Şimdi Ara

Aatrox çöpmü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında bakınca yetenekleri gayet iyi q su kaçma kovalama için ideal w sünün pasifi can çalma aktifi fazladan hasar veriyor.E si rakibi dürtmek için ideal bir yetenek ultıisi yakındaki rakiplere büyü hasarı veriyor.Saldırı hızını ve menzili artırıyor.Aslında güçlü çar ama oynayan yok metada yok neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dh atasözü der ki aatrox tank kasarsa 2 kasmazsa tek yer
  • hocam suanda gucsuz kalıyor kotu hero degil oynayan da oynar tabiki ama tercih edilmiyor pek rework gelicek zaten yakında bakalım nasıl yapıcaklar
    yuksek eloda gayet iyi oynayan da gordum bu arada
  • Holmes was here kullanıcısına yanıt
    Ne zaman rework gelcek hocam biliyomusun

• MrCleanse M kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var taban canı ve zırhı klasik solo herolarıyla aynı

• Malesef bilmiyorum eve den sonra swain ve aatroxa gelicekti biraz uzun surdu yeni sezon basladiktan bir sure sonra gelir umarim

• Korede %71 win rate var diyolla? Fervor nerfinden sonra gene düştü biraz şampiyon ama yüksek eloda iş yapan yapıyor.

• Ortası yok alan ya feedliyor ya da taşıyor. Sürekli hasar vermesi lazım pasifinin kapanmaması için.

• Up

• Çöp değil ağır yetenek istiyor oynaması

• quote:

Orijinalden alıntı: etrafınabakançocuk

Çöp değil ağır yetenek istiyor oynaması

Çok zor bir hero olduğunu düşünmüyorum

Pasifi varken kolay Kolay yatmaz

Ama pasif yoksa aatroxda fazla yaramıyor işe ani hasara karşı kırılgan birazcık can ve zırh değeri artırılsa güzel olurdu

• İşte bu yüzden yetenek gerekiyor zaten

• EUW Dia eloda Elwind karşıma gelmişti bir kere ben de top lane oynamayı falan bilmem karşısına Gnar almıştım tokatlamıştı beni.

• Yetenek gerektiren bir şamp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanede yine biraz iyide fightlarda Pasifi stacklemek sıkıntı 5 stack olması için e q r atıyorsun geriye 2 stack kalıyor onun içinde 6 hit atman gerekiyor fightlarda focus yemeyeceksinde bla bla bla zor hero yani stackler çok hızlı gidiyor ormanda nispeten daha iyi ama bu haliyle çöp rework lazım

• Lanede yine biraz iyide fightlarda Pasifi stacklemek sıkıntı 5 stack olması için e q r atıyorsun geriye 2 stack kalıyor onun içinde 6 hit atman gerekiyor fightlarda focus yemeyeceksinde bla bla bla zor hero yani stackler çok hızlı gidiyor ormanda nispeten daha iyi ama bu haliyle en azından ben beceremiyorum :)

• furkansuna kullanıcısına yanıt
    Hocam ultisi alan hasarı veriyor.Mesela aatroxun etrafında 5 kişivarsa ultiyi açığında o ulti 5 kişiye büyü hasarı veriyor ve kan kuyusunu fulluyorMesela etrafında 4 kişi var o sıra ultiyi bastığında ultisi 4 kişiyede hasar veriyor ve kan kuyusunun yüzde 80 i doluyor

Aslında güçlü çar mahvolmuş kılıcıyla üçlü kuvvet alacaksın gerisini full tank kasacaksın o durumlarda iş yapıyor bence

• Jungle da güçlü ancak tf ye girmesini bilmen lazım.
  • şuan korede paso press the attack rune ile spamleyenler var. all inleri gerçekten earlyde haşat edebiliyor. ancak midgame'e doğru çok fazla onu etkileyen champ var yetersiz kalıyor denebilir. ve hemen hemen her maç exe rushlayıp yok edebilirsin low eloda görürsen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.