Şimdi Ara

A95X Plus , A95X F2 , A95X F3 , A95X F4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
22
Favori
31.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim aldığım 4/64G modelde ön sipariş sona erdiği için fiyatı 296 TL'ye çıkmış görünüyor. 4/32 model 265 TL ama almışken yüksek kapasitelisini almak iyidir, bakarsınız torrent için de kullanılır.

Kargo ve sigortalar ise verdiğim rakama dahil değildi, toplamda bana gelişi 295 oldu. Gümrük sigortası 15 civarında ama kesinlikle yaptırılmalı bence. Aslında duruma uyanıp siparişten önce mobil uygulamayı kursaydım %10 ekstra indirimi vardı ama neyse.

Banggood'dan ilk defa ürün sipariş ettim, okuduğum yorumlara göre kargoda bir problem olmuyor. Benim ürünü henüz kargoya vermediler ama bazı arkadaşların ürünler yolda geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadettinz S kullanıcısına yanıt
    15 TL gümrük sigortası hiç yüksek değil.

160-170 TL vergi + 8 TL gümrüğe sunma bedeli almaya başladılar.

Ürün geç gelse de Banggood dan şaşmamak en mantıklısı.
    bazı durumlarda o yüzde 10 indirim kuponunu kabul etmiyor. mesela promo ürünlerde kabul etmiyor.

emin misiniz geçerli olduğuna ön siparişlerde?

vergi sigortası yaptırmak önemli bence de. İnşallah en kısa sürede gelir hocam cihazınız ve güzel günlerde kullanırsiniz.

• plexus_09 kullanıcısına yanıt
    Banggood üzerinden ilk siparişim olduğu için henüz hiçbirşey konusunda tam emin değilim ama bu ürünü almamış olsaydım kesinlikle denerdim.

• ben de F3 4/32 aldım, şu an gümrükte. gümrük sigortası yaptırmıştım, postacı gelince parayı ödüyoruz paketi alıyoruz. bu parayı banggooddan nasıl talep ediyoruz, postacı makbuz veriyor mu, bir yere gidip makbuz istemek mi gerekir? ya da sadece paketin fotoğrafı yetiyor mu?

• hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Şurada konu ile ilgili bir video mevcut:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadettinz -- 12 Kasım 2019; 22:34:35 >
  • A95X F3 siparişimi iptal ettim arkadaşlar. Live chat ile konuştuğum destek personeli ürünün stoklarının tükendiğini, en erken 18 kasım'da geleceğini, duruma göre daha da sarkabileceğini söyledi.

Sorduğum herkesin ürünü yollanmış görünüyor, bendeki de şans işte. Aynı donanımdaki Tanix TX3 düşünüyorum, ön siparişte daha uygun fiyata satılıyor.

cevap için teşekkür ederim hocam, videoyu izledim yalnız bu vergi makbuzu konusu biraz geçiştirilmiş, okuduğum kadarıyla banggood bazen fotoğrafla yetinmiyor, resmi imzalı, kaşeli makbuz istiyor. bu makbuzu nereden alabiliriz?
    iyi ki fazla düşünmeden sipariş verdim. çok ciddi bir sorunu olmazsa sağlam bir cihaz olacağa benziyor.
  • ozanersin O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bazen hızlı davranmak önemli. Ben sipariş vermekte biraz geç kalınca yetişemedim sanırım.

Madem geç gelecek, siparişi iptal edip daha uygun fiyata Tanix TX3 sipariş ettim.

• hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Ürünü teslim aldıktan sonra dağıtıcının verdiği kağıtla PTT şubesine gittiğinizde istediğiniz resmi makbuzu alabiliyorsunuz şeklinde bir bilgi mevcut.

hocam ön siparişte denedim yüzde 10 kuponu promo ürün olarak gösteriyor ve kuponu kullandırmıyor. siz naptınız? ben f3 düşünüyorum ama tx3 de iyi gibi.
  • plexus_09 kullanıcısına yanıt
    Evet bunu bugün ben de deneyimledim, ön siparişte çalışmıyor maalesef.

Ben F3 siparişimi iptal edip TX3 ön siparişi verdim. 8 Kasım'da ön siparişi biten ürün aradan 5 gün geçmesine rağmen gönderilmeyince live chat üzerinden sorma ihtiyacı hissettim. Stoğunun bittiğini, en erken 18 kasım'da geleceğini, duruma göre daha da sarkabileceğini söyleyince iptal etmeye karar verdim.

TX3 kağıt üzerinde F3 ile aynı özelliklere sahip. Alice UX arayüzü ise bana göre F3'ten daha derli toplu. Gelince göreceğiz bakalım.

hayırlı olsun hocam. güzel günlerde kullanın. ben f3 niyetindeyim bakalım ama tx3 de olabilir. İnşallah hayırlısı.
  • f3 için çıkan vergi arkadaşlar.
    Genel olarak bu civarda çıkacak sanırım.

A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanersin

f3 için çıkan vergi arkadaşlar.
    Genel olarak bu civarda çıkacak sanırım.

merhaba hayırlı olsun,ne zaman vermiştiniz siparişi ?
  • suphican kullanıcısına yanıt
    1 kasımda ödeme yapmıştım
    Hemen bir değerlendirme bekliyoruz.
    Cihaz beklentileri karşılıyor mu.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Aklımda hocam. Cihaz gelsin hemen izlenimlerimi yazacaktım zaten. İnceleme tarzı video çekemem ama yazarım detaylı olarak her şeyi. Haftaya gelir umarım.
    OK. Video beklemiyoruz. Kullanıcı deneyimi, beklentilerin karşılanıp karşılanmadığı ve sorun var mı, bunlar önemli.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.