Şimdi Ara

Oyun Karakteri Tasarımım [Bol Detaylı & SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
8
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar konu başlıkta da belirttiğim gibi yapmış olduğum bir oyun karakteri tasarımı üzerine. Bunu Doom ve Quake benzeri oyunlardaki düşman karakterlere benzer şekilde modelledim. Ben aslında karakter tasarımcısı değilim, ancak oyun standartlarında sahne modellemek yaptığım işlerden biri.

Daha öncesinde açtığım benzer konular vardı ama onların DH linklerini vermek yerine artstation profil link'i daha derli toplu olur:https://www.artstation.com/evren01

===========================

SAHNE ARKASINDAN BİRKAÇ GÖRÜNTÜ

Her neyse bu iğrenç adamı modellerken aklımda böyle bir şey yoktu. Yani tasarlayarak oturmadım aslında masaya, modellerken gelişine hayal kurdum sadece. Doom, Quake, Metro, Dead Space gibi ilginç yaratık tasarımları olan oyunları oynadığımdan aklımdan çıkan şey de o oyunlarda gördüğüm yaratıkların toplamının bir ortalaması oldu muhtemelen. Daha farklı fikirlere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metal-Gear -- 17 Ekim 2019; 17:45:49 >

• Hocam bu resimler ne allah askina
    Kapat hemen konuyu korktum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Hocam amacıma ulaşmışım demektir eğer iğrenç ve mide bulandırıcı bir yaratık olarak görüyorsan.
  • Oha lan ilk fotoğraftaki aynı ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzündeki detaylar çok hoşuma gitti. Burnundan akan kan, göz altındaki damar gibi.
  • resimlere bakmayın zebani
  • Donanımhaber Official Zebani v1.0
  • Surat daha uzun olsa, küpeler olmasa ve boynuzlar daha uzun olsa daha güzel dururdu bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakmayın zebani

• Zebaniye benziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu resimlerden birini profil resmi yapıp adımı da karakterin ismi yapmak istiyorum. İzin veriyormusun hocam.

• Zebani Special Edition Version 1.0
  • Hocam sen jip çizen adam mısın

• Hocam kafa kısmı güzel detaylar falan lakin vücudu çok insancıl gözüktük gözüme ama güzel olmuş başarılı çalışma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Hocam sen jip çizen adam mısın
    https://forum.donanimhaber.com/zombi-katliam-arabasi-tasarladim-cgi-oyun-objesi-bol-ss-li--129966316

Evet hocam bunu kastediyorsan şayet.
  • Hocam, diğer konularınızdan da hatırladığım kadarıyla teknik-modern tasarımlarınızda daha başarılısınız galiba.

Malum biliyorsunuzdur. Çizim artistleri farklı alanlarda uzman olabiliyorlar. Kimisi ortaçağ, kimisi doğa, kimisi teknik çizim konularında uzman olabiliyor.
    Şirketler bu uzmanlık alanlarına göre personel aradığı gibi çizim artistleri de ona göre iş aramayı tercih edebiliyor.(konudaki çömezlere bilgiler-konu sahibi değil)

Mesela The Vanishing of ethan carter oyununun artistlerinden bir tanesi:https://www.artstation.com/izazelmanska

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 10 Eylül 2018; 17:24:36 >
  • Not Bad.
  • Eski tasarımların daha iyiydi, pek beğenmedim ama emeğine saygı :)
  • sanki DOOMda 1 yumrukluk işi varmış gibi duruyo
  • eğer gözlerini yuvarlak ve suratındaki gülücüğü ciddi bi ifadeye sokarsan oyundaki son boss tipi olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.