Şimdi Ara

A95X Plus , A95X F2 , A95X F3 , A95X F4 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
22
Favori
31.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arayüzü çok hoşuma gitti. Aplikasyon simgeleri taşınabiliyor.

Gelişmiş ses formatlarını destekliyor.

Bana göre bir tane olumsuz özelliği var ;

Oda status bar ile sistem kontrol edilemiyor.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    video için teşekkürler hocam. arayüz benim de hoşuma gitti.statüs bardan kontrol kolaylık sağladı ama yine de ayarlardan yapılabilir. sürekli widget var mı bu android box larda belki oradan sık kullanılan wifi Bluetooth kontrol edilebilir.

netflix zaten çoğu cihazda sd yani king pro da bile sd diye biliyorum saçma bir sertifika yüzünden.

antutu puanı iyiyim mi sizce? bir de bu işlemcinin frekansı beelink mini 2 deki ile aynı mı? video daki arkadaş öneriyor sanırım cihazı. Yani fiyatına göre iyi bir cihaz sanırım. İnşallah herkes memnun kalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plexus_09 kullanıcısına yanıt
    Aplikasyon simgelerinin üzerine uzun basılınca sağa sola kaydırılabiliyor. Çok kullanılacak programları öne çekebilmek kullanım zevkini arttırır. Çalışmayan bar için ilerde firma güncelleme verebilir ya da başka bir yazılımcı yama programı yazabilir.
    Ram Temizleme sekmesi, PLEX, NETFLIX, YOUtube, Mobdro, Kodi Addons, Miracast ve Airscreen , CetusPlay, Rotasyon programları gibi birçok uygulama yüklü geliyor. Ayrıca ayarlara kolay ulaşabilmek için kısa yol sekmeleri var.

Mini-2 de çekirdek frekans hızı 1.9 Ghz, F3 te 1.7 Ghz.

Mini-2 de 80K antutu varken bu cihazda 71.500 civarında. Bu değer fena sayılmaz.

Antutu puanları farklı çıkıyor. miki de cihaz gelince inceleme videosu çekecek.
    Bakalım takılma yaşanmazsa o ne kadar çıkaracak antutuyu .
    anladım hocam. tx3'ün frekansı da 1.9 sanırım.

bazen diyorum beelink alıp geçseydim yani mini-a'lardan.

mini-a'lara playstore'dan istediğimiz programı kurabiliyor muyuz?

İnşallah hayırlı karar vermişisizdir. cihazı alan herkes memnun kalır.
    Evet. TX3 ün çekirdek hızı 1.9 GHz

Bu arada ikifarklı çipset için Magıcsee N5 max adını kullanan ve aynı şekilde s905X3 çipsetli cihaza TX3 adını veren
    pazarlama ya da tutundurma yöneticilerine kocaman bir AFERİN diyorum.

Bu yeni modellere isim bulmakta zorlanıyorlarsa söyleselerdi ben bulurdum.

GT1 mini versiyonlarının hepsi güzel. mini 2 yeni olduğu için sorun yaşanıp yaşanmayacağı yakında belli olur.

MiBox hariç Uzakdoğu kökenli cihazların hepsine playstore dan programlar kurulabilir.
    Bazı programlar cihazla uyumsuzluk gösterebilir. Cep kullanımı ile uyumlu olabilirler.
    Alternatif olarak Aptoide mağazadan da uygulamalar yüklenebiliyor.
    Ayrıca çok farklı yollardan apk olarak da yükleme yapılabiliyor.

Her cihazın bir alıcısı çıkar. s905X3 çipsetli TX3 bir cihaz yurtiçinde bulumaz ve satması da kolay olur.

Aklınız mini-A da kaldıysa mini-A alırsınız.

Şunu da ilave edeyim . NETFLIX 4K özelliği dolayısıyla 2. el fiyatları da yüksek olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 17 Kasım 2019; 1:41:7 >

sipriş verdik hocam. arada da baya fiyat farkı vardı. f3 memnun eder İnşallah herkesi.

ikinci el almayı da satmayı da pek düşünmem sanırım.

f3 ün bahsettiğiniz baya artı özelliği var. ileride başka cihaz alma durumu denk gelirse yine indirimlerle belki mini-a bakılabilir ancak netflix 4k desteği ne kadar sürecek? android 9 güncellemesi alacak mı (çok da önemli değil gerçi)

f3'de telefonu tv ye yansıtarak netflix 4k izlenir mi?telefon destekliyor mesela :)

f3 videosunda üst bar çalışmıyor ama alt bar çalışıyor multitasking çalışıyor gördüğüm kadarıyla.

• sadettinz S kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba. benim f3 siparişimde "geri dönen sipariş" yazıyor. sanırım ürün stoklarda yok. gerçi live chat'e sormuştum ürün stoklara girecek demişlerdi. bir daha görüşeceğim.

sizde de durum benzer miydi? para iadesi alabildiniz mi? karta geri yatırıyorlar mı?

tx3 durumu nasıl sizin kargoya verildi mi?

ilk defa banggood'dan sipariş veriyorum. beklemek mi lazım yoksa para iadesi alabiliyor muyuz hemen? indirim dönemini kaçırmayalım diyoruz ama yurtdışı alış verişleri biraz ağır işliyor. Hayırlısı bakalım.

Aracımı satma arefesinde olduğum için epey yoğunum bu aralar, biraz geç dönebildim kusuruma bakmayın.

Ellerinde olmayan ürünü satma konusunda Banggood epey maharetli. Teslim tarihi 8.11 görünen 6.11 tarihli F3 siparişimi aradan 5 gün geçtikten sonra en erken 19.11, duruma göre uzayabilir diye sallayan bir firma. Gümrük garantisi bulunmasa uğraşılmaz gerçekten.

Benim de siparişim Geri Dönen Sipariş sınıfındaydı, şimdiki TX3 ise İşleniyor görünüyor. Henüz para iadesi gelmedi, yarın 3. iş günü. Yarın da gelmezse Live Chat'deki elemana yazık olacak.

Estağfurullah hocam, ne kusuru. teşekkür ederim cevabınız için. kolay gelsin.

çok haklısınız hocam. sizinle aynı fikirde olduğum için banggood'a yöneldim vergi olayı için. yoksa alkiexpress'te çok daha ucuz ve hızlı bir şekilde ürünü temin edebiliyoruz aslında.

elinizde olmayan ürün için neden bu şekilde tarih belirliyorsunuz ki. "out of stock" yazın biz de sipariş vermeyelim. az önce live chat'teki elemana baya bir yazdım İngilizcem el verdiğince. aslında gönül Türkçe yazmak istiyor :)

bana önce 18.11'de stoklara girecek dediler ısrarla sordum sizi de bildiğim için ama stokta olacak dediler. şimdi ise 7 iş günü için olabilir diyorlar. hayret gerçekten. yalnız da değiliz beelink king, king pro için de benzer durumları yaşayanlar var.

İnşallah para iadesi konusunda sıkıntısız hallederiz. sanırım iade isteyeceğim. Hayırlısı artık.

• Bugün itibari ile bulunduğum ilçeye geldi kargo ancak yoğunluktan dolayı veremiyorlar. Yarın alıp akşama deneme yapacağım bakalım.
  • ozanersin O kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun. İnşallah güzel günlerde kullanınırsınız

ne zaman ve hangi modeli ne kadara sipariş vermiştiniz(sigortalarla toplam maliyet)? kargo süreci nasıl gelişti?
    1 kasımda sipariş verdim, 7 kasımda kargoya verildi, 11 kasımda ülkeye giriş yaptı, gümrük işlemleri vs derken bugün kuşadasına geldi. 27 lira gümrük vergisi çıktı. Bakalım cihaz nasıl deneme yapacam yarın artık.

289 liraya aldım 4/64 modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanersin -- 18 Kasım 2019; 17:27:53 >
    Selamlar,

Bugün tahmin ettiğim gibi iptal ettiğim siparişin ücret iadesi yapılmadı. Live Chat'deki eleman standart metni kopyala yapıştır yapınca iyice sinirim bozuldu ve verdim sopayı.

O standart metinde kredi kartı ile yapılan ödemelerde iadelerin 3 iş günü içinde yapılacağı ama alıcı bankaya göre 14 güne kadar çıkabileceği yazılı.

Aliexpress'te yapılan iade en fazla 2 günde hesaba geçiyordu, düpedüz yalan bunların açıklaması. Yani siz iptal de etseniz biz o parayı 2 hafta bir güzel kullanıp karımızı yaparız siz de eşek gibi beklersiniz diyorlar.

Şu TX3 siparişi kazasız elime geçerse daha da işim olmaz banggood ile.

• ozanersin O kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam. siz erken vermişsiniz. fiyat da uygun. ben ön siparişten sonra verdim ama kupon ile 296'ya geldi; hemen hemen aynı.

ben de Aydın'lıyım bu arada :)

ürün geldiğinde hangi üretici, genel yorumlarınızı vs.. bizimle paylaşır mısınız?
    bazen 1 haftayı buluyormuş hocam. sıkıntı olmaz bence.

şimdi iptal etsem ne alacağım? aliexpress'te 30 TL civarında daha ucuz ama gümrük ne çıkar belli değil. diğer indirimleri beklesek de bu fiyatlardan daha aşağı olacağını sanmıyorum. bekleyeyim bir kaç gün dedim.

ama bu süreçte banggood'un iletişimini pek beğenmedim. gümrük işi olmasa çok uğraşılmaz bence.
  • benim cihaz (A95X F3 4/32) geldi, ilk izlenimlerim gayet olumlu, eski boxım antutu 20000 alırdı, HD kanallarda takılma yapardı, şimdi gayet güzel izliyorum. Kodi yükledim, canlı TV, local network üstünden video, kablosuz çekim sorunsuz. 2 saat HD canlı TV izledim, ısınma kare atlama yapmadı. kendi kumandası TV kumandasını öğrenebiliyor, aç kapa tek kumandadan herşey oluyor. zaten medya oynatıcı olarak aldım, memnunum bir sorun çıkmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanbahri -- 18 Kasım 2019; 23:10:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanbahri

benim cihaz (A95X F3 4/32) geldi, ilk izlenimlerim gayet olumlu, eski boxım antutu 20000 alırdı, HD kanallarda takılma yapardı, şimdi gayet güzel izliyorum. Kodi yükledim, canlı TV, local network üstünden video, kablosuz çekim sorunsuz. 2 saat HD canlı TV izledim, ısınma kare atlama yapmadı. kendi kumandası TV kumandasını öğrenebiliyor, aç kapa tek kumandadan herşey oluyor. zaten medya oynatıcı olarak aldım, memnunum bir sorun çıkmazsa.
    Güle güle kullanın. Ne kadar vergi çıktı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

Güle güle kullanın. Ne kadar vergi çıktı?

Alıntıları Göster
    28 TL çıktı, banggooda söyledim ama iadede biraz sorun çıkarabilecek gibi konuştular, bilmiyorum, alamasak da değer, zaten ön siparişle indirimli almıştım.

• hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Gümrük sigortası var niye sorun çıkarıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanersin

Gümrük sigortası var niye sorun çıkarıyorlar
    hocam önce ekran görüntülerini resimleri mail attım, ama ne mailiniz alındı geldi ne bir case number ne birşey, sonra live chate yazayım dedim, eleman çok yoğunuz şu bu diye 1 saatte anladı meramı, sonra da bizim yetkimiz yok, concern departmenta ileteyim dedi, artık onlar ne diyecekler bilemiyorum, 1 saat fiilen uğraştım bilgisayar başında öyle direk şak diye alıyosun gibi bir durum olmadı. şimdi bir de makbuz getir derlerse zaten 8 TL yi vermiyorlar, 18 TL için de git gel yapılır mı bilemedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.