Şimdi Ara

A95X Plus , A95X F2 , A95X F3 , A95X F4 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
22
Favori
31.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: obsesoz

Maalesef çalışmıyor o ayar..Ekstra program mı gerekiyor acaba.
    o ayarlar açılıp kapandığını söylüyorlardı hocam.
    ben kendi üzerindeki androidi kullanmıyorum coreelec kullanıyorum cihazdan.
    ondan dolayı kendi androidi hakkında pek bilgim yok.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Coreelec araştırayım bi..Teşekkürler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F3 air e güncelleme geldi ama yüklemek mantıklı mı kestiremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir sakınca olabilir ki

• Merhaba arkadaşlar ben a95x plus s905y2 bir cihaza sahibim bu cihazdan görüntü gelmiyor ışık yanıyor bi çözüm bulabilecek var mı ayrıca yazılımda bulamadım bana yazılımda verebilecek olan varmı teşekkür ederim şimdiden

• . . . . . . . . . . . .H.263,H.264,H.265,HD MPEG4Video formatı . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .8K、2K, 4K, AVI, DAT, ISO, MKV, MP4, MPEG, RM, WMVSes biçimi . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .AAC, FLAC, MP3, OGG, RM, WMAFotoğraf formatı . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG, TIFF

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ibozkan İ kullanıcısına yanıt
    Led ayarları menüsünde off bölümünün karşılığa gelen modu da off yapmanız gerekiyor

• gyro kumanda var. kapatmasına kapatıyor da açmıyor aleti illa fiş sök tak yapıyorum. neden dersiniz?

• 2 hafta önce a95x f3 Air aldım aliexpress ten bugün cihazın görüntüsü hdmi ya gelmedi. Farklı kablolar denedim adaptör değiştirdim ne yaptıysam olmadı. Cihaz çalışıyor sanki LED ekranda saat doğru önceki ayarladığım. Hdmi üzerinden görüntü gelmiyor. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim

• Arkadaşlar A95X F3 Air cihazına Custom firmware kurulumu yapan varmı?
    4Pda forumunda aşağıdaki ATV rom'u gördüm deneyen varsa bilgi verebilrimi? https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=993324&st=0#entry96525499
  • ibozkan İ kullanıcısına yanıt
    Kapatmaya ayarlı değildir uyku moduna alıyordur. Ayarlardan power düğmesine basınca kapanmasi için ayar çekmek lazım. Netflix kendi uygulamasında Max 540p izlenebiliyor.

• djakons D kullanıcısına yanıt
    İyi bir kutu. DDR4 ram var.

HDMI kablosu arızalı olabilir. Farklı bir HDMI kablo deneyin.

Sorun çözülmez ise cihaz resetlenmeli.

Son aşama olarak rom atmak gerekir.

Cihazın WIFI çipseti ile yada ID Build numarası ile uyumlu firmware bulacaksınız.

https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905y2/747680-a95x-plus-tv-box-4-32gb-amlogic-s905-y2-a8-1-dual-wifi-bt4-ddr4
    https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905y2/firmware-roms-tools-dp/755931-rom-a95x-plus-oreo-scv1-atv-androidtv-8-1-s905y2

• quote:

Orijinalden alıntı: Brismo

2 hafta önce a95x f3 Air aldım aliexpress ten bugün cihazın görüntüsü hdmi ya gelmedi. Farklı kablolar denedim adaptör değiştirdim ne yaptıysam olmadı. Cihaz çalışıyor sanki LED ekranda saat doğru önceki ayarladığım. Hdmi üzerinden görüntü gelmiyor. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim
    Tv nin çözünürlük ayarları kutunun çözünürlük ayarlarından düşük olabilir.

Tv nin çözünürlük ayarlarını değiştirin ya da başka bir panelde deneyin.

Tv box ın takılı olduğu HDMI portunda arıza olup olmadığını araştırın.

Ender de olsa bu kutularda tam olarak kalite kontrol yapılmadığı için arızalı cihazlar olabiliyor.

Süresi dolmadıysa dispute açacaksınız ya da resetleyip rom işi ile uğraşacaksınız.

Öncelikle satıcı ile görüşüp, anlaşmazlık açmaya bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 2 Haziran 2020; 22:36:49 >

• Üstadlar a95x f3 Air modelini bir aydır axen 43dıl010 tvmde kullanıyorum gayet güzel ekran ayarları 1080p ye 60hz de duruyor.YouTube de video açınca fakılmalar oluyor ve net şekilde hissediliyor. bütün izleme zevkini alıyor diyebilirim ne yapmam lazım yardımcı olabilen varsa yazabilir mi lütfen

• Mardatonne M kullanıcısına yanıt
    Önce AIDA64 ten batarya ve SOC thermal e bakın.

Sorun ısınmadan kaynaklanmıyorsa önce tv nin çözünürlüğü ile kutunun çözünürlüğünün uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

Son aşamada box ın çözünürlük ayarlarını değiştirip deneyin.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Yazılım yükledim de yine görüntü yok ışık yanıyor ama görüntü yok resetleme derken o nasıl yapılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: djakons

Yazılım yükledim de yine görüntü yok ışık yanıyor ama görüntü yok resetleme derken o nasıl yapılıyor
    Arkada bir delik var. Fişi çekip oraya kürdanla basılı tutacaksınız. Fişi takacaksınız.
  • Arkadaşlar bir forumda Kodi için Netflix Reposu buldum.
    1080p gösteriyor.
    Denemek isteyen olursa.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.