Şimdi Ara

A6Vm vista-fan sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm,herkes gibi büyük heyecenla kurduğum vista da yazılımsal olarak küçük problemler harici bir sorun yaşamadım.Zaten milletin de yakındığı donanımdı ki benim de öyle oldu.Asus A6Vm kullanıyorum ve fan okadar acayip fazla çalışıyorki yeter dedirtiyor bazen nette gezerken bile bunu yapması sorun olduğunun kanısına varmama sebeb oldu.Önce ekran kartından dolayı zannettm hani Aero dan dolayı mı acaba kasıyor dedim,klasik tema ya hala devam etti.İşlemci den kaynaklanıyor olabilirmi ayrıca bu sorunu çözebilecek bir program varsa yardımcı olursanız çok sevinicem.teşekkrlerr

vista ultimate,,,A6Vm:centr 2.0,1 gb,gef7300

• artı hiç susmuyor,fan sesi rahatsızlığı yüzünden doktor a gidicem böyle giderse...
  • bende kullanıyorum a6vm vistada hiçbi sorun yok yanlız a6vm orjinal hdd kulanıyorsan 60gb onlar fujitsu olması lazım 4200 prm ondan kaynaklan bilir bende 100 gb samsung var +1gb ram birde fanınada pislik girmiş olabilir +görev yöneticisinden hangi programın ençok işlmeci kullandıgına da bakıp bulabilirsin ondan da yapabilir anti vürüs gibi v.s
    quote:

Orjinalden alıntı: blade911t

slm,herkes gibi büyük heyecenla kurduğum vista da yazılımsal olarak küçük problemler harici bir sorun yaşamadım.Zaten milletin de yakındığı donanımdı ki benim de öyle oldu.Asus A6Vm kullanıyorum ve fan okadar acayip fazla çalışıyorki yeter dedirtiyor bazen nette gezerken bile bunu yapması sorun olduğunun kanısına varmama sebeb oldu.Önce ekran kartından dolayı zannettm hani Aero dan dolayı mı acaba kasıyor dedim,klasik tema ya hala devam etti.İşlemci den kaynaklanıyor olabilirmi ayrıca bu sorunu çözebilecek bir program varsa yardımcı olursanız çok sevinicem.teşekkrlerr

• quote:

Orjinalden alıntı: fhmsoft

bende kullanıyorum a6vm vistada hiçbi sorun yok yanlız a6vm orjinal hdd kulanıyorsan 60gb onlar fujitsu olması lazım 4200 prm ondan kaynaklan bilir bende 100 gb samsung var +1gb ram birde fanınada pislik girmiş olabilir +görev yöneticisinden hangi programın ençok işlmeci kullandıgına da bakıp bulabilirsin ondan da yapabilir anti vürüs gibi v.s
    quote:

slm,herkes gibi büyük heyecenla kurduğum vista da yazılımsal olarak küçük problemler harici bir sorun yaşamadım.Zaten milletin de yakındığı donanımdı ki benim de öyle oldu.Asus A6Vm kullanıyorum ve fan okadar acayip fazla çalışıyorki yeter dedirtiyor bazen nette gezerken bile bunu yapması sorun olduğunun kanısına varmama sebeb oldu.Önce ekran kartından dolayı zannettm hani Aero dan dolayı mı acaba kasıyor dedim,klasik tema ya hala devam etti.İşlemci den kaynaklanıyor olabilirmi ayrıca bu sorunu çözebilecek bir program varsa yardımcı olursanız çok sevinicem.teşekkrlerr

harddıske hıcbır alakası yok ben kullandım asus power4 gear 2 yu yukleyın ve e maıl offıce felan bısey olması lazım onu secın fan sesı baya azalıyo ama benım tavsıyem vıstayla kullanmayın vısta garıp hızlı dedıler de ben bı hız goremedım
  • KARDEŞ SEN ŞİMDİ 4200 5400 ÜSTÜMÜ DİYORSUN BEN HDD DERKEN FANDAN BAHSETMEDİM VİSTANIN BUNDAN DOLAYI YAVAŞ OLABİLECEGİNİ KASTETTİM
    quote:

Orjinalden alıntı: Fos

quote:

bende kullanıyorum a6vm vistada hiçbi sorun yok yanlız a6vm orjinal hdd kulanıyorsan 60gb onlar fujitsu olması lazım 4200 prm ondan kaynaklan bilir bende 100 gb samsung var +1gb ram birde fanınada pislik girmiş olabilir +görev yöneticisinden hangi programın ençok işlmeci kullandıgına da bakıp bulabilirsin ondan da yapabilir anti vürüs gibi v.s
    quote:

harddıske hıcbır alakası yok ben kullandım asus power4 gear 2 yu yukleyın ve e maıl offıce felan bısey olması lazım onu secın fan sesı baya azalıyo ama benım tavsıyem vıstayla kullanmayın vısta garıp hızlı dedıler de ben bı hız goremedım
  • hdd 5400 rpm,zaten hdd den dolayı bi kasma var ama fan ın aşırı çalışması benim sorun,power gear ın extreme vers. yükledim ama vista tınlamadı,program çalışıyor ama uygulamıyor güç ayarlarını.xp ye geçtim şimdilik biraz,ram ve hdd upgrade yapıp ilerde devam edicem vista ya,yardımcı olan arkadaşlara Çok teşkkrlerrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fos

quote:

quote:

harddıskın donus hızıyla da pek alakalı deıl ben suan seagate 5400 rpm 120 gb kullanıyorum eskıden fujıtsu 60 gb 4200 rpm hdd vardı ve ben ıkısınde de denedım fazla bı fark hıssedemedım.vısta kullanan arkadaslar vıstadakı yavaslıgı hıssedıceklerddır cok ıstersenız ıkısını bırden kullanın derım kolay gelsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.