Şimdi Ara

A4 Etiket Kağıdı Yazıcıya takılıyor Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
6.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yazıcıda sorun yok,sorun biraz değişik yardım eden çıkıcakmı bakalım

durumu anlatayım daha önceden bir yazıcı vardı ve kağıtlar içinde takılıyordu,daha sonra başka yazıcı aldılar bu yazıcıda iyi marka ve daha sıfırken yine kağıtlar yazıcıda takılmaya sıkışmaya başladı
    brother marka mürekkepli iyi bir şey
    neyse asıl sorun şundan kaynaklı olduğunu anladık,normal A4 kağıdını çıkarıyor sorun yok ama iş yerinde etiketleme yapılıyor
    yani A4 kağıdının türünde ama bir yüzünde küçük kare kare etiketler var bunlar çıkarılıp paketlerin üzerine yapıştırmak amaçlı kullanılıyor
    word dosyasında yazılan yazılar ve tarihler,bu A4 etiket kağıdına yazıcıda mürekkepli olarak yazılıyor
    ama yazıcıya kağıt normal girerken tam çıkış aşamasında,içinde sıkışıp buruşuyor vede akordiyon tarzında buruş buruş oluyor
    sürekli bunu yapıyor her yazıcıda yaptı bunu

bugün biraz daha sorun anlaşılır gibi oldu,A4 etiket kağıtları bir yüzü kağıt diğer yüzü yapışkanlı olduğu için,yazıcıdan çıkış sırasında ısıdan dolayı yapışkanı kalkıyor vede sıkışma yapıyor,sorun yapışkanlı kağıt oluşu
    bu sorun nasıl çözülür,baharat dükkanında küçük poşetlere yapıştırmak amaçlı kağıtlar çıktı alınıyor

acaba fotokopi tarzında bir cihaz veya başa tür yazıcı lazer yazıcı vs... neler olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmannn94 -- 24 Şubat 2011; 20:54:20 >

• Laser yada fotokopi ile etiket baskısı alıyorsan, bunun gayet mantıksız olduğunu söylemek istiyorum sana.

Etiketli işlemlerinizi Mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ile alın.
  • Ben lazer yazıcı ile etiket baskısı yapıyorum hiçte sorun cıkmıyor tıkır tıkır basıyor. Yazıcım Brother-HL 2040 Eğer kullandığın etiket kagıdı biraz kalitesiz ise belki ondan dolayı hemen yapışkanını salıveriyodur baska bi etiket kagıdıyla dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Laser yada fotokopi ile etiket baskısı alıyorsan, bunun gayet mantıksız olduğunu söylemek istiyorum sana.

Etiketli işlemlerinizi Mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ile alın.

etiketlerin yapışkanları,yazıcının çıkışına yakın kısımda ısınması sonucu buruşmasının önüne geçmek için
    mürekkep püskürtmeli yazıcı kesin işe yarar dimi yani mürekkepli yazıcıda ısınma sorunu olmaz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byabsnn

Ben lazer yazıcı ile etiket baskısı yapıyorum hiçte sorun cıkmıyor tıkır tıkır basıyor. Yazıcım Brother-HL 2040 Eğer kullandığın etiket kagıdı biraz kalitesiz ise belki ondan dolayı hemen yapışkanını salıveriyodur baska bi etiket kagıdıyla dene

bizdekide brother markaydı ama dediğin gibi etiket kağıdından kaynaklanabilir dediğin gibi kağıdı değiştirsinler söylicem
    olmazsa arkadaşın dediği gibi mürekkepli yazıcıda deneyebiliriz

önerceğin etiket kağıdı varmı
  • 3 liralık kağıt için 150 liralık makineyi riske etmeye gerek yok. Laser yazıcılar etiket için uygun değildir.
  • Lazer yazıcılar kağıdı çok ısıtır ve buruşturur. Püskürtme kullan, ben püskürtmeli kullanıyorum sorun yok.
  • xerox 3117 ile en az 500 sayfa etiket bastım. 3m kullandım hiç soru çıkmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.