Şimdi Ara

Abartılı Sınavlarla Moral Bozmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda görüyorum, apotemi palme gibi zor kaynaklarda düşük yaptığı için üzülen arkadaşlar var. Boşuna moralinizi bozmayın. Az önce bilgisayardan çıkardığım LYS 2012 sorularını çözdüm. Sizde inceleyin. Orijinal bir iki soru dışında hepsi ilk testin ilk sorularından derlenmiş gibi. Orijinal sorular genelde YGS kısmı ve İntegralde birikiyor. Bu yüzden "vay ben yapamadım. Daha ikinci soruda takıldım." gibi vesvese yapmayın. Bence en güzel kaynaklar Karekök 12liler.

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonra 2013 ü Çöz ve acı gerçeklerle yüzleş

• 2013te 2012den daha iyi yaptım jr dawkins

• Kardesim piyasadaki cogu kitap o lys sorulari baz alinarak cikariliyor sen o sorulari zalten cozdun daha once 2015 i cozmedin ama kol gibi gircek

• Ben hepsinde 45 yaptim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • börkeneklibörek kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben geçen sene şimdiki 12 lerin olimpiyat dedikleri 2014 LYS matematiğe girdim. Ciddiyim en ufak bir kitap bile bitirmemiştim YGSden sonra bırakmıştım. Net söylemeyi sevmiyorum ama ben bile 36 yaptım. Orijinal uzaydan gelen sorular yok mu, var. Ama onlar YGS kısmında 2-3 tane İntegral Türev kısmında 2-3 tane. Geri kalanı dediğim gibi ilk testin ilk soruları. Belki öğrencileri uğraştırmak için gıcık bir trigonometri veya limit atarlar. Eder sana en fazla 8 anormal soru. Daha önceki yazılarımda da dediğim gibi boş bırakmayı bilen bir öğrenciye sınav çok kolay gelecektir. Bugün 52 dakikada 2011i de bitirdim. Hiçbir soruya geri dönmedim sadece 3 yanlışım 6 boşum vardı. Yapamayacağım uzun soruları direk pas geçiyorum. Süre artınca da geri dönüyorum. Bunu yapmak zor değil bir iki denemede yap anlarsın

• hocam denemeden denemeye degisiyor denge cozuyom 2 saattir birinde rezalet gecti digerinde 10 dk once bitirdim aha su an bunu yaziyom yani denemeyle de alakali gecen sene ben de sinava girdim senin yaptigin netten biraz fazlasini yaptim ama zordu bence bos birakmayi da bildim dedigin gibivgöt gibi kaldim sonra o boslar yuzunden:D

• börkeneklibörek kullanıcısına yanıt
    Her ilaç herkeste aynı etkiyi vermez tabi ama her soruya yapacakmış gibi davranıp son 6-7 soruyu göremeyen çok arkadaşım var. Halbuki en zor sınavlarda bile mesela 2014te taş çatlasa 10 tane seçici vardır. 2si 3ünü yapan zaten 42 43 neti görüyor ipi göğüslüyor. Tabi kolaylarda dikkat hatası yapılmazsa.

• 2013 ü çözde gör diyen arkadaş integral ve türev kısmı aynı sorularda bile karışık olduğu için bi o kısımlar zor diğer kısımları gayet rahat..
  • Dogru soyluyorsunuz aslinda amA su an canim cok sikkiN Normalde dikkat hatasi felan yapmam ygsde felan ama lysde cok fazla dikkat hatam oluyor her sinav 2 tane gidiyor boku bokuna isin garibi gecen sene olmuyordu bu hatalar insallah dedigin gibi ipi gogusleriz ya valla moraller bozuk:/

• 2014 mü olimpiyat dnsjdjsjdjdjxjsjshdhdhdhhxhdhdhdhdhd AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHSHSSH

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.