Şimdi Ara

A2 Ehliyet Ücretleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
4
Favori
92.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı gün alabiliyor muyuz yoksa 2 kere mi emniyete gitmek gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sana 1 -2 hafta sonraya randevu veriyorlar o zaman gidip alıyorsunuz. B sınfı ehliyetinzi varsa onu alıp aslıgibidir i veriyorlar
  • şu randevuyu nasıl alıyorsunuz bi türlü denk gelemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rikiheyhey -- 18 Ekim 2013; 12:42:15 >
  • rikiheyhey R kullanıcısına yanıt
    biraz zor. cuma cumartesi pazar falan dene 9-10 arası .
  • Anadolu yakasinda uygun kurs ariyorum. Bir de onumuzdeki sinav ne zaman bilen var mi arkadaslar ?
  • bi ara 16 yaşında ehliyet vericeklerdi noldu ?
  • arkadaşlar motor ehlyeti almak için kaç yaşında olmak lazım ben 1998 liyim nezaman ehliyet alırım şimdiden teşekkürler
  • 18 den gun almis olman lazim haci :)

• sağol tşk ederim bide diploma mevzusu var diplomaya gerek varmı veya öğrenci belgesi gibi
  • Evet diploma lazım. lise veya üni.
  • sabah direksiyon sinavina girdim tecrubelerimi paylasayim.

Sinav alani yaklasik 100 150 metre kadar(bayrampasa carrefoursa arkasi) dubali mubali slalomlu 8li salak bisey. ayni anda 4 kisi parkuru kullandigi icin(farkli kurslar farkli denetmenler) 8 cizmek pek mumkun olmuyordu. 08:35 te bindim motora, 09:05 te indim. tam yarim saat parkurda tur attiriyorlar, izlediklerinden supheliyim :D bizim kurs sagolsun motorun aynasi yok sinyali yok kornasi yok, debriyaj yarimdan fazla sıkmıyor, vites boşa geçmiyor, ekstra gaz vermeden marş yemiyor falan. yinede gectin dediler :D
  • istanbul esenyurt a2 ehliyet alıcam (civarı esenkent eseenyurt bahçeşehir ) b ehliyetim var.ne kadara mal olur ?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

istanbul esenyurt a2 ehliyet alıcam (civarı esenkent eseenyurt bahçeşehir ) b ehliyetim var.ne kadara mal olur ?.

şu ara kış mevsimi 45-550 arası olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

istanbul esenyurt a2 ehliyet alıcam (civarı esenkent eseenyurt bahçeşehir ) b ehliyetim var.ne kadara mal olur ?.

ben b2 ehliyet aldığım yere tay ehliyet esenyurt 2 şubesine sordum bana sadece kurs fiyatı 600tl dediler ve uzaklaştım ,5 sene evvel ben b sınıfını kursa 250 tl vermiştim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

ben b2 ehliyet aldığım yere tay ehliyet esenyurt 2 şubesine sordum bana sadece kurs fiyatı 600tl dediler ve uzaklaştım ,5 sene evvel ben b sınıfını kursa 250 tl vermiştim.

b demek istediniz galiba ayrıca hocam gecenlerde burda bir arkadas 200 lira vermiş kursa baska yerlere bak ben bile 300 e kayıt oldum.

• Popüler isim yapmış kurslar yerine aday sayısı az olan nispeten daha 2. sırada kursları tercih edin ve pazarlık yapın. Kurs araba sayısından belli olur. Şu an 250 max 350tl ye uygun bir kurs bulabilirsiniz. Daha üstü fiyat söyleyenlerden hemen uzaklaşın.

• şaka gibi fiyatlar adamların ağzı 700den açılıyor sizden ehliyet aldım diyorum o zaman 600 yaparız diyorlar.bir şey söylemek isterdim de ban yerim şimdi hani derler ya şeyi buldun da... enterasan işler bunlar ya ne saçmalık 700 liraya yaparız demek utanmıyorlar da. motorsikleti alıcam bu 1.5 hafta için de a2 üstüne eklettiricem sanırım oda 1.5 ayda falan çıkar bahçede yatar biraz motor.
  • Ben 550 tl ye B ye verdim onun sınavlarına girdim kazandım,ondan sonra 300 de A2 ye verdim ondanda geçtim,300 küsürde emniyete gider tahminen.
    Toplam maliyet sağlık raporlarıyla ve diğer belgelerle 1,400 e gelicek gibi.
  • 5-6 sı sınava girip sertifika alan oldu mu istanbulda. kartal milli eğitim müdürlüğü hala imzalamamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

5-6 sı sınava girip sertifika alan oldu mu istanbulda. kartal milli eğitim müdürlüğü hala imzalamamış.

hocam 5-6 gibi derken ben bayramdan önceki cuma girdim, 5-6 heralde aldım ben ehliyetimi dört dört beş gün olacak heralde...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.