70'e kadar düşmüş rüzgar yüzünden.Normal sıcaklık -50'ye kadar düşmüş en fazla.

öyle bir demişsinki sanki çok az anasını satim -10 dereceye koysak ölürsün sen

Demek istediğim rüzgarın normal sıcaklıkla hissedilen sıcaklık arasındaki farkı nasıl açtığını anlatmak.
  • -70 de sokakta 5 dakka gezen adam ölür la az sallayın biraz. Olağanüstü hal felan ilan edilir
  • -70 Atma kardesim, din kardesiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortadoğunun anasını öptüler. beter olsunlar.
  • az haberlere bakın eksi 60 lar konuşuluyor hemde santigrat diyorlar. Ya haberi yapanlar bu işi bilmiyor ya bu konuya yazanlar onlardan daha fazla biliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika ve Kanada'da yaşanan ve -50'lere dayanan sıcaklıklar, ABD ve Kanada sınırında yer alan Niagara Şelalesi'nin yıllar sonra tekrar donmasına neden oldu.

http://galeri.haberturk.com/yasam/galeri/434904-78-yil-sonra-ilk-kez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 10 Ocak 2014; 9:47:51 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.