Şimdi Ara

A4 Sigorta kutusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2007 A4 2.0 TDI 140PS Sline modeli araçta sürücü kapısı içindeki sigorta kutusundan başka kutu var mıdır?
    Bir de aşağıdaki sorunların nedeni sizce ne olabilir?

Sorunlar:
    Arabanın elektronik camları açılmıyor.
    Sürücü kapısındaki kapı kilitleme/açma düğmesi çalışmıyor. Kumandadan bastığımda ise sürücü kapısı hariç diğer kilitler çalışıyor. Bir de kapı kilitlemelerde/açmalarda dörtlüler önceden yanarken artık yanmıyor.
    Sürücü kapısının açık ya da kapalı olduğu algılanmıyor, sanki sürekli açıkmış gibi tepe lambası tamamen kapatmadıkça hep yanıyor. Ayrıca kapının açık olduğunu yol bilgisayarı da göstermiyor. Diğer kapıların açık olduğunu gösteriyor.

Bu sebeplerle;
    Kablolarda sorun olup olmadığını görmek için sürücü kapısının içini açtım ve baktım. Kablolarda görünürde bir sorun gözükmüyor ve sigortaları kontrol ettim. Yardımcı olursanız sevnirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PcCopat -- 27 Mayıs 2013; 13:45:51 >

• Selam. Yaklaşık 10’ sene olucak ama bugün benimde başıma aynı sorun geldi. Aracım a4 2004 model. İnternette çok aradım ama yardımcı olacak birşey bulamadım. Aracı sigortalarını kontrol ettim, kapı döşemelerini söküp baktım ama yararı olmadı. Siz sorunu nasıl çözüme kavuşturdunuz acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Metsn,

Özel mesajını aldım ancak SMS onayı olmadığı için yanıtlayamıyorum.

Aslında ben böyle bir konu açtığımı bile hatırlamıyorum, hiç A4 arabam olmadı. :) Muhtemelen bu konuyu bir başkasına yardım için açmışımdır.

Yardımcı olamadığım için üzgünüm, iyi günler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.