Şimdi Ara

A4 2.0TDI Multitronic mi? S-Tronic Quattro mu? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
21.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dolu hasarlı boşline quattro boyasız 146000 tl sizce nasıl?
  • İyi. Ben dolu hasarı giderilen bi tane inceledim. Hiç bir fark yok diğerlerinden. Kaporta düzeltme boyama yok zaten. Sadece vakumla çekiliyor. Alınabilir bence.

Ben alırken dolu hasarlı ve navigasyonlusu yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizler yakıt olarak ne kullanıyorsunuz?

doğuş otoda servis görevlisi, aldıkları eğitimlerde sürekli katkısız euro dizel kullanılmasını önerdiklerini söyledi. Katkılı olanlar common rail enjektörleri tıkayabiliyor veya kurum yapabiliyormuş.

• Arakadaşlar bende a4 2015 quartro düşünüyorum.birkaç ilan baktım sanırım 2015 ler s tronik.şuanki aracım megane 2 1.5 dci onu bir ay içerisinde satacağım.multitronik mi s tronik mi nasıl anlarım bu araçları 177 hp araç iyi gidiyordur diye düşünüyorum nasıl sizce görüşleriniz çok nadir bulunuyor 2. Elde de alırken şanzımanıda servise göstermeyi düşünüyorum

• Afacan Dennis kullanıcısına yanıt
    Önden çekişli olanları multitronic, quattro'lar s-tronic. Kesinlikle quattro alın çok fark var.
  • Muss@ kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için teşekkür ederim.yanlız şu noktada tereddütlerim var 150-170 bin fiyat bandına çıkılıyor quarttro olanlarda.ve bu fiyata birkaç tane 190hp lik sanırım oda s tronik a4 ler var.bi alt kasa yı alıp 4 çeker keyfimi yaşamak isterim daha lüks bir iç dizayn mı isterim tereddüt yaşıyorum siz olsanız napardınız
  • Günaydın
    Multitronic'den uzak durun .Zira bu CVT şanzumanın AUDI'leştirilmiş halidir.
    Quattro ise tercih sebebi.Ancak yeni jenerasyonlarda akıllı Quattro var.Sürekli 4 çeker değil.bu fonskyonlu S-Tronic'lerin yeni audi'ler de olup olmadığı konusunda net fikrim yok.Q5 de var mesela.
    Bana kalsa ben Quattro almam.Ekstra 150kg yük+1,5-2 lt şehir içi değerlerini yükseltir...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.